Pojazd w kształcie diamentu widziany w okolicy portugalskiej Madery

Kategorie: 

Kilka dni temu donosiliśmy na łamach portalu innemedium.pl o obserwacji UFO w kształcie dwóch rombów lub po prostu w kształcie diamentu. Teraz mamy do czynienia z obserwacją prawdopodobnie tego samego obiektu.

 

Może to być też po prostu obiekt danego typu, ale podobieństwo do tego filmu jest wręcz uderzające. Świadkowie tej obserwacji twierdzili, że już wcześniej widzieli ten pojazd, ale wtedy nie byli w stanie tego zarejestrować.

 

Film powyżej powstał, gdy świadkowie wracali już do miejsca zamieszkania. Wyraźnie widać podobny kształtem obiekt. Osoby prowadzące obserwację twierdziły, że pojazd poruszał się dość szybko i często zmieniał kierunek.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika M.

hehe fajnie gada ten koleś na

hehe fajnie gada ten koleś na początku "foda se" co w wolnym tłumaczeniu* na język polski oznacza "o żesz kur..." SmileWidać, że jest podekscytowany, co tylko bardziej uwiarygadnia taki materiał. Moim zdaniem, faktycznie coś było w powietrzu.Pozdrawiam,M. ____________________________*de facto oznacza pierd.... się

Portret użytkownika stan

I tu przypadkowo sie nie

I tu przypadkowo sie nie mylisz, bo sam widziałem taki lampion ze świeczką w środku,który chłopcy wypuścili.Jest to najprostszy kształt zapewniający dobre właściwości lotne, świeczka na dole stożkaNa pewnej wysokości wiatry mogą zmieniać kierunki