W Brazylii odnaleziono ciało wyglądajace jak istota pozaziemska

Kategorie: 

Pod koniec września w okolicy miejscowości Itajuba w Brazylii dokonano niesamowitego znaleziska. Film, jaki powstał na miejscu przedstawia humanoidalne zwłoki. Występuje w tym przypadku oczywiste podobieństwo tych zwłok do wyobrażenia istot pozaziemskich.

 

Świadek tego znaleziska powiedział, że podczas nocy z 25 na 26 września słyszał głośne ujadanie psa. Bezpośrednio po tym rankiem w najbliższej okolicy znaleziono to ciało.

 

Świadek dodaje, że po kilku dniach ciało zaczęło wydawać niewyobrażalny fetor. Po oględzinach można stwierdzić, że ciało miało około 45 cm wysokości i posiadało 3 palce u rąk i dwa u nóg. Tajemniczości dodaje fakt, że ciało obcego zniknęło po kilku dniach. Został po tym jedynie ten film.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Nexus

Ciało miało tylko 45 cm bo

Ciało miało tylko 45 cm bo dzieciakom z pobliskiej szkoły zabrakło plasteliny z której obcego zmajstrowały. Dramaturgii dodał fakt podłożenia odpowiedniego podkładu muzycznego z prywatnej kolekcji nauczyciela muzyki który użyczył kamery coby cudaka nakręcić i wysłać film na YouTube. Lokalna społeczność liczy na wzrost wpływów z turystyki a rada rodziców podjęła jednogłośnie uchwałę o zwiększeniu składek członkowskich na zakup dodatkowych porcji plasteliny oraz dwóch KUL bilardowych które zginęły ostatnio w niewyjaśnionych okolicznościach z gabinetu dyrektora szkoły...