Niezidentyfikowany obiekt wiszący nad Wrocławiem

Kategorie: 

Wiszący obiekt zarejestrowano nad Wrocławiem. Film otrzymaliśmy od jednego z czytelników portalu. Film pojawił się na youtube w dniu wczorajszym.

 

Wideo przedstawia widok z okna w bliżej niesprecyzowanej części Wrocławia. Wyraźnie widać, że obiekt najpierw wisi nieruchomo a po chwili odlatuje szybko.

 

Trzeba przyznać, że wideo nie jest najlepszej jakości. Pojawiły się już stwierdzenia, że jest to fałszerstwo. Trudno to jednak stwierdzić autorytarnie na podstawie tego materiału.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Milek

Jak jestem sceptyczny co do

Jak jestem sceptyczny co do samego filmiku, tak na bank nie jest to mucha na szybie.Po 20 sekundzie, kiedy pojawia się punkt odniesienia (framuga) widać, że perspektywa i zachowanie wzajemne tych rzeczy ('ufo' i framuga) wyraźnie pokazuje, iż obiekt jest w znacznej odległości od obserwatora...

Portret użytkownika obses

Ludzie jacy wy jesteście

Ludzie jacy wy jesteście przyziemni i ograniczeni(oczywiscie część), wybierać najłatwiejsze wytłumaczenie i w nogi>?? heheTo świadczy o tym jak daleko zaszliście i ile macie w głowie syfu zaszczepionego.KARMIENI PRZEZ SYSTEM, WYCHOWANI PRZEZ MEDIA.

Portret użytkownika gts

Więc podaj swoje

Więc podaj swoje wytłumaczenie, a dopiero potem  krytykuj ludzi ! Oświeć tych którzy nie wiedzą że są podświadomie sterowani przez TV czy system, choćby zwykłym linkiem bo jest ich pełno. Ale w jednym masz racje: ostatnio moja kobita zrobiła mi awanturę o miłość że jej nie kocham i jako argument podała mi kilka tytułów filmów miłosnych. Niestety jest blondynką i o dziwo z wyższym wykształceniem.

Portret użytkownika Prorok

Co za bzdury!    Widziałem

Co za bzdury!  Widziałem ten filmik jakieś 2 lata temu na youtube. Po pierwsze to wygląda jak coś wiszącego niedaleko za oknem a potem szarpnięto sznurkiem. Dowód? Proste, obiekt który był by daleko nie "zmieniał" by tak położenia jak ktoś rusza kamerą. Sami się przyjrzyjcie jak filmujący rusza widać, że to "coś" wcale tak daleko nie jest i jest malutkie. Kwestia perspektywy.

Strony