Tankowanie UFO czy po prostu protuberancja?

Kategorie: 

Dwa dni temu informowaliśmy o początku czegoś, co wyglądało na wir plazmy skierowany do jakiegoś sferycznego obiektu. Teraz pojawił się film przedstawiający to "tankowanie". Proszę zwrócić uwagę na lewą dolną część Słońca.

 

Ten sferyczny kształt jest bardzo wyraźny i nikt nie neguje, że go widać. Różne są tylko interpretacje. Dla zwolenników teorii UFO jest to dowód na to, że coś tankowało z naszego Słońca, prawdopodobnie paliwo potrzebne do napędu. Zatwardziali sceptycy stwierdzają z kolei, że to zwykły twister na Słońcu a sferyczne zakończenie jest efektem naturalnym.

[ibimage==12504==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Powyższy film wydaje się jednak potwierdzać teorię, że coś faktycznie odleciało po tym "tankowaniu", ale znowu dla jednych odleciało UFO a dla drugich protuberancja. Faktem jest, że właśnie wtedy doszło do protuberancji, plazma urwała się i odleciała w przestrzeń.

 

Z tym, że ponownie to mogła być tylko protuberancja albo była ona skutkiem zakończenia tankowania jak przy odpinaniu węża z gazem płynnym przymocowanego do samochodu. Którą wersję wybieracie?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika asad

Ciekawe ile tobie można

Ciekawe ile tobie można tłumaczyć, zatrzymałeś sie w XX wieku ??? Nie dociera do ciebie że oni mają zaawansowaną technologie która przeczy prawom fizyki!                                                                          

Portret użytkownika Margaryna

Chcesz powiedzieć, że ta

Chcesz powiedzieć, że ta "nitka" miałaby taką samą temperaturę co słońce? Na dole, możliwe i w istocie tak może być, ale wyżej nie sądzę, by temperatura była taka sama. Ty tego chłopcze nie wiesz, ale nie wiem też tego ja ani nikt z nas. Mamy dziwne zjawisko, którego na razie nikt nie jest w stanie dokładnie wyjaśnić. Wytłumacz to najpierw sobie, zanim zaczniesz innych zmuszać do uwierzenia w twoje teorie. Wszelkie argumenty są o kant dupy potłuc, gdy nie mamy pojęcia co to było. Może wir, a może ufo? A jeśli ufo, to czemu zakładamy, że musi być takie i srakie, skoro nie wiemy jakie to ufo może być? A może to kurde jakaś gigantyczna kosmiczna płaszczka, która żywi się energią słońca? Albo kosmos to wnętrzności jakieś mega gigantycznej żaby z innego wymiaru, a to był jakiś mega olbrzymi wirus? Takich teorii mogę ci w kilka chwil setki wymyślić, ale wszystko to na nic, bo ja nie wiem co to było. A ty wiesz? Byłeś tam i widziałeś to z bliska? Masz absolutnie 100% pewność, że nikt tam sobie plazmy nie tankował? Ani cienia wątpliwości? Jeśli tak, to szczerze współczuję. 

Portret użytkownika ~gabriel

Nikt nie odważy się na

Nikt nie odważy się na hipotezę, że podwyższanie wibracyjne pozwala nam na widzenie coraz więcej rzeczy, które poprostu zawsze się działy i tam były, jak np Planeta Nie-Nibiru nakręcona na Arktyce? Po przez Słońce-portal ujawnia się coraz więcej obiektów pochodzących z wyższych wymiarów. Słońce i paliwo dla...UFO...litości....

Portret użytkownika Sahara

W jednym z wcześniejszych

W jednym z wcześniejszych art. na tej stronie było wyjaśnienie, że tajemnicza planeta nad prawdopodobym niebem Antarktydy to zwykły fotomontaż z wykorzystaniem odwróconego księżyca Dione. Radzę poszukać tej wiadomości i przeczytać komentarze.

Portret użytkownika Areozol

Litości? Przedstaw proszę cię

Litości? Przedstaw proszę cię rzetelne, wiarygodne i naprawdę solidne argumenty świadczące o tym, że tak być nie może. Skoro tak otwarcie w to wątpisz, to zakładam, że takie masz w zanadrzu, więc słuchamy gabrielu Smile

Strony