Obserwacje UFO w okolicy wulkanów

Kategorie: 

Od jakiegoś już czasu pojawiają się doniesienia o tym, że UFO często jest obserwowane w okolicy wulkanów. Część tych doniesień mogą powodować same wulkany zdolne ciskać materiałem piroklastycznym na duże odległości. Jednak duża ilość obserwacji różnych obiektów poruszających się pod osłoną pyłu wulkanicznego nie pozwala zamieść sprawy pod dywan.

 

Powyższy film przedstawia nagranie z 2010 roku gdzie podczas audycji poświęconej wybuchowi wulkanu Eyjafjallajokull na Islandii. Wygląda na to, że UFO nie zostałoby zauważone przez większość z nas. Dopiero zbliżenie pokazuje, że tam faktycznie coś jest.

[ibimage==12318==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Nadal nie jest jasne, co UFO miałoby robić w okolicy wulkanów. Jedni twierdzą, że to działania ochronne, ich geofizycy pilnują naszych wulkanów tak, aby zapewnić nam rozwój bez wielkich katastrof, które już nie raz postawiły rodzaj ludzki na skraju wyginięcia, jak na przykład erupcja superwulkanu Toba 70 tysięcy lat temu. Według zwolenników tej teorii, wulkany, jako zdolne do wyrządzenia znacznych zmian w krótkim czasie są pod monitoringiem nie tylko naszym, ale też innych istot.

 

Ta teoria ma sens tylko wtedy, gdy przyjmiemy też hipotezę rezerwatu, która sprowadza nasza egzystencję na tej planecie do postaci członków eksperymentu etnograficznego o skali cywilizacji.

 

Inna przyczyna zainteresowania UFO wulkanami to według niektórych fakt, że tam znajdują się bazy UFO. Istnieją podejrzenia, że taka baza jest pod meksykańskim wulkanem Peopoeotlzaz oraz pod japońskim wulkanem Sakurajima. Na pierwszy rzut oka to brzmi absurdalnie, bo, po co robić bazę w wulkanie? Z drugiej strony wulkan to doskonała kryjówka. Do wnętrza wulkanu ludzie nie zaglądają, bo nie umieją. Jeśli UFO umiałoby radzić sobie z przepływami magmowymi, na przykład za pomocą pól siłowych to, dlaczego nie miałoby móc urządzić podziemnej bazy w wulkanie, tam nikt by ich nie szukał.

 

Możliwe, że wulkany będące naturalnymi regulatorami w skorupie ziemskiej nie mają też innej funkcji, której jeszcze nie pojmujemy, jako ludzkość.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Nibirzak

Przeca oczywiste że w pyłach

Przeca oczywiste że w pyłach wulkanicznych jest mnóstwo różnych minerałów. To jest moim zdaniem powód tego rodzaju obserwacji. Tak i magma w stanie płynnym to pełen mix tego co najlepsze. Może przylatują po płynne rudy.

Portret użytkownika Agripina

Kolba kukurydzy to ja tez

Kolba kukurydzy to ja tez wiem kto, Ashun. A to mniejsza wersja roboczego statku SmilePomagaja tez nasi  znaczy tych z ashun koledzy z trojkatnych i owalnych statkow  jak chociazby tzw  brzydko szaraki z Syriusza B.Im zalezy bardziej na ziemi  niz na nas .Ale to wspaniale istoty  bardzo nam pomagaja i nawet lecza. Chociazby w Brazylii . Oni tez  pomogli Majom Aztekom i Dogoni tez o nich sporo spuscizny zostawili ;). Za to Piramid w Egipcie to juz Cygara - Ashun. Wtym roku urochomimy zabezpiecczenie energomagnetyczne ziemi. 126 sesja  z Lucyny Lobos Brown. PozdrawiamArek M ( ASA RR)  

Portret użytkownika dominik73

Witam, istnieje jeszcze jedna

Witam, istnieje jeszcze jedna hipoteza, wbrew pozorom mocno udokumentowana - te istoty są odpowiedzialne za erupcje wulkaniczne - wywołują je celowo i z rozmysłem... Nasz problem polega na tym, że ludzkość jest nieświadoma faktu bycia hodowaną/okupowaną przez te "istoty" (które w rzeczywistości są naszymi zdziczałymi krewniakami, wyglądającymi identycznie tak, jak my... oczywiście wśród "konfederacji pokoju" znajdują się również odmienne od nas istoty, jednak są podrzędne wobec naszych krewniaków).. Proszę, poczytajcie o tym tutaj: http://newworldorder.com.pl/artykul,2563,Jak-gleboko-siega-krolicza-nora-czyli-jaka-jest-prawda Boję się dawać wpis, ponieważ pojawią się zarzuty o tym, że usiłuję „rozruszać dyskusję” - daję tego linka, ponieważ nie wspomnieliście o tej, oczywistej możliwości (że ufonauci wywołują celowo erupcje wulkaniczne) – a i możliwe, że większość czytelników nie bierze tej opcji pod ,uwagę… Tymczasem wierzę, że tego typu hipotezy należy traktować w wielka powagą…. Pozdrawiam

Portret użytkownika gash

  Kolego, patrząc po sposobie

 Kolego, patrząc po sposobie prowadzenia przez Ciebie rozmowy wnioskuję, że jeszcze mało wiosen skończyłeś i nie potrafisz prowadzić dyskusji z ludźmi o odmiennych poglądach od Ciebie. W momencie braku argumentów zaczynasz zachowywać się prostacko i chamsko, czego właśnie dowodem jest powyższy tekst. Zgłosiłem już nadużycie do Admina, mam nadzieję, że on wyciągnie z Twojej obraźliwej wypowiedzi odpowiednie konsekwencje, a Ty wyciągniesz właściwe wnioski. Zwróć uwagę, że piszę ostro na tej stronie, gdyż nie zgadzam się z wieloma opiniami tutaj, ale nigdy nie stwierdzam, że ktoś jest głupi, a tym bardziej nie daje przytyków na poziomie Twojego komentarza. To się nazywa kultura, a Ty jej nie masz i niestety musisz się jeszcze wiele w życiu nauczyć. Wiem tylko jedno, w Internecie każdy może sobie pisać co chce, ale jak tak będziesz się zachowywać w realu, to niestety tam nauka pewnie będzie bardziej bolesna. Przemyśl to sobie. Pozdrawiam.   

Strony