Jak poznać, że opętał cię demon

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Jeśli ostatnio czułeś się dziwnie, nagle zabrakło ci sił, pojawiła się apatia, a nastrój ciągle skacze, to według spirytualistów i uczonych religijnych są to nie tylko oznaki depresji, ale także możliwego opętania demonicznego.

 

Jak zatem poznać, że dzieje się z nami coś złego na poziomie ezoterycznym?

1. Zwierzęta boją się ciebie i unikają ciebie.

Najbardziej nieszkodliwą, ale ujawniającą oznaką pojawiającego się niebezpieczeństwa ezoterycznego pasożyta będzie gwałtowna zmiana w zachowaniu otaczających cię zwierząt. Jest to szczególnie widoczne, jeśli ofiara ma w domu zwierzaka. Nasi czworonożni przyjaciele niesamowicie subtelnie czują energię, dzięki czemu nie przeoczą pojawienia się złych duchów w ciele właściciela.

Jeśli futrzany zwierzak już nie zbliża się i nie pieści, chowa się przed tobą, boi się lub zachowuje się agresywnie - to pierwsza wskazówka. Być może ktoś niedawno się w tobie zadomowił .

 

2. Hamowanie reakcji i myśli

Tak zwana mgła w głowie. Kiedy ciało astralne lub demon osadza się w osobie, zaczyna aktywnie żywić się energią gospodarza. A to nie może nie wpłynąć na ofiarę. Zmiany pojawiają się początkowo w postaci lekkiego pomieszania myśli i „oddzielenia się” od rzeczywistości. Osoba, opętana, zachowuje się tak jakby była bardziej zdystansowana do świata i skrępowana.

Objawy przypominają konsekwencje bezsenności lub wypalenia. Dlatego czując gwałtowny spadek siły, przeanalizuj życie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Może jesteś po prostu bardzo zmęczony, a może za tym wszystkim stoi coś poważnego?

 

3. Nieoczekiwana agresywność

Kolejnym niebezpiecznym sygnałem, że w człowieku zachodzą pewne niewidoczne zmiany, jest jego zwiększona agresywność. Najczęściej byty i magiczne pasożyty, takie jak poltergridty i demony, budzą w nas uśpione zło. Jeśli zauważysz, że pokojowa znajoma nagle zamieniła się w prowokatora i podżegacza do konfliktów, z uśmiechem przyglądającego się kłótniom innych, może to być znak, że została opętana przez demona.

Demon sprawia, że ​​człowiek pragnie władzy, inspiruje myśli o zniszczeniu siebie lub innych, popycha go do ryzykownych i niebezpiecznych działań.

 

4. Dziwne i nietypowe zachowanie

Kolejną wiarygodną wskazówką dowodzącą, że demon lub mistyczny pasożyt przeniósł się do ciała, będą nagłe i silne zmiany w zachowaniu ofiary. Osoba będzie wydawać się zupełnie inna: chód, mowa, a nawet wygląd mogą się zmienić. Przy takiej osobie nie chcesz już dłużej przebywać ani spędzać czasu razem, bo ona podświadomie odpycha od siebie wszystkich.

Dlaczego to się dzieje? Pasożyt ten celowo upewnia się, że nikt mu nie przeszkadza i nadal żywi się energią ofiary. Z tego powodu warto szczególnie uważać, aby zachowywać się wobec osób, które nagle się zmieniły. Nietypowe zachowanie może służyć jako ostrzeżenie lub wskazówka opętania.

 

5. Przerażające sny

Jak w przypadku każdego innego kontaktu ze złymi duchami, nasze pole energetyczne bardzo silnie reaguje na takie wtargnięcie. Próbując chronić lub przynajmniej ostrzec właściciela, wysyła dziwne sny, a nawet koszmary.

Tak, możliwe, że z powodu stresu i przepracowania człowiek zaczyna mieć problemy z zasypianiem lub jest zaskoczony niezrozumiałymi i przerażającymi snami. Ale jeśli koszmary przychodzą niespodziewanie i ciągle się powtarzają, dręczą i sprawiają, że budzisz się już zmęczony, to może to być znak złej siły, demona lub magicznego pasożyta.

 

6. Pojawienie się głosów

Być może najstraszniejszym znakiem wprowadzenia demona i złych duchów do ciała człowieka będą głosy pojawiające się znikąd, niekoniecznie tylko w głowie. Szepczą coś czule lub groźnie domagają się. Początkowo głosy te pojawiają się u ofiar ezoterycznych pasożytów tylko w ciemności, ale potem są stale słyszane.

Jeśli zauważysz u siebie te objawy, zwróć większą uwagę na swoje zdrowie. Odwiedź niezbędnych specjalistów: najpierw - zwyczajnych, a potem - ezoterycznych, a gdy to nie pomoże trzeba wezwać egzorcystę.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alvin

A jak mogę wźiąsć do ręki,

A jak mogę wźiąsć do ręki, ale nie chcę, to co wtedy? 

... ale znajdziesz w Bibli jakieś wzmianki o różańcu? 

Wiesz, że różaniec - jak zresztą wiele innych rzeczy - został przeflancowany z pogaństwa? 

Oto wielka tajemnica wiary:  władza, ziemia i dolary. O to tu chodzi, a Boga to wymyślili ludzie. 

 

Portret użytkownika Alvin

Głosy szepczą coś czule.... 

Głosy szepczą coś czule....   Ciekawe....

A tak na poważnie, to kocoboły niesamowite są to - Wy tak na serio w to wierzycie? 

Dałoby się jakoś zatem zatrudnić owczarki do wykrywania demonów - zawsze to sukces, aby wiedzieć czy to demon, czy też nie. 

 

 

 

Portret użytkownika zoilk

Obejrzyj sobie oryginalne

Obejrzyj sobie oryginalne nagrania z egzorcyzmów anelise Michelle na yt i wtedy sie zastanów czy wierzysz w to czy nie. a tak poza tymi punktami to wystarczy wziąc różaniec do reki. Jesli cie paży , gratyulacje jesteś opętany. Jeśli mozesz wziąć i się modlic na nim to nie jesteś tyle w temacie. Szatan nie znosi sakramentaliów i rzeczy świętych

Skomentuj