Regularne geometrycznie UFO za Słońcem

Kategorie: 

Niesamowite obrazy udało się zarejestrować sondzie kosmicznej Stereo Behind HI2. Do obserwacji doszło 30 grudnia zeszłego roku a obiekt, który widzimy ma wyraźnie geometryczny kształt dwóch złączonych ze sobą piramid.

 

To nie pierwszy raz, kiedy obiekty nieznanego pochodzenia pojawiają się na odczytach naszych ziemskich urządzeń śledzących naszą gwiazdę. Wcześniej nieznane obiekty i wydarzenia pojawiały się w urządzeniach SECCHI, Stereo, SOHO i innych aparatach kosmicznych obserwujących przestrzeń w różnych widmach i częstotliwościach.

 

Wyraźnie widać poruszający się statek kosmiczny o kształcie dwóch złączonych trójkątów a raczej piramid. Obraz jest jednoznaczny i bardzo wyraźny. To nie wygląda na artefakt obrazu gdyż te sztuczne struktury zwykle mają kształt, jaki może dać soczewka. Nie ma soczewek odbijających trójkątami.

Należy zadać otwarcie pytanie: co to jest? I oczekiwać odpowiedzi od którejś z agencji kosmicznych a zwłaszcza od NASA, do której ten sprzęt należy.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Dj Fazzman

A czemu tylko taki krótki

A czemu tylko taki krótki fragmencik zarejestrowano? Może gdyby rejestracja trwała dłużej, obiekt wyleciałby zza słońca i byłoby go dobrze widać? Czy może raczej NASA ocenzurowała materiał dostępny dla ogułu i nie udostępniła dalszych fragmentów rejestracji.

Portret użytkownika Salvador

HAHAHAHA UFO LOOOL!Widzę że

HAHAHAHA UFO LOOOL!Widzę że jasnowidze i prorocy z tej strony już wiedzą co to jest i teraz czekają aż im nasa grzecznie przytaknie :).Pamiętajcie ludki, że wiemy o wszechświecie i fizyce jako-takiej tak niewiele, że wytłumaczenie tego zjawiska zajmie nam całe lata, jeśłi w ogóle uda się to wyjaśnić.

Głosuj za
36
Portret użytkownika barys

Nasa jak Nasa zaraz jakąś

Nasa jak Nasa zaraz jakąś bajeczke poćiśnie , ze to "artefakty srzętu" lub "kryształki lodu" hahaha xDDNie no faktycznie bardzo ciekawe , co to jest i z czego to jest zbudowane ze taką temperaturę wytrzymuje ! - Masakra

Głosuj za
36
Portret użytkownika ARTUR5

Już piramidy wskazują że

Już piramidy wskazują że podstawą geometrii wszechświata jest trójkąt .Nawet silnik spalinowy na bazie trójkąta jest bardziej efektywny od innych.

Głosuj przeciw
-43