Kolejna kompilacja obrazów pokazujących jakieś obiekty wokół Słońca

Kategorie: 

Oto seria zdjęć z satelity STEREO. Wygląda na to, że znowu zaobserwowano dużą ilość różnych obiektów wokół naszej gwiazdy.

 

Oficjalnie są to zakłócenia, artefakty obrazu. Nikt z rządowych agencji tego nie potwierdził do tej pory, ale też nikt nie negował szczególnie. Wydaje się, że to wyjaśnienie, czyli zakłócenia cyfrowe, jest uważane za wystarczające w środowisku astronomów.

[ibimage==11357==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Zdjęcia z satelitów STEREO są jednak publiczne i niektórzy internauci doszukują się na nich dowodów na istnienie sterowanych obiektów, które, jak twierdzą, ładują się od Słońca wlatując w koronę gwiazdy.

[ibimage==11349==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Brzmi to dość dziwnie, ale gdy zobaczy się na te niby "obiekty" to uderzające jest to, że to nie są losowe plamki i piksele. Te "artefakty obrazu" mają realne symetryczne geometryczne kształty i różnią się wielkością. Biorąc pod uwagę skale wielkości obiektu musiałyby to być wręcz statki światy, bo odpowiadałyby wielkości planet.

 

Być może zbliża się moment, kiedy ludzkość dowie się o istnieniu obcej cywilizacji. To jedno z wydarzeń, które przypisuje się magicznemu rokowi 2012.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika angelus Maximus Rex

Nie rozumiem, co Wy widzicie

Nie rozumiem, co Wy widzicie na tym filmie... Dla mnie to masa kosmicznego śmiecia, oscyluje wokół słońca, z rozbitych aseroid, komet itp... Żadnych  "obcych" tu nie widać... Ale wyobraźnia widzi swoje... Trochę sceptyzmu i zdroworozsądkowości w ocenie zjawisk... Jeżeli nawet jakaieś cywilizacje podpprowadzają  nam ciepło z nadmorskich plaż... Cóż... robią to na pewno dłużej niż my żyjemy i nie przejmowałbym się tym zbytnio... Normalna sprawa... Jak było kiedyś tak trwa i trwać będzie.... 

''Siła i honor!''

Portret użytkownika gash

A skąd wiecie w jakiej

A skąd wiecie w jakiej odległości od obiektywu są naprawdę te obiekty? Jak zrobicie zdjęcie mrówce z 2cm, czy to oznacza, że jest ona większa od słonia sfotografowanego z odległości 100m?

Portret użytkownika devoratus

Do sensownej oceny

Do sensownej oceny odległości/wielkości konieczne jest ujęcie z co najmniej 2 różnych punktów. Satelitów obserwujących słońce jest więcej niż 1, więc jeśli porównamy dane pochodzące ze "Stereo A" i "B" - może będą one wystarczające do estymacji.

Strony