Niezidentyfikowane obiekty sfilmowane nad Japonią

Kategorie: 

Dziwne obiekty zaobserwowano i sfilmowano w Japonii. Obserwacji dokonano w dwóch miastach, Nagareyama oraz Sendai. Do obu zjawisk doszło we wrześniu tego roku.

 

Pierwszy film przedstawia obiekt w okolicy miasta Nagareyama i został zarejestrowany 25 września. Wideo przedstawia jakiś obiekt, który może być rakietą, meteorytem, samolotem albo po prostu UFO.

 

Obiekt pozostawił długą smugę kondensacyjną. Zbliżenia wykazują, że ma on kształt trójkąta z trzema światłami.

 

 

Kolejny film przedstawia obserwację z 30 września tego roku dokonaną w okolicach Sendai. To właśnie to milionowe miasto bardzo ucierpiało w wyniku marcowego kataklizmu. Obiekt jest obserwowany w biały dzień i posiada kształt zbliżony do sześcianu.

 

Na pewno ani w jednym ani w drugim przypadku nie mamy do czynienia z chińskimi lampionami. Co to zatem było?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Nexus

Niesamowite jest to co

Niesamowite jest to co sfilmowali a widac ze mamy to do czynienia z pojazdem TR3B podczas akcji ratunkowej/interwencji wyjątkowy dowód na to o czym mówił Alex Colier w jednym z filmów o tym ze wojsko używa czasem tych bardzo szybkich trójkątnych napędzanych wirującą plazmą rtęci pojazdów do celów operacyjnych, w tym wypadku do przechwytywania rakiet lub innych obiektów w locie. Możemy sobie tylko wyobrazić jak dramatyczna i obfitujaca w szczegóły mogła być akcja sfilmowana przez operatora bo amerykańskie wojsko nam tego nie powie...

Portret użytkownika Szary wilk

W Sandai ponownie na niebie

W Sandai ponownie na niebie pojawił się obiekt który u dołu ma coś co wyglada jak krzyż. Duże poruszenie w mediach. Nawet w polskich tak jakby u nas nie było podobnych zjawisk.  Narazie są spekulacje czy to balon meteorologiczny.... A jakże.  Zawsze jest to balkon meteorologiczny.. cokolwiek to jest.. nikt niewie co to jest i skąd się wzięło ale, na pewno to balon meteorologiczny..tak na wszelki wypadek Wink