Obserwacja obiektów ORBS nad elektrownią w Czelabińsku

Kategorie: 

W Czelabinsku na wschodzie Rosji od jakiegos czasu dochodzi do obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Pojawiające się tam światła przykuwają uwagę miejscowych mieszkańców oraz rosyjskich mediów. Oto najnowsza zdumiewająca obserwacja z tamtych stron.

 

Film przedstawia pojawiające się i znikające światła zlokalizowane nad lokalną elektrownią. Kule orbs wiszą nad zakladem i powoli przesuwają się w dół po czym obiekt znika i albo ten sam albo kolejny wyłania się z góry sceny. Wszystko to wygląda bardzo zaskakująco. Można tylko wyrazic żal, że obserwacja trwa tylko około minutę. 

[ibimage==11779==Oryginalny==none==self==null]

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika llewsoR

Ja rowniez nie wieze ze

Ja rowniez nie wieze ze jestesmy sami we wszechswiecie. Nie potrafimy dobrze zbadac swojej planety, a co dopiero wszechswiat. Dla mnie te wszystkie filmy i zdjecia ufo to sciema. Skoro kosmici nie chca nam sie ujawnic to nie przylatywaliby oswietlonymi jak choinka pojazdami. Skoro poruszaja sie miedzy galaktykami, to maja taka technologie, ze nawet nie mamy prawa ich zobaczyc. Jesli byliby nastawieni wrogo do nas, to zniszczyliby nas w kilka sekund... Jesli chcieliby nas ostrzec przed czyms (jak niektorzy twierdza) to zrobiliby to juz dawno... Zycie poza ziemskie istnieje napewno, ale w zadne filmy i zdjecia nie wierze.

Portret użytkownika Gość

Jak zwykle powiedzą ,że to

Jak zwykle powiedzą ,że to balony meteorologiczne. Nie wierzę iż jesteśmy sami we wszechświecie, nie wierzę również ,że boją się nas (napewno są o wiele bardziej rozwinięci technologicznie) zastanawiam się tylko czemu nam się oficjalnie nie ujawnią ,gdzie w tym wszystkim jest haczyk . Echhh może kiedyś się dowiemy oby jeszcze za naszego życia. Apropo filmiku to ciekawy ciekawy , tylko czemu tak podchodzą nisko i znów zaczynają od góry - jakaś analiza . 

Portret użytkownika Rasta4Peace

Pokazywali się a nawet

Pokazywali się a nawet nauczali inne cywilizacje takie jak starożytni Grecy, pojawiali się w różnych plemionach, stad ci wszyscy bogowie, każdy z nas obecnie musi zadać sobie pytanie czy chce aby dokonał się oficjalny kontakt, każdego z nas zgoda jest bardzo ważna, samozwańczy przedstawiciele naszej planety nei chcą ujawnić że zawsze byli i są inne cywilizacje na tej planecie, wolą utrzymywać kontakty z tymi cywilizacjami które dostarczają im technologicznych broni przyczym odrazu ich manipulują i rządzą nimi a oni rządzą nami i niestety tak to jeszcze wygląda, przygotowania są i światłych cywilizacji bo coraz więcej widać, i przez podświadome przekazy w TV czy filmach kinowych o "obcych", niestety w wiekszości przypadków "obcy" są pokazywani w złym świetle, może przygotowują się na starcie z tymi którzy nas pilnowali i powoli kończą ukrywanie się, mamy wolną wole i od nas zależy czy chcemy mieć z nimi kontakt.Pozdrawiam gorąco.edit: http://www.youtube.com/watch?v=vXOV565fi30&feature=youtu.beWink

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~