Tankowanie UFO czy po prostu protuberancja?

Kategorie: 

Dwa dni temu informowaliśmy o początku czegoś, co wyglądało na wir plazmy skierowany do jakiegoś sferycznego obiektu. Teraz pojawił się film przedstawiający to "tankowanie". Proszę zwrócić uwagę na lewą dolną część Słońca.

 

Ten sferyczny kształt jest bardzo wyraźny i nikt nie neguje, że go widać. Różne są tylko interpretacje. Dla zwolenników teorii UFO jest to dowód na to, że coś tankowało z naszego Słońca, prawdopodobnie paliwo potrzebne do napędu. Zatwardziali sceptycy stwierdzają z kolei, że to zwykły twister na Słońcu a sferyczne zakończenie jest efektem naturalnym.

Powyższy film wydaje się jednak potwierdzać teorię, że coś faktycznie odleciało po tym "tankowaniu", ale znowu dla jednych odleciało UFO a dla drugich protuberancja. Faktem jest, że właśnie wtedy doszło do protuberancji, plazma urwała się i odleciała w przestrzeń.

 

Z tym, że ponownie to mogła być tylko protuberancja albo była ona skutkiem zakończenia tankowania jak przy odpinaniu węża z gazem płynnym przymocowanego do samochodu. Którą wersję wybieracie?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Screwdriver

Gash, plazma może się

Gash, plazma może się schładzać dzięki ruchowi wirowemu, stygnie na tyle,że zamienia się w cięzki izotop czyli paliwo, coś Ty taki impregnowany na takie artykuły...

Głosuj za
61
Portret użytkownika Marcin

Dziwne ale po odłączeniu się

Dziwne ale po odłączeniu się tego coś powstaje mały rozbłysk na powierzchni. Co do zwiększenia występowania takich sytuacji że na światło dzienne wychodzina jaw jakieś nagranie ufo itp to jestem zdania że przygotowują nas na imprezepowitalną w stylu Blue Beam Projekt.

Portret użytkownika Maras

Przy powiększeniu filmu widać

Przy powiększeniu filmu widać że to coś co jest niby czarne i okrągłe w pewnym mmencie nie jest okrągłe więc to jakieś wiry. A ja wybieram teorie że admin nie jest obiektywny i w każdym temacie doszukuje się ufo pozdro;]

Portret użytkownika Raffi5000

powinieneś zmienić nicka na

powinieneś zmienić nicka na "sraczka". Idź może portal na Pudelek pl, czy coś ? Tam takich głupot jak tutaj nie piszą i wykażesz się dyskusją na poziomie w końcu.

Głosuj za
83

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Strony