Czy to możliwe, że jesteśmy okłamywani, ogromne statki kosmiczne w okolicy Ziemi ?

Kategorie: 

Jakiś czas temu informowaliśmy o dziwnej anomalii wokół Merkurego. Ze Słońca wyemitowany zostaje CME i strumień plazmy otacza jakiś kształt przed planetą Merkury. Zarejestrowany przez satelitę SECCHI zjawisko było początkowo tłumaczone pyłem kosmicznym, teraz pojawiło się nowe wyjaśnienie.

 

Specjaliści z NASA opracowali nowe wyjaśnienie anomalii w okolicy Merkurego. Coś, co początkowo miało być skupiskiem pyłu międzyplanetarnego okazało się być odbiciem Merkurego z dnia poprzedniego tworzącym artefakt podobny do planety. Takie jest przynajmniej oficjalne wyjaśnienie.

 

Niektórzy, jak autor filmiku ilustrującego ten temat, wskazują, że taki sam "artefakt" pokazał się koło Marsa i wskazuje to, że mogą to być w istocie jakieś pojazdy znajdujące się w okolicy. Trudno ocenić wielkość tych obiektów, bo nie znamy skali, w jakich je obserwujemy, ale gdyby to były jakieś pojazdy wydają się być na tyle duże, aby być zwane osobnym światem.

Na filmie powyżej internauta RealmLeaper pokazuje zdjęcia z satelity SOHO, z koronagrafu LASCO  C2 i właśnie w słonecznej koronie znalazł się obiekt o regularnym geometrycznym kształcie. Te dziwne obiekty wciąż się pojawiają a wyjaśnienia są coraz bardziej nieprawdopodobne. Ostatnie sytuacje jak tajemnicze przeloty bryły lodu przez koronę słoneczną dodaje tylko tajemniczości spraw, jakie dzieją się wysoko nad naszymi głowami.

 

Są tylko trzy wytłumaczenia na te zjawiska. Po pierwsze to może być zbiorowa histeria a liczne anomalie są tylko zwykłymi zakłóceniami cyfrowymi lub błędami pomiarowymi. Po drugie można założyć, że to obce pojazdy, ale wtedy musimy zakładać, że Rząd o tym wie i albo nic z tym nie może zrobić, ale tuszuje to by unikać pytań, albo Rządy faktycznie współdziałają aktywnie przy dezinformacji. Wydaje się to być kompletnie nieprawdopodobne, ale tylko w ostatnich dniach jest wiele tajemnic do wyjaśnienia i przybywa kolejnych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika ARTUR5

Opierając się na starożytnych

Opierając się na starożytnych pismach można mieć pewność że to nasi bracia więksi i starsi .Rządy dysponują odpowiednią wiedzą na tematy Obcych i współpracują z nimi ,niestety nas szaraczków czeka marny koniec jeśli Bóg nas nie ochroni gdyż informacji o zagrożeniu nie otrzymamy do ostatniej chwili ,prawdopodobnie dopiero gdy władze świata już się ewakuują .Przygotowane bunkry są tylko próbą ochrony nielicznych niższych rangą urzędników .Miejmy wiare i nie lękajmy się bo wszystko już zostało zapisane .

Strony