Nibiru powinna być już widoczna, gdzie zatem jest?

Kategorie: 

Wśród zwolenników teorii nadlatującej Nibiru jest wielu takich, którzy uważają, że powinna być już widoczna i globalna akcja oprysków chemicznych w celu zasnucia nieba zwanych, jako chemtrail ma na celu ukrycie jej istnienia przed światem.

 

Poszukiwacze Nibiru śledzą też zdjęcia transmitowane przez sondy słoneczne. Panuje powszechne przekonanie, że to tam należy szukać tego obiektu. I wiele razy rejestruje się coś co może być Nibiru, przeważnie Wenus lub Merkurego. Tropiciele tacy analizują też wszystkie przerwy w dostępie do obrazu oraz doszukują się śladów ingerencji w postaci retuszu.

 

Mimo to arsenał zdjęć przedstawiających niewytłumaczalne obiekty w okolicy tarczy słonecznej wciąż rośnie i rośnie. Powyższy film przedstawia kompilację takich zdjęć z ostatnich kilku tygodni. Część ze zdjęć pochodzi z sondy kosmicznej SOHO a część wykonano z powierzchni Ziemi.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika John Moll

Sprawdziłem dokładnie ten

Sprawdziłem dokładnie ten film oraz niebo na moim programie. Faktycznie świeci tam "coś" a jak wskazano w 3:17, Wenus był wtedy "na górze".Ja natomiast zauważyłem w moim programie, że Merkury był wtedy "na dole" (nie widać go) a to "coś" co tak mocno świeci po prawej to nic innego jak Wega z gwiazdozbioru Lutni.Nagranie jest zrobione koło teleskopów Kecka, na Hawajach. Jeśli trzeba, mogę podesłać odpowiednie zdjęcie.

[ibimage==21166==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika Dj Fazzman

Gwiazdozbiór Smoka jest na

Gwiazdozbiór Smoka jest na północy, obok Gwiazdy Polarnej. Tymczasem Nibiru rzekomo miała nadlecieć z południa, miała być widoczna początkowo tylko na półkuli południowej. Czy jest, tego nie wiem, bo mieszkam na półkuli północnej.

Portret użytkownika lahud

wiem gdzie jest gwiazdozbior

wiem gdzie jest gwiazdozbior smoka Smile
masz rację, że na północy ...i tam nalezy szukać nadlatującego "leviatana".
Mała Niedźwiedzica nie jest niedźwiedzicą - to Niedźwiadek (syn).
Niedźwiedzie rodzą się w jaskini.  
Trzeba dostrzegać analogie starannie zatarte przez historię.
 
Dominik jest dociekliwy - dobrze Smile
 
PS. Kiedyś Wodnik zwany był Powietrznikiem i rysowano go jako Orła-Obrońcę stojacego okrakiem na Ziemi.
Po potopie został Wodnikiem na pamiatkę daty wydarzenia, która się pod jego znakiem odbyła. 
Czuj Duch Smile