Baba Wanga ostrzegała przed inwazją kosmitów w 2023 roku!

Kategorie: 

Źródło: Пакко (Wikipedia)

Baba Wanga, niewidoma bułgarska mistyczka, prawie całe życie snuła przerażająco precyzyjne wizje przyszłości. Podobno dzięki wstawiennictwu KGB, od 1967 roku, była na liście płac bułgarskiego wywiadu jako urzędnik z pensją 200 lewów miesięcznie. Jej przepowiedniom wierzył Nicolae Caucesu i Teodor Żiwkow, wieloletni dyktator komunistyczny Bułgarii.

Według jej przewidywań na 2023 rok, nadchodzące 12 miesięcy będzie dość spektakularne. Wraz ze zmianą orbity Ziemi nastąpi wielkie wydarzenie astronomiczne, które MOŻE mieć katastrofalne skutki dla Ziemi. Interpretatorzy Wangi sugerują, że w nasza planetę uderzy bezprecedensowa burza słoneczna, jakiej świat nigdy wcześniej nie widział. Będzie to jednak zaledwie jeden z problemów.

 

Baba Vanga przewidywała że w nadchodzącym roku, dojdzie do wybuchu elektrowni jądrowej. Nie podała ona konkretnej lokalizacji tego kataklizmu, ale biorąc pod uwagę trwający obecnie konflikt w pobliżu elektrowni Zaporoskiej, można snuć pewne teorie. Nie ma jednak pewności, że nie dojdzie do powtórki z trzęsienia ziemi Tohoku, które zrujnowało japońską elektrownie atomową w dystrykcie Fukushima.

Mistyczka miała również serię wizji przedstawiających testy broni biologicznej przeprowadzane przez duży kraj w 2023 roku. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej niepokojących przepowiedni, która wydaje się również szczególnie groźna w obecnym kontekście geopolitycznym.

 

Zdecydowanie najciekawiej brzmi jej przepowiednia na temat przyszłorocznej wizyty przybyszy z poza naszej planety. Ma jej ponoć towarzyszyć „ciemność” oraz śmierć ​​milionów ludzi. Vanga wierzyła, że ci kosmici będą wrogo nastawieni do rasy ludzkiej. O tym czy którakolwiek z tych predykcji ziści się na naszych oczach, będzie nam się dane przekonać już za niecały miesiąc.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Medium

Na 2023 - Troszkę zmieni się

Na 2023 - Troszkę zmieni się orbita ziemi

Na końcu na rok 3797 - W tym czasie na ziemi zginie wszystko żywe, ale ludzkość potrafi zorganizować podwały dla nowego życia w nowym układzie gwiezdnym.

No i pytanie: gdzie kosmici???

Amerykańce widać myślą, że po 30 latach nikt języka rosyjskiego nie pamięta, a tych, którzy go znają, już kupili.

Portret użytkownika b@ron

no więc z tym 3797 r to

no więc z tym 3797 r to pojechała po całości... w sumie wychodząc dziś na spacer to już co chwilę mija się kogoś kto wygląda jak kosmita to kto wie... może już tu są Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Medium

Nie tylko propagandę trzeba

Nie tylko propagandę trzeba sprawdzać, ale i samą Wangę weryfikować, wstecz. I jak widać, przynajmniej z mojego oglądu, wojny chemicznej nie było, a była wojna biologiczna.

Nie wiem, czy w 2023 zdąży zmienić się orbita ziemi, ale kto wie. No i po ewentualnych incydentach musi być jakiś spokojny czas do pomiarów.

Portret użytkownika b@ron

jak mówisz o kowidzie, to nie

jak mówisz o kowidzie, to nie mogła być wojna biologiczna, ale fakt że coś się wymkło z labolatorium jest jak najbardziej realny, jest dużo rzeczy o których sie nie mówi ale to coś nie było grypą, jak wielu sądzi, owszem w labolatorium jak najbardziej mogło to być traktowane jak broń biologiczna, zresztą śledząc temat od początku, niektóre rzeczy układają się same...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Medium

Pandemie czy epidemie są

Pandemie czy epidemie są stosowane jako jedna taktyk wojennych przez niektóre ludy od dawien dawna.

Dawniej katapultowano trupy zmarłych do oblężonych miast, dziś są kontrolowane ucieczki z tych czy innych laboratoriów. 

Natomiast przy rozsiewaniu chorób zwierzęcych wciąż się podrzuca zwłoki na wybrany teren. Widziałam zdjęcie jakiegoś martwego dzika na gałęzi, widać zrzucony z powietrza.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jak się człowiek zapozna z

Jak się człowiek zapozna z literaturą hinduistyczną, ale nawet w islamskiej to jest, i wielu innych nurtach religijno filozoficznych, jak i w historiach megalityczno historycznych starożytności, to dowiadujemy się że istoty duchowe-duchy-inteligencje anielskie przybywają na Ziemię w różnych celach, ale skąd przybywają ? Jak się okazuje z innych światów, ale duchowych ! Nie twierdzę że wszelkie UFO to duchy, ale prawdopodobnie większość...byty niematerialne, część w sztucznych ciałach transhumanicznych, i gdy się dowiedziałem co pisze św. Faustyna, zatwierdzona przez papieży, to mnie oświeciło ! A pisze że istnieją inne nieznane światy...!

przypomnijcie sobie co napisała św. Faustyna ! Oto jej słowa: „„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane”

Dlatego tak ważne jest by się dowiedzieć o kosmiczno duchowej wojnie Efezjan, jak i Rycerzach mocy ! Polecam w tym temacie bardzo ważny tekst pt.: "Zaawansowane nauki (gwiezdnych) Rycerzy… („dynamin”)"

A tak trochę z innego tematu Świętej Nauki to pamiętacie tą zagadkę tego posągu i tej przepowiedni ?

To co tam jest zakodowane i ukryte w Ks. Daniela dzieje się już teraz, podstawiony antypapież Franciszek próbuje mieszać albo łączyć żelazo z gliną, robi doświadczenia alchemiczne, jak to w Kanadzie ! Ale jest tam więcej w tej przepowiedni, o naszej cywilizacji, o ciekawych innych rzeczach cywilizacyjnych i duchowych...

Antypapież Franciszek to kierownik Loży Sankt Gallen, która chce zrealizować przepowiednię z Ks. Daniela 2:43 ! Dlatego Kanada jest z tej perspektywy tak ważna ! To zdarzenie w Kanadzie i to przyjęcie w siebie obcych ! Zmieszanie się, ale chyba im nie wyszło bo nie są chrześcijanami... a przepowiednie mówi raczej o chrześcijanach !

https://youtu.be/EJBEMmo92dg?t=1412

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kacper Kasprano

Poproszę źródło tych

Poproszę źródło tych rzekomych wizji o ataku kosmitów w 2023r. Proszę z tego względu iż interesuję się zarówno UFO i naturalnie kosmitami oraz parapsychologią (głównie jasnowidzeniem) odkąd pamiętam i jak kilka lat temu byłem zafascynowany postacią Pani Wangi to szukałem w przeróżnych źródłach jej przepowiedni w poszukiwaniu nawiązań do kosmitów i NIGDZIE nie widziałem czegoś tkiego jak 'inwazja kosmitów w 2023r' Mam obawę, że to jest trochę jak z internetowymi cytatami Einsteina których połowa jest wyssana z palca. Pzdr. 

Strony

Skomentuj