Kolejne UFO wyłoniło się z wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: pueblaonlinevideos

7 marca 2023 r. kamera internetowa uchwyciła cylindryczny obiekt, który wyłania się ze zbocza wulkanu Popocatépetl w Meksyku. Wulkan Popocatépetl jest znany z wielu tajemniczych obserwacji UFO wlatujących lub wylatujących z wulkanu.

O Meksykańskim wulkanie Popocatepetl pisaliśmy już na tych łamach wielokrotnie. Zawsze w tym samym kontekście - pojawiających się niezidentyfikowanych obiektów latających, które albo wlatywały, albo wylatywały z krateru tego aktywnego wulkanu. Do tej pory nie zaproponowano żadnego logicznego wyjaśnienia dla obecności tych obiektów. W przeszłości, podobne cylindryczne UFO były nazywane meteorytami lub świetlikami.

 

Żywioł zwany przez tubylców pieszczotliwie "El Popo" już niejednokrotnie zaskakiwał badaczy UFO. Dochodziło tam do tego, że w październiku 2012 roku jedna z kamer zarejestrowała dziwny cylindryczny obiekt wlatujący do krateru, a za kilka tygodni ten sam obiekt wyleciał z niego. Zupełnie położyło to oficjalną teorię, że to, co nagrała kamera to upadek meteorytu, który trafił do krateru. Ostatecznie sceptycy mogą powiedzieć, że meteoryt postanowił wrócić na orbitę. Być może obserwacja z 7 marca to powtórka z rozrywki.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika frek

Homo po odlocie  w kosmos

Homo po odlocie  w kosmos jego przeciwnika szaleje.W powyższym wywodzie

wyraża b. podobny pogląd o boskości Chrystusa do przedstawionego w Mahabharacie

odnośnie do Kriszny.Miał być w istocie najwyższym z bogów,nawet od dziadka Bramy.

Tyle,że Kriszna zszedł żeby się z ludzkościa zabawić,a Pan ją zbawić.

polecam Miasto Zakazane na  fredroman.blogspot.com

 

Portret użytkownika Homo sapiens

To że UFO istnieje to jest

To że UFO istnieje to jest pewne, ale kim są ? Na to pytanie każy musi sobie sam odpowiedzieć ale w oparciu o własne duchowe doświadczenia Smile Niektóre z tych inteligencji mogą pomagać wszystkim tym, którzy dbają o cnotę, bo bez cnoty stajemy się duchowo połączeni z istotami demonicznymi, z demonami i diabłami ! Jeśli dbamy o cnotę to zbliżamy się do istot anielskich Boga Jezusa... a to sprawia że się oddalamy od istot złych, demonów i Szatana ! Tak jak niektórzy jogini hinduistyczni dbają o cnotę bo żyją w celibacie i pokutują całe życie. stając się duchowymi istotami innowymiarowymi, tak wielu chrześcijan pokutuje i stara się być jak jogini, ale jogini Jezusa Chrytusa, według zasad Jogi Chrystusa... ta Joga Zbawiciela to specjalne zasady i wytyczne Logosu.

Pismo Heraklita ( ok.  535 – ok.  475 p.n.e. ) było pierwszym miejscem, w którym słowu logos poświęcono szczególną uwagę w filozofii starożytnej Grecji  , choć wydaje się, że Heraklit używał tego słowa w znaczeniu niewiele różniącym się od sposobu, w jaki w którym był używany w zwykłej grece jego czasów. Dla Heraklita logos zapewniał połączenie między racjonalnym dyskursem a racjonalną strukturą świata. Dla Arystotelesa logos jest czymś bardziej wyrafinowanym niż zdolność upublicznienia prywatnych uczuć: umożliwia człowiekowi działanie w sposób, w jaki nie może tego zrobić żadne inne zwierzę; umożliwia mu dostrzeganie i wyjaśnianie innym poprzez rozumny dyskurs różnicy między tym, co jest korzystne, a tym, co szkodliwe, między tym, co sprawiedliwe, a tym, co niesprawiedliwe, między tym, co dobre, a tym, co złe.

Filozofia stoicka rozpoczęła się od Zenona z Citium ok.  300 pne , w którym logos był aktywnym powodem przenikania i ożywiania Wszechświata . Została pomyślana jako materialna i zwykle utożsamiana jest z Bogiem lub Naturą. Stoicy odwoływali się także do logosu nasiennego („ logos spermatikos ”), czyli prawa generowania we Wszechświecie, będącego zasadą działania rozumu czynnego w materii nieożywionej . Również ludzie posiadają część boskiego logosu.

Stoicy podjęli wszelkie działania, aby sugerować logos lub zasadę duchową. Jako zasada działania świata, logos był dla nich anima mundi , koncepcja, która później wpłynęła na Filona z Aleksandrii , chociaż treść tego terminu zaczerpnął od Platona. We wstępie do wydania Medytacji Marka Aureliusza z 1964 r. anglikański ksiądz Maxwell Staniforth napisał, że „ Logos … od dawna był jednym z wiodących terminów stoicyzmu , wybranym pierwotnie w celu wyjaśnienia, w jaki sposób bóstwo powstało związek ze wszechświatem”.

Pojęcie logos pojawia się również w Targumach (aramejskie przekłady Biblii hebrajskiej datowane na pierwsze wieki naszej ery), gdzie zamiast słowa „Pan” często używany jest termin memra ( po aramejsku „słowo”), zwłaszcza w odniesieniu do manifestacja Boga, którą można interpretować jako antropomorficzną . W chrystologii Logos ( dosł.  „Słowo, dyskurs lub rozum”) to imię lub tytuł Jezusa Chrystusa , postrzegany jako istniejąca wcześniej druga osoba Trójcy . Koncepcja wywodzi się z Jana 1:1

Definicja logosu podana przez zaawansowanych badaczy mówi nam, że LOGOS oznacza: zbierać, mówić, myśleć, także: słowo, mowa, rozum ludzki (okres przedfilozoficzny i filozofia); również co należy podkreślić: zasada metafizyczna kierująca światem i człowiekiem (filozofia); byt lub rozum Boski podporządkowany (zazwyczaj) najwyższemu Bogu, pośrednik między Bogiem a światem i człowiekiem.

Natomiast w sytemie mistycyzmu hinduistycznego wszechświat jest symbolem świątyni ludzkiego ciała, dlatgo jest tam mowa o jogicznym śnie jako stanu przejściowego w momentach odradzania się, albo przechodzenia obecnego kosmosu w nową formę… tak jak jogin uprawiający jogę ćwiczy by przejść w wyższe światy, by się już nie odradzać, jeśli się to mu uda osiągnąć… „Na początku było Słowo; Słowo było u Boga i Bogiem było Słowo.” Ew. Jana 1:1

Proszę zobaczyć co pisze w cytowanej Ewangelii ! „Na początku było Słowo…” W Wersji greckiej mamy w miejscu „Słowo” grecki wyraz „Logos” (λογος (logos) – (Strong 3056) !!! Jeśli byśmy chcieli poprawnie mieć przetłumaczony werset z Ew. Jana 1:1 to powinien on wyglądać tak: „Na początku był Logos; Logos był u Boga i Bogiem był Logos.” To „Na początku„ z Ewangelii, to jest ten sam zwrot z pierwszego zdnia Ks. Rodzaju !!! „Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię.” Rodzaju 1:1 Zdradzę państwu tajemnicę biblistów i Biblii ! Ten zwrot w języku hebrajskim kodu Biblii i greckiej koine „Na początku” oznacza Jezusa ! A to znaczy, że „Jezus Bóg stworzył niebo i ziemię.” Rodzaju 1:1 To tak już dla bardzo zaawansowanych… ale i dla wszystkich, bo mało się o tym mówi, albo mało chrześcijan o tym wie… o tym: „Na początku…” – Jest to bardzo ważne wśród biblistów, i w sumie ukryte…

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj