Chiny zgłaszają patent na samolot w kształcie dysku

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Ostatnie doniesienia w dziedzinie inżynierii lotniczej i kosmicznej wskazują na znaczący przełom technologiczny. Zgłoszenie patentowe opisuje nowy typ statku powietrznego w kształcie dysku, który może być wykorzystywany w przestrzeni kosmicznej, w powietrzu, na powierzchni wody oraz pod wodą. Ta wszechstronna jednostka wyróżnia się wysoką odpornością na wiatr, adaptacją do różnorodnych warunków regionalnych i szerokim zakresem zastosowań.

 

Samolot w kształcie dysku, będący wynalazkiem, ma duży potencjał na rynku lotnictwa cywilnego i wojskowego. Jego aerodynamiczny kształt pozwala mu działać w różnych środowiskach, od powietrza po morze, z lepszymi wynikami niż tradycyjne samoloty, szczególnie w ekstremalnych warunkach pogodowych.

 

Jego unikalna konstrukcja łączy funkcje samolotów i śmigłowców, oferując większą elastyczność i szerszy zakres zastosowań. Możliwość adaptacji do trudnych warunków pogodowych i geograficznych, wraz z wyższym współczynnikiem bezpieczeństwa, sprawia, że jest to rewolucyjna propozycja w lotnictwie.

Kluczowe zalety tego wynalazku to, pionowy start i lądowanie, zdolność do zawisania i manewrowania w powietrzu. Funkcja uszczelniająca umożliwiająca start i lądowanie na wodzie, wraz z możliwością poruszania się i skręcania w wodzie. Wykorzystanie jako kapsuła kosmiczna, lądowisko i sonda kosmiczna. Możliwość zastąpienia helikopterów, niewidzialność radarowa i zastosowanie jako amfibia turystyczna. Funkcjonalność jako samochód latający i wielofunkcyjny statek typu morze-powietrze. Brak potrzeby lotnisk i pasów startowych. Specjalna konstrukcja korpusu zmniejszająca odbicie radarowe.

 

Wnioski patentowe dla tego samolotu dyskowego wskazują na nowy kierunek w projektowaniu i użytkowaniu statków powietrznych, otwierając nowe możliwości w lotnictwie cywilnym i wojskowym.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wiktor wektor

To nic innego jak statki

To nic innego jak statki widywane dotąd jako "UFO", poprostu nadszedł już czas odtajnienia technologii znanej ludzkości od dość dawna. Amerykanie przejęli to co skonstruowali niemcy w latach 30-tych a co wzorowano na starożytnych konstrukcjach indyjskich. Takich ciekawych patentów jest znacznie więcej, np. na raktor fuzyjny służący za napęd dla pojazdów kosmicznych o kompaktowym kształcie i znacznej wydajności. Zgłoszono też patenty na generatory sztucznej grawitacji i urządzenia umożliwiające doskonały kamuflarz - "czapkę niewidkę". Taka technologia pozostawała w ukryciu tylko dlatego, że prawie nikt nie miał do niej dostępu, lecz gdy więcej podmiotów nią dysponuje ukrywanie nie ma już sensu bo zaczyna się kolejny "wyscig zbrojeń". Era "Star Trek'a" jest już blisko.. zostało 40 lat do opatentowania technologii lotów nadświetlnych, a potem to już z górki.

Portret użytkownika Homo sapiens

Całą cywilizacja technokratów

Całą cywilizacja technokratów z loży lucyfera dąży do stworzenia pojazdu UFO i połączenia się z UFO istotami ! To jest wykładznia loży wolnomurarskich co udowodnił pastor Hoggard na podstawie nauk samych masonów, w tym Alberta Pike !!! Dodatkowo dzieje się wiele w Watykanie, potwierdają się przepowiednie Matki Boskiej !

"wchodzimy w totalną rozwałkę struktur kościelnych, co doprowadzi do pojawienia się również „ohydy spustoszenia„! Istnieją pewne przesłanki, że mogła by to być jakaś postać załogantów UFO, możliwe że za jakiś czas, kiedy Kościół Katolicki, jego watykańska część, zaklepie New Age („Niu Ejdż”) jako swoją wykładnię, wystawią w Watykanie „święte zwłoki UFO istoty” na widok publiczny, tak jak wcześniej „pacza mamę”. Wcale byśmy się nie zdziwili!..."

Największy sekret loży UFO masońskich z 46 stopnia wtajemniczenia- tajemnica mieszania z Ks. Daniela

https://youtu.be/_f62q1vJ0Oo?si=kihcSmN0sykWbPDd

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj