Tajemniczy symetryczny obiekt uchwycony przez sondę STEREO

Kategorie: 

Od czasu, gdy pojawiły się urządzenia śledzące stan Słońca wiele osób rozpoczęło poszukiwanie anomalii wokół tarczy słonecznej. Do dzisiaj zdania są podzielone, co do niektórych "dowodów" na występowanie dziwnych obiektów w okolicy Słońca, ta obserwacja jest jednak inna, tam faktycznie może coś być.

 

Wiele osób twierdzi, że okolice naszej gwiazdy są bardzo często pełne dziwnych formacji i wiele z takich obserwacji jest niepełnych właśnie z powodu wyłączania transmisji jak chcą niektórzy w celu retuszu fotografii.

 

Załączony materiał powstał właśnie na bazie takiej obserwacji możliwej dzięki zaawansowanym narzędziom kosmicznym, w tym przypadku wyposażeń zainstalowanych na sondzie kosmicznej STEREO. Trzeba przyznać, że wideo, które zostało dodane na youtube 10 października robi wrażenie. To naprawdę wygląda jak jakiś statek matka ukrywający się w tej okolicy. Data na kadrze z SOHO wskazuje, że zjawisko miało miejsce pod koniec stycznia 2011.

 

Jeśli jednak jest to jakieś złudzenie optyczne chętnie usłyszałbym przekonujące wyjaśnienie jak taka formacja mogła powstać w sposób sztuczny, na przykład, jako odbicie świetlne. Co na Boga daje takie odbicie świetlne?

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika adept48

to co wiadać to tylko śladowa

to co wiadać to tylko śladowa część obiektu .w rzeczywistości obiekt jest znacznie większy .Kosmiczne technologie maskowania są dla nas nieznane stąd też interpretujemy je na swój sposób . A to oznacza niezrozumienie .Fakt jest taki .ONI mówią -Jesteśmy tam i promieniowanie słoneczne nie jest dla nas przeszkodą.Są inne wyższe poziomy energii i materii . nasz wzrok tego nie odróżnia . 

Portret użytkownika Elia

Drogi Neddon, czy masz wiedzę

Drogi Neddon,
czy masz wiedzę na temat teleskopów,
kupilismy Sky Watcher  Synta 10 Dobson Pyrex, mamy z nim problemy a prawdą jest, że nie  nie mamy pojęcia jak go prawidłowo obsługiwać.
Gdzie mieszkasz, może blisko Rzeszowa, co daj Boże.
Proszę o jakąkolwiek odpowiedź
Dzieki

Portret użytkownika Kosmozaur

Na zdrowy rozsądek są to

Na zdrowy rozsądek są to jakieś zakłócenia radiowe (echo), śmieci kosmiczne przelatujące między sondami a Słońcem.Ale jeśli jest to coś innego i jest naprawdę, to jak z tych czterek zdjęć zmontowałem "filmik" (pokaz slajdów), to lata to coś jak wściekła mucha dookoła Słońca. Jaką to musi mieć prędkość (?!). Może to jakaś forma plazmy ze Słońca (???).Dwie fotki są z sondy A i dwie z B.

Strony