Pentagon twierdzi, że nie znalazł jeszcze dowodów na to, że kosmici odwiedzają Ziemię

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Specjalna grupa zadaniowa Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych ds. Niezidentyfikowanych Obiektów Latających (UFO) otrzymała ostatnio „kilkaset” nowych raportów dotyczących różnych zjawisk, ale jak dotąd Pentagon nie znalazł żadnych dowodów na to, by kosmici odwiedzali Ziemię, ani wskazówek, że jakiekolwiek zjawiska miały pozaziemskie podłoże lub pochodzenie. Poinformował o tym dziennikarzy w piątek zastępca sekretarza obrony USA ds. wywiadu Ronald Maltry. 

 

 

„Nie widzieliśmy niczego, co pozwalałoby przypuszczać, że którykolwiek z obserwowanych przez nas obiektów ma pozaziemskie pochodzenie” – zapewnił. „Nie widziałem niczego, co sugerowałoby, że miała miejsce wizyta [na Ziemi] kosmitów lub wypadek [pojazdu] z udziałem kosmitów” – dodał przedstawiciel Departamentu Wojskowego USA.

 

Specjalna grupa zadaniowa utworzona w Departamencie Obrony USA bada różne niezidentyfikowane obiekty. Do niedawna jej nazwa wskazywała, że ​​zajmuje się badaniem tzw. niezidentyfikowanych zjawisk atmosferycznych, jednak w lipcu 2022 roku grupa została zreorganizowana i teraz jej zadaniem jest badanie wszelkich anomalii, w tym zbieranie informacji o niezidentyfikowanych zjawiskach pod wodą, na powierzchni ziemi, jak i w przestrzeni.

W czerwcu 2021 r. Biuro Dyrektora Wywiadu Narodowego udostępniło Kongresowi jawną wersję raportu dotyczącego obserwacji UFO. Stwierdzono w nim, że amerykańskie służby wywiadowcze nie potrafią jeszcze dokładnie wyjaśnić natury niezidentyfikowanych obiektów latających. Raport opiera się na danych dotyczących przypadków od listopada 2004 do marca 2021. W tym czasie zarejestrowano 144 niezidentyfikowane zjawiska atmosferyczne, z czego 80 wykryto za pomocą kilku czujników lub przyrządów. 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika satmet

 A co Pentagon ma powiedzieć

 A co Pentagon ma powiedzieć ? że uitrzymuje stały kontakt  z przedstawicielami   przynajmniej 4 ras . to ludzie zaraz chcieliby z tych dobroci skorzystać  z darmowej energi i tym podobnej technologi czy przenieść się do innych lepszych swiatów czy wymiarów, kto by na Pentagon pracował?

Skomentuj