Kolejny niezidentyfikowany obiekt manewrujący w okolicy ISS

Kategorie: 

Powyższe wideo przedstawia widok zrobotyzowanego ramienia na ISS czyli Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Jednak to nie ten zaawansowany sprzęt do manipulowania w przestrzeni wzbudza zainteresowanie a coś, co zdaje się nadlatywać z prawej dolnej strony ekranu.

 

Film nagrano rejestrując przekaz na żywo ze stacji kosmicznej. Widzimy wyraźnie jasny poruszający się obiekt, który do pewnego momentu wygląda jak kosmiczny śmieć. Za chwilę jednak ów "śmieć" najpierw zmienia kierunek, po czym przyspieszając odlatuje. To było za wiele dla kamer NASA i transmisję po prostu ucięto.

 

Złośliwi dodają, że administracja Obamy nie mogła pozwolić na kontynuowanie takiej transmisji gdyż zaledwie kilka tygodni temu ta ekipa rządowa zaprzeczyła istnienia UFO.  Z czym zatem mieliśmy do czynienia? Niewiadomo a jeśli był to obiekt niezidentyfikowany i ewidentnie latający to oznacza to tyle, że wyczerpuje klasyczną definicję UFO.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika oki

Wszystkie kraje które mają

Wszystkie kraje które mają stały kontakt z obcymi cywilizacjami od początku temu zaprzeczają i mają w tym swój cel.Podobne postępowanie zawarte jast we wszytkich religiach.Ale to nie jest moja filozofia, którą sam wymyśliłem.Podpisuję się pod tym co może każdy przeczytać na stronie internetowej Pani Lucyny Łobos.Polecam tę lekturę każdemu kto chce. Z tą osobą można się spotkac osobiście - porozmawiać.Natomiast czy ktoś uwierzy tej Pani czy nie to już zależy od wolnej i nieprzymuszonej woli każdego z nas.