Baba Wanga ostrzegała przed inwazją kosmitów w 2023 roku!

Kategorie: 

Źródło: Пакко (Wikipedia)

Baba Wanga, niewidoma bułgarska mistyczka, prawie całe życie snuła przerażająco precyzyjne wizje przyszłości. Podobno dzięki wstawiennictwu KGB, od 1967 roku, była na liście płac bułgarskiego wywiadu jako urzędnik z pensją 200 lewów miesięcznie. Jej przepowiedniom wierzył Nicolae Caucesu i Teodor Żiwkow, wieloletni dyktator komunistyczny Bułgarii.

Według jej przewidywań na 2023 rok, nadchodzące 12 miesięcy będzie dość spektakularne. Wraz ze zmianą orbity Ziemi nastąpi wielkie wydarzenie astronomiczne, które MOŻE mieć katastrofalne skutki dla Ziemi. Interpretatorzy Wangi sugerują, że w nasza planetę uderzy bezprecedensowa burza słoneczna, jakiej świat nigdy wcześniej nie widział. Będzie to jednak zaledwie jeden z problemów.

 

Baba Vanga przewidywała że w nadchodzącym roku, dojdzie do wybuchu elektrowni jądrowej. Nie podała ona konkretnej lokalizacji tego kataklizmu, ale biorąc pod uwagę trwający obecnie konflikt w pobliżu elektrowni Zaporoskiej, można snuć pewne teorie. Nie ma jednak pewności, że nie dojdzie do powtórki z trzęsienia ziemi Tohoku, które zrujnowało japońską elektrownie atomową w dystrykcie Fukushima.

Mistyczka miała również serię wizji przedstawiających testy broni biologicznej przeprowadzane przez duży kraj w 2023 roku. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej niepokojących przepowiedni, która wydaje się również szczególnie groźna w obecnym kontekście geopolitycznym.

 

Zdecydowanie najciekawiej brzmi jej przepowiednia na temat przyszłorocznej wizyty przybyszy z poza naszej planety. Ma jej ponoć towarzyszyć „ciemność” oraz śmierć ​​milionów ludzi. Vanga wierzyła, że ci kosmici będą wrogo nastawieni do rasy ludzkiej. O tym czy którakolwiek z tych predykcji ziści się na naszych oczach, będzie nam się dane przekonać już za niecały miesiąc.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kimbur

I gdzie mój komentarz, co? O

I gdzie mój komentarz, co? O tym, że trochę zmieni się orbita Ziemi (niemnożka izmienita orbita ziemli). Matis, czytaj co piszesz, a przede wszystkim przeczytaj artykuł ze zdjęcia. Wstyd, że boicie się "puścić" uczciwy komentarz.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Medium

Na 2023 - Troszkę zmieni się

Na 2023 - Troszkę zmieni się orbita ziemi

Na końcu na rok 3797 - W tym czasie na ziemi zginie wszystko żywe, ale ludzkość potrafi zorganizować podwały dla nowego życia w nowym układzie gwiezdnym.

No i pytanie: gdzie kosmici???

Amerykańce widać myślą, że po 30 latach nikt języka rosyjskiego nie pamięta, a tych, którzy go znają, już kupili.

Strony

Skomentuj