Kontrowersje wokół dyrektora AARO: Cień na wiarygodności Departamentu Obrony w sprawie UFO

Kategorie: 

Źródło: Innemedium.pl

Departament Obrony Stanów Zjednoczonych (DoD) stoi w obliczu poważnych pytań dotyczących przejrzystości i uczciwości w kwestii niezidentyfikowanych zjawisk anomalnych (UAP). Mianowanie Dr. Seana Kirkpatricka na dyrektora biura AARO (All-domain Anomaly Resolution Office) wzbudziło kontrowersje, ponieważ okazało się, że jego wcześniejsze zaangażowanie w badania nad UAP było ukrywane.

 

Według doniesień, Kirkpatrick uczestniczył w 2018 roku w spotkaniu na Kapitolu dotyczącym Skinwalker Ranch - miejsca znanego z licznych zgłoszeń UAP i paranormalnych zjawisk. Jednak Departament Obrony twierdził, że Kirkpatrick nie był zaangażowany w badania związane z Skinwalker Ranch. Pojawiły się jednak dowody, w tym zdjęcia z tego spotkania, które potwierdzają obecność Kirkpatricka.

 

Gdy Kirkpatrick zaprzeczył swojej obecności na tym spotkaniu, właściciel Skinwalker Ranch, Brandon Fugal, opublikował więcej dowodów, w tym relacje świadków, które wskazują, że Kirkpatrick nie mówił prawdy. Fugal stwierdził, że Kirkpatrick "kłamał" na temat swojego zainteresowania tematem UFO przed 2022 rokiem.

 

Sytuacja ta stawia pod znakiem zapytania transparentność Departamentu Obrony, zwłaszcza w kontekście obietnicy otwartej komunikacji z Kongresem i społeczeństwem na temat UAP. AARO, które miało być symbolem nowej ery transparentności, jest krytykowane za niewywiązywanie się z obietnic.

 

Raport UAP Historical Report z tego roku podkreśla, że brak zaufania społeczeństwa do rządu przyczynił się do przekonania, że USA nie są szczere w sprawie wiedzy na temat statków pozaziemskich. Ponadto, przyszłość AARO wydaje się niepewna, a obecny dyrektor Timothy Phillips kontynuuje politykę ignorowania poważnych zarzutów dotyczących tajnych programów związanych z UAP.

 

W obliczu rosnących wątpliwości, potrzebne jest dokładne zbadanie działań AARO i ujawnienie wszelkich informacji dotyczących badań nad niezidentyfikowanymi zjawiskami anomalnymi. Transparentność i uczciwość Departamentu Obrony w tej kwestii muszą zostać przywrócone, aby odbudować zaufanie społeczeństwa.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

W 9-tym odcinku "Rancza

W 9-tym odcinku "Rancza skinwalkera - sezon 5" UFO inteligencje albo sztuczna duchowa inteligencja UFO spaliła krowie mózg razem z oczami, krowa ledwo przeżyła ale chyba zdechła po pewnym czasie, straszny widok jak sami zobaczycie, oczy się ugotowały krowie od wiązki jaką dostała od UFO stworów ! Chcieli odwrócić uwagę od wiercenia bo była większa akcja odwracania uwagi co zaaowocowało przerwaniem wierceń ! Musieli ich czymś zająć i przestraszyć jednocześnie... przypomnijcie sobie tekst jaki wiele lat temu opublikowaliśmy... coś podobnego miało miejsce w czasie porwania ludzi...! Naukowcy tam pracujący razem z weterynarzem orzekli że takie rzeczy powoduje silne promieniowanie skupione na biologicznym ciele..., krowa doststała silną wiązką promieniowania !

http://popotopie.blogspot.com/2013/05/polskie-wziecie-z-roku-1986-jako-klasyka.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj