Broń jądrowa na świecie może być dezaktywowana przez UFO

Kategorie: 

Od dawna docierają informacje na temat obserwacji UFO w okolicy baz wojskowych, w których stacjonują międzykontynentalne pociski balistyczne zdolne do przenoszenia broni jądrowej. Dochodzą tez informacje, że UFO jest w stanie dezaktywować tak zwane kody startowe tych zabójczych rakiet.

 

Ostatnio odtajniono dokumenty i zeznania wojskowych świadków stwierdzające, że niezidentyfikowane obiekty latające są obserwowane nad różnymi amerykańskimi bazami. Trwa to od lat 60tych, czyli od czasu, gdy ryzyko wybuchu wojny jądrowej na duża skalę było naprawdę duże. Wystarczy wspomnieć blokadę Kuby i wydarzenia związane z zimną wojną, kiedy momentami dosłownie na włosku wisiało ryzyko konfliktu.

[ibimage==11814==400naszerokosc==none==self==null]

Armia bynajmniej nie bagatelizuje tych doniesień, są traktowane z najwyższa powagą, ale głównie, dlatego, ze takie przypadki są postrzegane, jako zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju i zdolnościom do odpowiedzi na ewentualny atak. Każdy taki przypadek może być przecież nie tyle UFO, co po prostu pojazdem potencjalnych przeciwników.

[ibimage==11807==400naszerokosc==none==self==null]

Raportowane obiekty mają głównie okrągły kształt, ale bywają doniesienia określające je, jako owalne lub podłużne. Obiekty potrafią zawisnąć nad bazami przechowującymi ładunki nuklearne a nawet potrafią dezaktywować systemy sterujące powodując przejście rakiet w tryb NOGO, czyi tryb uniemożliwiający ich odpalenie. To wygląda tak, jakby ktoś pilnował, aby Ziemianie sami sobie nie wyrządzili krzywdy. Przecież nie można wykluczyć, że gdy któregoś dnia jakiś szalony przywódca postanowi ponownie wykorzystać broń jądrową. Przy takiej „ochronie” nie będzie ona po prostu działać.

 

Powyższe wideo (niestety tylko w wersji oryginalnej) przedstawia zapis konferencji, podczas której opowiadano o części incydentów z UFO w okolicy stacjonującej broni jądrowej. Uczestnicy zauważają, że te obserwacje to jakby grożenie palcem i informacja, że posuwamy się za daleko i jeśli ktoś będzie próbował zniszczyć ta planetę to po prostu mu się to nie uda.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Grigorij

@ Baca   Skąd taka wiedza że

@ Baca Skąd taka wiedza że 12.04.2012 będzie III w sw. Jesteś swiadkiem jehowym? ci co roku prognozuja wojny. Poza tym co takiego wydarzylo sie 12.04 w historii swiata? Jeśli Ci kolego chodzi o Titanica to zatonął 15 kwietnia. Więc zong

Portret użytkownika bol

Bez złudzeń robaczki, łatwiej

Bez złudzeń robaczki, łatwiej było w czasie drugiej wojny światowej powstrzymać bombardowania itd a nic nie zrobili.Teraz też nic nie zrobią. My też nic nie robimy jak sie w dżungli dwa plemiona kamieniami nawalają ( teoria zoo-skansenu), albo jak sie kury dziobią w hodowli ( jeszcze fajniejsza teoria). A może oni lubią kino akcji i nas jeszcze podkręcają?

Portret użytkownika Rubin

Baca lepiej Ty idź paść

Baca lepiej Ty idź paść owiecki!!!Jak je będziesz wypasać na hali ,być może powróci do ciebie utracona równowaga i harmonia w prawidłowym postrzeganiu rzeczywistości i zamiast cytować teksty zdemoralizowanych do szpiku kości kreatorów współczesnej rzeczywistości pojmiesz w końcu ,że im zależy aby Ciebie oraz wielu innych wciągnąć w tą grę imaginacji wirtualnej aby przy pomocy Ciebie i innych tobie podobnych utworzyć stały MYSLOKSZTAŁT który się dzięki takim nie świadomych swego istnienia URZECZYWISTNI !!!Pewnie niezbyt wiele z tego pojmujesz ,bo gdybyś wiedział na jakich zasadach i jakimi prawami żądz się ta rzeczywistość nie pisał byś takie rzeczy a przygotowywał umysł do MIŁOŚĆI BEZWARUKOWEJ!

Portret użytkownika baca

tak zwane UFO to ziemska

tak zwane UFO to ziemska technologia, pora juz otrzasnac sie z oszolomienia, na tej technologi polożyl łapę Hitler a potem USA - nie miej co do tego złudzen - to technologia ludzka - -niestety wpadla w nieodpowidnie łapy.jesli ludzisz sie ze kolesie z kosmosu nas uratuja (?) to nawet zakladajac ze to oni a nie USA no to zapytam cie po co?po co zatem szykuja holokaus? aby kogos ratowac?brak logiki oraz sensu. logika jest tylko i wylacznie jesli maja zamiar mordowac.jesli chcesz pseudo proroctwo, czyloi wynik rozumowania kogos kto jest geniuszem jesli chodzi o inteligencje no to ci podam Tobie takie "proroctwo" ale oparte na faktach oraz żelaznej logice:III wojna swiatowa rozpocznie sie 12.04.2012 - dlaczego? bo to jest "taka piekna" jakze okragla rocznica - poszukaj info na temat czego dotyczy ta wlasnie rocznica i co sie naprawde wowczas wydarzylo to znaczy KTO przeżył a KTO zginął. wtedy zrozumiesz odpowiedz na pytanie wszechczasow, PO CO.jesli nie wierzysz w ten scenariusz no to prosze cie bardzo przeczytaj to:http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/13/oferta-nie-do-odrzucenia-najswiezsza-zawoalowana-izraelska-grozba-termonuklearna-wobec-znuzonego-wojna-zachodu/a zrozumiesz ze nie ma innej mozliwosci i ta wojna "musi" sie zaczac.chcesz dobrej i życzliwej rady od kogos kto nie jest glupcem? trzymaj sie jak najdalej od stadionow lub miast EURO 2012 lub miast i stadionow olimpijskich - masz jak w banku gdzies tam nowe "WTC"powodzenia i bez urazy - po prostu jestes nieswiadomy - ZMIEN TO a TY wylacznie TY na tym lepiej wyjdziesz 

Portret użytkownika NIKT

Drogi kolego, czego Ty chcesz

Drogi kolego, czego Ty chcesz mnie nauczyc ? Myslisz ze ja z ksiezyca spadlem i nic nie wiem o Haunebu, Nowej Szwabii, Antarktydzie, o nazistowskiej technologii, o fabrykach produkujacych spodki w okresie II wojny ? Myslisz ze ja nie wiem z kad Hitler mial informacje ? Ojojojoj. A kosmici ? Wyobraz sobie ze mozesz byc tylko gosciem lub kogos niewolnikiem na tej pieknej planecie.

[ibimage==13879==Oryginalny==none==self==null]

Strony