Na zdjęciach Marsa odkryto dziwne formacje

Kategorie: 

Na Marsie odkryto struktury, które przypominają drogi. Wnikliwe analizy niektórych zdjęć zdają się wskazywać na istnienie formacji, które moga stanowić pozostałość po poprzednich mieszkańcach tej planety.

 

Jest grupa ludzi na świecie, które dysponują czasem i samozaparciem potrzebnym do uważnego studiowania wszelki dostępnych publicznie satelitarnych zdjęć naszej planety i planet sąsiednich. Kimś takim jest Joseph Skipper sam nazywający się wirtualnym archeologiem.

 

Poświęcił on wiele czasu na eksplorację udostępnionego przez korporację Google programu Google Mars umożliwiającego oglądanie kompilacji różnych zdjęć czerwonej planety zrobionych dotychczas w wielu misjach badawczych NASA i innych agencji kosmicznych.

[ibimage==10767==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Odkrycia dokonane z wykorzystaniem takiego "ekwipunku" jak oprogramowanie Google mogą wzbudzać uśmieszek, ale formacje wskazane na zdjęciach są naprawdę interesujące. Zdjęcia wydają się wskazywać na istnienie czegoś, co przypomina system transportu a przynajmniej jakieś drogi lub tory.

 

Co podkreślają odkrywcy, formacje rzucają cień, więc nie ma mowy o jakimś łączeniu zdjęć i raczej z tego powodu nie są to typowe zakłócenia cyfrowej obróbki obrazu. Badacze zdają się sugerować, że odkryto pozostałości jakiejś cywilizacji, która mogła kiedyś istnieć na Marsie.

[ibimage==10775==400naszerokosc==none==self==null]

Naukowcy stwierdzili ostatnio, że planeta ta została zniszczona w wyniku ogromnej eksplozji nuklearnej. Sugerowano, że wystąpiła ona w warunkach naturalnych, ale kto wie czy odkrycia Josepha Skippera nie wskazują nam innego możliwego wyjaśnienia odnośnie tego, dlaczego Mars wygląda jak wygląda. Mogło tam po prostu dojść do wojny jądrowej na niespotykaną skalę.

 

Jeśli te informacje uda się jakoś zweryfikować albo rozszerzyć listę rzekomych dowodów to z pewnością zachwieje to podstawami wielu nauk a implikacje światowe takiego odkrycia byłyby bez precedensu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mentor

Moim zdaniem Marsjanie

Moim zdaniem Marsjanie zniszczyli swoją planetę poprzez wojnę nuklearną lub eksperyment.Na dzień dzisiejszy żyją pod powierzchnią marsa. Nasi zachodni dygnitarze czynią to samo drążą tunele wszerz i wzdłuż. Czy czeka nas to samo co Marsjan?Warto pogooglować wpisując hasło: Borys chłopiec z marsa - bardzo ciekawa historia. Chłopiec opowiada o życiu na czerwonej planecie - niby żył na Marsie w poprzednim wcieleniu. 

Portret użytkownika Badaczowski Stefan

Sprawa jest oczywiście w

Sprawa jest oczywiście w rękach tych którzy ukrywają te informacje bo okazuje się że astronomowie z największych ośrodków z największymi teleskopami już od kilkudziesięciu lat nie obserwują naszego Księżyca lub informacje są zakazane by je upubliczniać ! Rozdzielczość najnowocześniejszych teleskopów jest wręcz fantastyczna a zdjęć albo wogóle nie ma ! To samo prawdopodobnie jest z Marsem i jego satelitami do zwiadu fotograficznego !  Na tym słynnym filmie JOSE ESCAMILLi "Moon Rising" do obejrzenia w HD pod tym adresem:  http://vimeo.com/10038980można się przekonać o niezwykłośći naszego sztucznego satelity Księżyca ! i tajemniczych zjawiskach oraz ukrywaniu dziwnych zdarzeń z jego powierzchni !Jednak największą tajemnicą jest sam człowiek i życie na Ziemi ! Bo przecież kosmos zaczyna się na Ziemi ! Ziemia leci w razem z całym układem Słonecznym z niesamowitą prędkością względem centrum galaktyki a do tego jest chroniona jakimś rodzajem pola jak sami naukowcy to opisują ! Ten kto stworzył nasz świat jest Kimś niesamowitym ! Chyba można powiedzieć że jest Nadistotą Cudowną i Niesamowitą posiadającą nieograniczoną Moc i Inteligencję ! Wszystkie cywilizacje przed nami miały tą świadomiość tylko w naszej ubogiej i samodestrukcyjnej nie mówi się o istnieniu Stwórcy z braku mądrości, wiedzy i uwikłania w najniższe instynkty !