Na całym świecie raportuje się dziwne dudnienie

Kategorie: 

Światowy internet jest ostatnimi dniami zasypywany doniesieniami o dziwnych dzwiękach. Jest też sporo nagrań tych fenomenów dźwiękowych jak te załączone.

 

Znane są przypadki słyszenia takich dziwnych odgłosów w Kijowie na Ukrainie, w Kanadzie gdzie mieszkańcy przygranicznego miasta Windsor zmagają się z tym od wielu miesięcy. Pozostaje pytanie czy to są te same dzwięki a jeśli tak to co one oznaczają.

 

Czy jest to odgłos jakichś tajnych prac podziemnych? A moze jest to sygnał nadchodzących zmian geologicznych? Narazie nikt nie potrai odpowiedzieć na te pytania.

 

Oto film nagrany wczoraj we Lwowie

 

 

A to nagranie z USA przypominające marcowe nagranie z Florydy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Nikko

  jestem z wrocławia. czesto

 jestem z wrocławia. czesto słysze w nocy dzwiek podobny do odgłosu diesla z roznym natezeniem. czasem jest to bardzo uciazliwe, utrudnia spanie itp. jesli ktos z wroclawia ma podobne doswiadczenia, prosze o kontakt [email protected] p.s.mieszkam przy cichej ulicy, z dala od lotniskadzwiekom towarzyszy uczucie wibracji

Portret użytkownika bodo

no jak dla mnie to dźwięki te

no jak dla mnie to dźwięki te przypominaja mi te z filmu "Wojna światów" ze sceny poprzedzającej atak tripodów! czy ktoś próbuje nas nastraszyć ? czy coś podobnego święci się jak w wymienionym filmie ?

Portret użytkownika DangerZONE

A te Tri-Pody z Wojny Światów

A te Tri-Pody z Wojny Światów to co tam robią?? xD niezły fake z tego filmiku z Lwowa ;P Widać je w 42-45 sekundy po lewej, od 57 sekundy (do końca) na prawo od środka, i ten "maszerujący" w lewej części okna od 1:07...

Strony