UFO na fotografii sprzed 140 lat?

Kategorie: 

Każdy, kto myśli, że obserwacje UFO to kulturalnie uwarunkowany fenomen, który pojawił się w połowie XX wieku będzie zaskoczony, gdy zobaczy tą fotografię z 1870 roku.

 

Fotografia przedstawia chmury nad Górą Waszyngton znajdującą się w stanie New Hampshire w USA. Zdjęcia zostały wykonane w technice trójwymiarowej, czymś, co miało za zadanie imitować obrazy trójwymiarowe. Na zdjęciu na tle chmur pojawia się obiekt w kształcie cygara.

Sceptycy wymyślili teorię, że obiekt to w istocie lecące gęsi. Inni doszukują się w tym jakiegoś fragmentu komety lub meteoru. Czy jest to UFO czy tylko psikus migawki? Zadecydujcie sami.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ja

jest to bład na

jest to bład na kliszy,połączyłem obydwa zdjecia - kazdy kto ma okularki 3d do nabycia w sklepachz zabawkami za 5 zł Smile moze zobaczyc co wyszlo. Góry, wyglądają pięknie i w 3d,domnienamen ufo to jakas plama, jakby umiejscowiano na tle góry, bez 3d obrazek tutaj: www.sejsmo.pl/img.jpg

Portret użytkownika gash

No najpewniejsze jest to, że

No najpewniejsze jest to, że jest to MAZ na zdjęciu Wink Trzeba mieć naprawdę wyobraźnię, żeby się w tym doszukać w tym czegoś latającego Wink Jak dla mnie jest to zwyczajny błąd który powstał podczas robienia zdjęcia. 140 lat temu nie było klisz filmowych - fotki robiło się na szklanych płytkach. Wystarczy uszkodzenie płytki bądź obiektywu, jakiś syf, cokolwiek, żeby powstał nam jakiś artefakt Wink Wiec wstrzymajcie sensacyjne okrzyki. ET to raczej nie jest Smile

Głosuj za
42