Dziwny żelowy opad w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Jeden z mieszkańców Dorset zaobserwował dziwne zjawisko. W jego ogrodzie po opadach znalazły się niebieskie kulki o średnicy do 3 centymetrów. Do zdarzenia doszło we czwartek 25 stycznia 2012. Późno po południu, po burzy z gradem. Świadek, Steve Hornsby twierdzi, że znalazł kilkanaście takich kul. 

 

Powiedział on również, że były bardzo trudne do podniesienia ręką ze względu na śliskość, ale poradził sobie ostatecznie łyżką i zebrał galaretowatą substancję do słoika. Brytyjski Met Office stwierdził, że ta substancja nie ma związku z meteorologią.

Świadek twierdzi, że zauważył ciemno żółte niebo, co wydało mu się dziwne a kiedy wyszedł na zewnątrz po trwającym chwile gradobiciu od niebieskie grudki od razu przykuły jego uwagę. Jak twierdzi, materiał nie tonie i ma zewnętrzną powłokę bardziej miękką niż wewnętrzną. Nie ma nadal informacji, które mogłyby rzucić więcej światła na temat tego, czym jest ta tajemnicza żelowa substancja.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika gts

Discovery wypuścił kiedyś na

Discovery wypuścił kiedyś na ten temat program . I żaden naukowiec nie wie co to jest. Porównali to do żabiego skrzepu, bo miało taką samą konsystencje i zachowanie. Wysuszyli to w bardzo wysokiej temperaturze, potem dodali kilka kropli wody i znów stało się galaretką.

Portret użytkownika mazi japonia

kulki zapachowe pod wplywem

kulki zapachowe pod wplywem wody pecznieja w zleznosi od ilosci wody sa mieksze w srodku zaden fenomen tez tak mialem  jak mi sie na schodch przed domem rozsypalo wyschniete sa bardzo male i twarde

Głosuj przeciw
-28
Portret użytkownika Wojox

Wiemy że giną ptaki, delfiny,

Wiemy że giną ptaki, delfiny, pszczoły, mozliwe są też choroby. Zapewne nie zbadają tego. Gość powinien to dać do prywatnej analizy...

Głosuj przeciw
-28