Dziwny obiekt w okolicy Słońca uchwycony za pomocą koronagrafu SOHO

Kategorie: 

Jeden z użytkowników portalu youtube opublikował zastanawiające wideo przedstawiające zapis z koronagrafu SOHO. Wyraźnie widać zarys jakiegoś obiektu w okolicy naszej gwiazdy. 

 

Dla zwolenników Nibiru jest to nie lada gratka ponieważ od zawsze twierdzili, że obiekt ten nadejdzie od strony Słońca. To miałoby tłumaczyć brak masowych obserwacji fenomenu na świecie a raczej ich brak w mediach głównego nurtu.

 

Nie dalej jak wczoraj informowaliśmy o tym, że przez następne tygodnie za Słońcem znajdzie się kometa Elenin. Ten obiekt jednak nie wygląda jak kometa więc nie dziwi fakt, że fora internetowe rozkwitają różnymi teoriami na temat tego co własciwie zostało na tym filmie zaobserwowane.

[ibimage==12513==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wśród najbardziej popularnych teorii jest ta, że jest to Brązowy Karzeł, gwiazda siostrzana naszego Słońca. Nie brakuje też opinii jakoby był to statek obcej cywilizacji. Jedno można w tej chwili powiedzieć, jest to w pewnym sensie UFO lub po polsku NOL(Niezidentyfikowany Obiekt Latający) ale tylko w pojęciu definicji określającej możliwość wyjaśnienia pochodzenia obiektu jako nie podlegającego klasyfikacji według znanych kryteriów.  

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze