Sferyczny obiekt podłączony do Słońca, aktualizacja

Kategorie: 

Kilka dni temu informowaliśmy, że w okolicy Słońca znowu pojawiła się jakaś sfera, która wyraźnie zakrzywiła koronę gwiazdy. Teraz można oglądać nagranie stworzone poprzez kompilację zdjęć Słońca. Wygląda to jeszcze dziwniej.

 

Przypomnijmy, że pierwszy raz takie niesamowite tankowanie zaobserwowano w połowie marca. Wyglądało to tak samo jak to, co widzieliśmy przed kilkoma dniami. Jakiś sferyczny obiekt, a może raczej sferyczna osłona jakiegoś obiektu, zbliżyła się do gwiazdy a do jej powierzchni prowadził kanał plazmy. Po pewnym czasie obiekt urywa się jak bańka mydlana i oddala się.

 

Wszystko to wygląda bardzo dziwnie i szczerze mówiąc potwierdza raczej śmiałą teorię głoszącą, że Słonce jest w istocie czymś więcej niż tylko zwykłą gwiazdą.

Ze zdjęć wynika, że podobny obiekt pojawił się w koronie słonecznej po przeciwnej stronie. Co to właściwie jest? Nie wiadomo na pewno. Sceptycy twierdzą, że to normalne i taki kształt to przypadek, ale ile przypadków jest potrzebnych, aby przestał działać psychologiczny mechanizm wypierania?

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika szarak6

Bardzo dziwne i zarazem

Bardzo dziwne i zarazem ciekawe zjawisko, aż trudno uwierzyć, że takie coś może mieć miejsce. Ciekawe co się wydarzy dalej? Nie Pozostaje nam nic innego, prócz czekania na dalszy scenariusz.

Portret użytkownika no tia

To wygląda jakby wir zassał

To wygląda jakby wir zassał okrągły lej. Potem wir zanika i aura słoneczna wraca do normy. Żaden sferyczny pojazd. (Już czekam aż ktoś napisze, ze mam mechanizm wyparcia, ehh). Na siłę chcecie widzieć ufa :]

Portret użytkownika honeybutter

No teraz to czuję się jabkym

No teraz to czuję się jabkym był w filmie sci-fi i coś złego wkrótce miało się wydarzyć. Z początku wierzyłem tłumaczeniu NASA, bo wydawało się dośc sensowne, ale teraz jestem trochę zmartwiony. Nie znam się na fizyce na tyle dobrze, żeby móc stwierdzić czy jest to jakiś znany czy normalny przypadek, ale nie zmienia to faktu, ze faktycznie wygląda to na jakieś pobieranie energii celem wykorzystania jej. Tym bardziej, że jakoś wcześniej nie było głośno o takich przypadkach.  Ktoś kto jest na bieżąco w kwestiach naukowych mógłby coś w tej kwestii powiedzieć? Jestem teraz strasznie ciekaw, bo nie wydaje mi się, żeby to był sfałszowany montaż 

Strony