Struktury nieznanego pochodzenia zlokalizowano na Księżycu

Kategorie: 

W ciągu ostatnich kilku dni pojawiło się kilka interesujących nagrań i zdjęć powierzchni Księżyca pochodzących z dwóch niezależnych źródeł, chińskiego i amerykańskiego. Powyższy film został zmontowany ze zdjęć wykonanych przez sondę Lunar Orbiter 5. Przedstawia cos, co wygląda na poruszające się pojazdy.

 

Obiekty są prawdopodobnie w ruchu, ponieważ zostawiają ślad. Widać też ewidentnie, że rzucają cień, więc musza to być struktury o pewnej wysokości.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza obserwacja dziwnej wieży na powierzchni naszego satelity. Poprzednie nagranie zostało wykonane z Ziemi za pomocą teleskopu. Teraz jednak mamy przykłady zdjęć z dwóch różnych lokalizacji. Za obydwoma ciągnie się długi ślad tak jakby te struktury były w ruchu. Trudno o inną interpretację tego zdumiewającego znaleziska. Jeśli jednak taka istnieje chętnie ją poznamy.

Co więcej pojawiło się ostatnio zdjęcie prawdopodobnie ujawnione przez Chińczyków przedstawiające coś, co rzeczywiście wygląda na ruiny jakiegoś budynku zagrzebanego w pyle księżycowym. Obraz został wykonany przez sondę Chang-2, która robiła zdjęcia całej powierzchni srebrnego globu w tym jego niewidocznej z Ziemi strony. To właśnie tam mają się znajdować jakieś struktury, wieże i inne formacje, które nie mogły raczej powstać naturalnie.

Pojawiły się informacje, że rząd chiński może zadecydować o ujawnieniu tego, co uzyskano dzięki pracy sond księżycowych. Możliwe też, że znalezisko zostanie utajnione a Chińczycy po prostu przyspieszą program księżycowy, którego kulminacją ma być lądowanie na powierzchni naszego satelity.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika obiektyw

jestem zewnetrznym widzem

jestem zewnetrznym widzem tego wsyztkiego niewierze w boga niejestem chrzescijaninem itd jedyne w co wierze to w twarde dowody jesli to co tu jest zawarte to prawda a nie jakas manipulacja to omg generalnie nawet znalezienie jednego kawalka 5 na 5 cm czegos co niepochodzi z ziemi i niejest naturalnym tworem procesow zachadacych w kosmosie itd powinno bylo wywolac szok fascynacji a gdzie cale ruiny na ksiezycu to jak film i bajka sience fiction :O chcialbym byc na jeden dzien jednym zczlonkow ludzi wtajemniczonych w to wszystko zeby sie dowiedziec czy to wsyztko to prawda czy jakas bujda na resorach zeby moc prowadzic wlasne manewry polityczne itd . odkrycie kolumba przy tym to nic .

Portret użytkownika igor

Mamy cudowne zdjęcia innych

Mamy cudowne zdjęcia innych galaktyk,odległych zakątków wszechświata. NASA pokazała zdjęcia jakiejś tam planety odległej iles tam latświetlnych...............a nie mamay dokładnych i kolorowych zdjęć księżyca................proszę Was.

Portret użytkownika konrad

po drugiej stronie księzyca,

po drugiej stronie księzyca, stronie niewidocznej z ziemi,jest  wybudowana  baza awaryjna która będzie słuzyc istotom przybywajacym na ziemie po roku 2012,baza ta jest kompletnie wyposazona,naukowcy o tym wiedzą ,znajduje sie pod powierzchnią ksieżyca,tak jak na marsie

Portret użytkownika dąb

A jednak możemy ich czegoś

A jednak możemy ich czegoś nauczyćChociaż przebyli przestrzenie międzygwiezdne to jeszcze koła nie wymyślili bo ślad jaki zostawia obiekt to tak jakby sześcian się przewracał  i w ten sposób toczył po powierzchni. Pomóżmy braciom z kosmosu , niech wejdą na wyższy poziom rozwoju . A może i nie znają ognia?

Strony