Tajemniczy "gigant" nagrany na wzgórzu w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: Inexplicata - The Journal of Hispanic Ufology

„Humanoidalna postać” została zarejestrowana w Veracruz kilka tygodni temu. Film przedstawiający rzekomego olbrzyma spacerującego po szczycie wzgórza w [stanie] Aguascalientes rozprzestrzenił się w mediach społecznościowych.

Jest to już drugie tego typu nagranie jakie pojawiło się ostatnio w sieci. Oba filmy wywołały sporo dyskusji wśród internautów. Nagranie pochodzi od kierowcy ciężarówki przejeżdżającego przez stan Aguascalientes, a konkretnie odcinek drogi między stolicą a Lagos de Moreno. Na taką informację zdaje się wskazywać tekst widoczny w klipie.

 

Na szczycie widoczna jest postać, która biorąc pod uwagę odległość z jakiej ją uwieczniono, wydaje się bardzo duża. Niektóre z najpopularniejszych teorii sugerowały, że humanoidalna postać jest „olbrzymem”. Wielu ludzi przytaczało tu doświadczenia TikTokera Andrew Dawsona podczas podróży do Kanady, gdzie przeżył podobną sytuację na Whistler's Peak w stanie Alberta.

 

Nie da się ukryć że nagranie nie ma najlepszej jakości i równie dobrze może ono przedstawiać jakąś instalację zamontowaną na szczycie wzniesienia. Nie powinniśmy też wykluczać że jest to rezultat animacji komputerowej. Opinię na ten temat będziecie musieli wyrobić sobie sami.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj