UFO wypełniły przestrzeń powietrzną Ukrainy, astronomowie decydują się na ich dogłębne zbadanie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Sposób, w jaki patrzymy na zjawisko UFO, drastycznie się zmienił w ostatnich latach. Wzrost zainteresowania UFO można prawdopodobnie prześledzić kilka lat temu, kiedy filmy nagrane przez pilotów marynarki wojennej zostały ujawnione opinii publicznej. Te filmy pokazują myśliwce ścigające obiekty, które nie mają widocznego układu napędowego, skrzydeł ani czegokolwiek innego związanego z latającymi pojazdami stworzonymi przez ludzkość. Wojna na Ukrainie spowodowała, że w tym kraju pojawia się ostatnio tak wiele niezidentyfikowanych obiektów latających, że postanowiono to dogłębnie zbadać.

 

Zjawisko UFO uznano za prawdziwe dzięki wyciekowi nagrań z Pentagonu, które zawierały więcej pytań niż odpowiedzi, a ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem narodowym rząd Stanów Zjednoczonych postanowił dowiedzieć się, czym były te obiekty. Podczas tego procesu wiele rzeczy wyszło na jaw, jak na przykład finansowana przez rząd grupa badawcza UFO, która badała te obiekty w tajemnicy.

 

Dowiedzieliśmy się, że pomimo faktu, że rząd zaprzeczył jakiemukolwiek udziałowi w badaniu UFO (lub UAP, jak się teraz nazywa), tak nie było. Nagle Pentagon nie tylko zainteresował się tym tematem, ale ostatnio zmienił nazwę swojego biura ds. UFO, a nawet jest zainteresowany badaniem tak zwanych transmedium UFO.

 

NASA, która wcześniej zaprzeczała jakimkolwiek zainteresowaniom UFO, postanowiła otworzyć grupę zajmującą się badaniem UFO, a stoją za nią słynni astrofizycy . Jakby tego było mało, jest więcej. Najwyraźniej Kongres USA jest naprawdę przekonany, że UFO nie są tajną technologią z Rosji, Chin czy innego kraju. W rzeczywistości sugerowali, że UFO mogą być statkami pozaziemskimi .

 

Badanie takich obiektów ma zasadnicze znaczenie i właśnie to zrobili naukowcy z rozdartej wojną Ukrainy. W czasie wojny przestrzeń powietrzna Ukrainy była zajęta, i nie mam na myśli w dobrym tego słowa znaczeniu. Jednak oprócz myśliwców i helikopterów, które tłoczą się na niebie, istnieją inne obiekty, które wydają się przekradać, a te obiekty prawdopodobnie nie są niczym, co mamy na Ziemi. W przeddrukowanym artykule opublikowanym przez Kijowskie Główne Obserwatorium Astronomiczne we współpracy z Narodową Akademią Nauk naukowcy w tym kraju widzą coś, czego się nie spodziewali: nadmierną liczbę UFO . W gazecie nie ma wzmianki o wojnie, ani nie pojawia się wszystko, co ma związek z wojną.

A jeśli te obiekty, które tłoczą się na ukraińskim niebie, nie są technologią pochodzącą z Ziemi? Pentagon od dawna spekulował, sugerował i ostrzegał, że UFO mogą być zaawansowaną technologią pochodzącą od zagranicznych sił zbrojnych, w szczególności z Chin i Rosji (ale nie przedstawił żadnych dowodów na to, że tak właśnie jest). Pomimo wojny, nauka nadal pojawia się na Ukrainie i odnotowano dużą liczbę obserwacji.

 

Według badania „ widzimy je wszędzie ”. Znaczna liczba obiektów ma charakter niewytłumaczalny. W artykule , obserwacje zjawisk lotniczych opierają się na obserwacjach przeprowadzonych w Narodowym Centrum Astronomicznym Głównego Obserwatorium Astronomicznego Ukrainy w Kijowie oraz we wsi Vinarivka na południe od Kijowa. To właśnie entuzjazm wokół UFO zainspirował obserwatoria do podjęcia zadania polowania na nie jako niezależne projekty.

 

W badaniu naukowcy opisują rodzaj UFO zwany fantomem , który jest całkowicie czarnym obiektem, który nie emituje promieniowania i pochłania całe promieniowanie, które na niego pada. Naukowcy zauważyli również, że obserwowane UFO są tak szybkie, że trudno je sfotografować. Według artykułu „oko nie potrafi naprawić zjawisk trwających krócej niż jedną dziesiątą sekundy”. Rozpoznanie zdarzeń wymaga czterech dziesiątych sekundy i nie może być również uchwycone przez zwykłe zdjęcia lub nagrania wideo. Czas otwarcia migawki, liczba klatek na sekundę i zakres dynamiczny sprzętu muszą być dostrojone, aby wykryć UAP.

 

W rezultacie naukowcy wykorzystali stacje monitorowania meteorów w Kijowie i Winariwce, aby osiągnąć to, co było potrzebne. W artykule autorzy napisali: „Opracowaliśmy technikę obserwacji, która uwzględnia duże prędkości obserwowanych obiektów”. „Czas naświetlania został dobrany tak, aby obraz obiektu nie zmieniał się znacząco podczas naświetlania. Szybkość klatek została dobrana z uwzględnieniem prędkości obiektu i pola widzenia kamery. W praktyce czas naświetlania wynosił mniej niż 1 ms, a częstotliwość klatek nie była mniejsza niż 50 Hz”.

 

Obserwacje zostały przez naukowców podzielone na dwie kategorie: kosmiczne i fantomy . Ze względu na swój świetlisty charakter obiekty kosmiczne są jaśniejsze niż niebo jako tło. Według artykułu naukowcy nadali obiektom nazwy ptaków (jerzyk, sokół, orzeł). Fantom to ciemny obiekt o kontraście od kilku do około pięćdziesięciu procent. Naukowcy zaobserwowali dziwne obiekty poruszające się po niebie za pomocą kamer, które znajdowały się w odległości około 75 mil od siebie . Gazeta nie spekulowała, czym były te przedmioty. Po prostu zanotował ich niewiarygodne prędkości i odnotował obserwacje. Naukowcy odkryli, że UFO leciały z prędkością od 3 do 15 stopni na sekundę i wykryli, że lecą samotnie, w grupach i w eskadrach. Obserwacje fantomów w troposferze prowadzone są z odległości od 10 do 12 kilometrów . Szacuje się, że mierzą od 3 do 12 metrów i mogą poruszać się z prędkością do 15 kilometrów na sekundę .

 

Najłatwiejszym wyjaśnieniem tych anomalii jest pocisk, rakieta lub inny przedmiot związany z wojną. Mimo to naukowcy utrzymują, że ich natura jest niejasna. Badania takie jak te powinny być oklaskiwane przez społeczność naukową z wielu powodów i powinniśmy być bardzo ciekawi natury tych obiektów, których obecność na Ziemi prawdopodobnie sięga czasów starożytnych.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

UFO jest nieuchwytne ze

UFO jest nieuchwytne ze względu na duże prędkości którymi się porusza, to też jest przyczyną, że ich nie widzimy ! Oprócz możliwości kamuflażu Vimany potrafią latać z prędkościami kilkudziesięciu tysięcy km. na godzinę co sprawia że ludzkie zmysły ich nie wychwytują ! Na ranczo skinwalkera udało się zarejestrować szybkie Vimany latające wokoło helikoptera... niektóre są bardzo cienkie i mało prawdopodobne żeby tam ktoś był w środku, ale nie można wykluczyć że jakieś duchy tym sterują, albo sztuczna duchowa inteligencja... lub inne byty niematerialne które nie potrzebują tak jak luzie przestrzeni. Vimany ufo inteligencji to ciekawa sprawa, ale jeszcze ciekawsze jest to kto ma nad nimi kontrolę, bo może to są te istoty wspomniane w Biblii ?!

Osobiście fascynuje mnie tajemnica UFO ale z punktu duchowości ! Kim są duchy z viman albi istoty duchowe sterujące całą cywilizacją ufonautyczną... jak udaje im się manipulować zbiorową pamięcią i świadomością narodów... czy wszyscy są istotami z wszczepioną pamięcią, komu uda się uratować z diabelskiego kołą samsary i odzyska pamięć Total Recall ?

Istnieją słowa zapisane w Biblii wskazujące na to, że w planie Bożym nie tylko o ludzi Bóg zabiega, ale i o aniołów, bo i aniołowie będą sądzeni, i to nie przez Boga, ale przez chrześcijan. Stąd możemy podejrzewać, że część zbuntowanych chce zniszczyć naszą cywilizację (przekierowanie do wypowiedzi Stephena Quayle i Toma Horna), ale o tym za chwile. Oto fragmenty z Pisma Świętego mówiące o aniołach i podkreślające ich wagę w planie Bożym: „Nie wiecie, że aniołów sądzić będziecie? o ileż więcej rzeczy świeckie?.” – 1Kor.6:3, „Bo mam za to, iż Bóg nas ostatnich Apostołów wystawił jakoby na śmierć skazanych; albowiem staliśmy się dziwowiskiem światu, aniołom , i ludziom.” – 1Kor. 4:9, „Oto dlaczego kobieta winna mieć na głowie znak poddania, ze względu na aniołów,” . – 1 Kor. 11:10, „Prorocy także dowiedzieli się, że to nie im, ale wam raczej miało służyć sprawowane przez nich poselstwo zbawienia. Tę samą posługę sprawują teraz słudzy Ewangelii, głosząc wam, za sprawą Ducha Świętego zesłanego z nieba, radosną nowinę zbawienia. A są to sprawy, w które pragnęliby wniknąć sami aniołowie,” – 1.Piotra 1:12,

„A bez wątpienia wielka jest tajemnica pobożności. Ten, który objawił się w ciele, usprawiedliwiony został w Duchu, ukazał się aniołom, ogłoszony został poganom, znalazł wiarę w świecie, wzięty został w chwale„. – 1 Tymoteusza 3:16, „Nakazuję ci bardzo uroczyście, odwołując się do powagi Bogai Chrystusa Jezusa, i świętych aniołów, abyś przestrzegał powyższych zaleceń, bez żadnych uprzedzeń lub kierowania się jakimikolwiek względami.” – 1 Tymoteusza 5:21, „Kto zwycięży, ten będzie obleczony w szaty białe i nie wymażę imienia jego z ksiąg żywota, ale wyznam imię jego przed obliczem Ojca mojego i przed aniołami, jego„. – Apokalipsa 3:5: Tu jest mowa nie tylko o posłusznych aniołach, ale ponieważ zmartwychwstali ludzie sądzić będą złych aniołów, dlatego muszą dać świadectwo wiary, posłuszeństwa i zwycięstwa nad złem, złym aniołom („Tajemnicze ogólnoświatowe wzięcie„). Wiemy z Biblii, że aniołowie, to znaczy niematerialne inteligencje patrzyły jak Bóg tworzy świat i jak programuje wszystko w Prawie, rozumieją więc wszystko lepiej niż my, i według tej wiedzy, biorą udział jako słudzy Boga w tym do czego służba ich zobowiązuje."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Janek12

Brednie piszesz o aniolach i

Brednie piszesz o aniolach i bogach. Dales sie zmanipulowac diablom z watykanu nic wiecej.

Przed tymi  pajacami bylo setki bogow ktory upadli ,tak samo upadnie wymyslony zydowsko bog. Kewstia czasu.

Skomentuj