Tajemnicze miejsca na Google Maps, które zostały ocenzurowane

Kategorie: 

Źródło: Google.com

Czy wiesz, że istnieją miejsca na Google Earth, które są całkowicie niedostępne dla społeczeństwa? Okazuje się, że na całym świecie znajdują się "tajne bazy", które zostały celowo wyedytowane i zaciemnione, aby ukryć to, co się w nich znajduje.

 

 

Czym są liczne "cenzurowane" miejsca na Google Maps? Czy są to po prostu tajne bazy wojskowe należące do różnych rządów na całym świecie? A co, jeśli jest to coś więcej niż tylko bazy wojskowe? Dlaczego są one cenzurowane na Google Maps? Co Google próbuje ukryć przed naszymi oczami?

 

Wygląda na to, że jeśli chodzi o Google, nigdy się tego nie dowiemy. Okazuje się, że istnieje wiele miejsc na Google Earth, które zostały celowo wyedytowane, aby uniemożliwić użytkownikom zobaczenie tego, co znajduje się w środku. To globalne ukrycie, które występuje na całym świecie, w określonych miejscach.

 

Wielu ludzi określa to jako globalny spisek, obecny na całym świecie, w konkretnych miejscach. Ale dlaczego miejsca takie jak Area 51 nie są ukryte na Google? Czy to możliwe, że istnieją jeszcze bardziej tajne obiekty niż Area 51? A co, jeśli niektóre z tych "tajnych baz" nie należą do naszego rządu? Co, jeśli - jak sugerują niektórzy ludzie - niektóre z tych baz nie należą nawet do rasy ludzkiej?

 

Ten interesujący film opublikowany na YouTube przez Dark5 pokazuje nam pięć fascynujących, tajnych lokalizacji, które zostały wyedytowane i zaciemnione, aby ukryć to, co się tam znajduje. Co może się dziać w tych miejscach? Co może być tak ważne, że Google poczuł potrzebę ukrycia tego przed ogółem społeczeństwa? A jeśli istnieje tak wiele miejsc na Google, które są ograniczone i usunięte z obrazów satelitarnych, to co jeszcze jest tam ukrywane przed społeczeństwem?

 

Wygląda na to, że nasz świat i społeczeństwo są o wiele bardziej skomplikowane, niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy. Nasze rządy wykonały niezwykle dobrą robotę, aby trzymać rzeczy z dala od ciekawskich oczu i społeczeństwa w ogóle. Wydaje się, że wiele rządów na całym świecie ma jedną wspólną cechę: zgadzają się, że istnieją pewne rzeczy, o których zwykli ludzie nie powinni wiedzieć.

 

Tajne technologie? Obcy? Starożytne struktury o niewytłumaczalnych mocach? A może po prostu błędy w obrazach satelitarnych? Co sądzisz, że kryją te tajemnicze lokalizacje? I co próbują ukryć? Wygląda na to, że jest zbyt wiele pytań i zbyt mało odpowiedzi, jeśli chodzi o takie miejsca na Google Maps.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj