Dlaczego zwierzętom nie można dawać ludzkich imion?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zdarza się, że niektórzy ludzie nadają zwierzętom ludzkie imiona. Okazuje się, że nie należy lekceważyć tego wyboru , bo w konsekwencji mogą wystąpić problemy, które dotykają zarówno pupila, jak i jego właściciela.

 

 

Kościoły chrześcijańskie zakazują nadawania zwierzętom ludzkich imion. Co więcej, Piśmie Świętym zapisano, iż jest to grzech. Uważa się również, że zwierzęta z ludzkimi imionami żyją krócej, częściej chorują, a także wykazują apatię lub agresję.

Zdaniem ezoteryków ludzkie imiona są dużym obciążeniem energetycznym dla naszych ulubieńców. Siła imienia ludzkiego jest zbyt ciężka dla zwierząt co nie dotyczy pseudonimów lub przezwisk, które brzmią słodko i mogą mieć pozytywny wpływ na nasze czworonogi. Abstrahując od całego tego mistycyzmu, najbardziej chodzi chyba o to, że zwyczajnie czujemy się głupio, gdy odwiedza nas znajomy, który nosi to samo imię, co na przykład nasz pies, czy kot.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Amyter

Zwykły przesąd. Ludzkie

Zwykły przesąd. Ludzkie imiona nie mają na tyle silnej energii żeby mogła zaszkodzić jakiemukolwiek stworzeniu. Jeśli do danego zwierzaka pasuje typowo ludzkie imię to powinno mu się nadać właśnie takie i nie zwracać uwagi na jakieś eNeRgEtYcZnE oBCiąŻeNie

Portret użytkownika zvvierzak

He he ale piardy. Czy ta

He he Smile ale piardy. Czy ta zasada tyczy się też imion ludzkich w innych językach? Wydaje mi się, że nie. Mój kot - Hanuman (imię hinduskie) żyje już 16 lat i jest normalny.  Normalny jak na kota oczywiście. Czyli - jeśli nazwę kolejnego kota Brajan to będzie chyba ok. Kolejna kwestia do rozważenia - co z imionami bogów lub demonów? Czy jeśli nazwę czarnego kota np. Diabeł lub Lucek (od Lucyfera) to czy ten kot kiedyś, we śnie, przegryzie mi aortę? Czy kot o imieniu Zeus będzie raził prundem? Do czego zasadniczo zmierzam? Otóż, jeśli teoria wysnuta przez autora tego zacnego... artykułu(?) okazałby się prawdziwa, możemy chodować zwierzęta obdarzone nadnaturalnymi możliwościami. Kiedyś miałem też krowę (poważnie) o imieniu Magda - nazwaną tak na cześć kuzynki ze względu na równie okazałe cyce. Dawała ogromne ilości dobrego mleka. Krowa oczywiście, bo kuzynka ile mleka daje to nie wiem. 

Portret użytkownika Sebastian

Jeśli chodzi o pierdoły

Jeśli chodzi o pierdoły zawarte w artykule ,zwłaszcza fragment o tym ,że takie psy żyją krótko są agresywne i ogólnie nieszczęśliwe.Kilka dni temu odszedł pies sąsiadki Oskar lat 20 ,nie mal do końca zdrowy i łagodny jak baranek.

Portret użytkownika Kmieciu

E, pierdoły (jak zwykle)...

E, pierdoły (jak zwykle)... Poziomy energetyczne imion w 12 wymiarach astralnych i jednym schizotronicznym, i inne takie jak z sekty scjentologów - brakuje tylko groźby, że jak się piesa nazwie np. Wojtyła czy tam inny Jebediasz czy Ahmed (ofkors ja bym swojego piesa w życiu tak nie skrzywdził Blum 3 ) to przyleci zły Lord Szatan w kosmicznym F-16 i nas zje, albo co gorsza zje nam wszystkie Biblie (a to by była apokalipsa Blum 3 )...
 

 

Strony

Skomentuj