Zwiększona koncentracja "artefaktów" wokół Słońca

Kategorie: 

Od dłuższego już czasu obserwujemy dziwne obiekty w okolicy naszego Słońca. Agencje kosmiczne twierdzą, że są to naturalne zakłócenia w transmisji wideo dokonywane z pokładu sondy kosmicznej SDO. Jednak czy aby na pewno.

 

Jeśli są to rzeczywiście spontaniczne zakłócenia cyfrowe to jest ich zauważalnie więcej niż kiedyś. Obserwujemy tak znaczny wzrost ich ilości, że można już nawet mówić o ich koncentracji.

[ibimage==12837==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

A wszystko to w ciągu jednego dnia. Powyższe wideo pokazuje, że w okolicy Słońca dzieje się całkiem sporo. Zwolennicy teorii wedle, której Słońce jest rodzajem kosmicznych gwiezdnych wrót umożliwiających przy posiadaniu odpowiedniego rozwoju technologii podróżowanie na wielkie dystanse w galaktyce i poza nią, twierdza, że trudno o bardziej jawne dowody na poparcie ich tez.

[ibimage==12845==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Dla sceptyków jednak to zawsze pozostaną artefakty obrazu zakopane głęboko w przestrzeni koniecznej do uspokojenia własnego poczucia bezpieczeństwa.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika jw

ma sie wrażenie jakby siły

ma sie wrażenie jakby siły BOGA interwieniowały dzieje sie cos ze słoncem i oni chcą to naprawic tak mi sie wydaje a z drugiej strony jaką muszą miec technologie aby tak blisko słonca przelatywc POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁEGO DNIA

Portret użytkownika baca

Sorry ze nie na temat ale mam

Sorry ze nie na temat ale mam sprawe:
wczoraj na ZnZ moderator Pulsar włamał sie na moje konto i podmienił mi mojego awatara bez pozwolenia, zgody i oczywiscie mojej wiedzy. chamówa totalna
dzis zmienił mi haslo i nawet nie moge tam wejsc
prosze Was o przekopiowanie tekstu pochylego i umieszczenie gdzies na Zmianach pod nowym newsem jako wiadomosc od bacy:
 
Pulsar wlamales sie na moje konto i podmieniles mojego awatara a dzis to samo zrobiles z moim haslem. to wolno tak?
jesli wolno no  to mam propozycje: skoro Ty wiesz lepiej co powinno byc umieszczone w komentarzach to napisz tu komentarz krory chcialem tutaj zrobic................................
....................................................
....................................................
...................................................
i podpisz moim imieniem a przy okazji oczywiscie zmoderuj go jak uwazasz a wtedy wszystko bedzie dobrze Smile
to z gory Ci Pulsar dziekuje za fatyge, pozdrawiam serdecznie, i czekam na "mój" post
ps. ja sprawe awatara szeroko skonsultowalem i Ty doskonale o tym wiesz ze NIKT nie chcial jego zmiany ale przeciez Ty sie nawet z wlascicielem nie musisz konsultowac, prawda? Ty wiesz lepiej jak sie to robi.
Ty jestes Tym Który SAM Wie Lepiej
jeszcze raz Ci zatem dziekujęe ze juz nie musze sie fatygowac i logowac bo mi podmieniles haslo.
Dzieki Pulsar!
Jesteś lepszy nawet niż Tusk

Portret użytkownika stella325

To nie wina Pulsara i nikt ci

To nie wina Pulsara i nikt ci nie zmienił hasła dostałeś bana za obrażanie innych użytkowników forum  co jest niezgodne z regulaminem . Wcześniej dostałeś 2 ostrzezenia a jak było powiedziane 3 juz miało nie być . Myślę że to rozwieje Twoje wątpliwości i nie będziesz bezpodstawnie oskarżał użytkownika Pulsara . Pozdrawiam .    

Portret użytkownika Krzysiek

Jeśli to nie są zakłócenia

Jeśli to nie są zakłócenia wideo, to takie obiekty dało by się sfilmować lub przynajmniej zrobić zdjęcia poklatkowe, które przedstawiały by tor lotu takich obiektów. Niestety, brak takich filmów potwierdza fakt, że na tych zdjęciach to tylko rozmazane piksele, będące wynikiem zakłóceń.Jeśli nie ma twardych dowodów z co najmniej dwóch niezależnych od siebie źródeł, to tego typu dywagacje są tylko pustym gadaniem, wylęgarnią teorii spiskowych i krótko mówiąc: pierdołami dla naiwnych.Rozwinęła się za to technologia, dzięki której możemy np. preparować różne filmy i wrzucać je na YouTube z podpidem "UFO". Może ktoś da się nabrać i... uwierzy. A nie zastanawiałeś się, dlaczego tych filmów, zdjęć czy opowieści nie ma w codziennych, poważnych wiadomościach? Powiem Ci. Bo to są informacje nie potwierdzone, bez dowodów. I żadna szanująca się stacja nie opublikuje takiej wiadomości, bo by straciła swoją reputację.Powiem Ci jeszcze coś... Chciałbym, żeby ONI tam byli, żeby stało się coś niesamowitego. W końcu jesteśmy żądni spektaklu, wizualizacji. ...Żyjemy w bardzo ciekawych czasach, gdzie jest mega szybki dostęp do informacji, do internetu, do wiedzy. Jednak obawiam się, że w sieci można paść ofiarą oszustów. Że większość tych informacji jest nie prawdziwa lub specjalnie spreparowana, żeby uwierzyć w coś, czego nie ma. Żeby stworzyć zbiorową psychozę, która jest potrzebna nie wiadomo komu i po co.Pewnie za chwilę odezwą się obrońcy teorii o roku 2012. Przy okazji napisz, za którym końcem świata jesteś Wink  ? Nibiru, Przebiegunowanie, Superwulkan, a może zmiana gęstości i DNA?Obudź się i bądź realistą... nie wierz we wszystko, co znajdziesz w sieci! Żądaj twardych dowodów!Ślepa wiara zaprowadzi Cię do nikąd.

Strony