Sferyczny obiekt podłączony do Słońca, aktualizacja

Kategorie: 

Kilka dni temu informowaliśmy, że w okolicy Słońca znowu pojawiła się jakaś sfera, która wyraźnie zakrzywiła koronę gwiazdy. Teraz można oglądać nagranie stworzone poprzez kompilację zdjęć Słońca. Wygląda to jeszcze dziwniej.

 

Przypomnijmy, że pierwszy raz takie niesamowite tankowanie zaobserwowano w połowie marca. Wyglądało to tak samo jak to, co widzieliśmy przed kilkoma dniami. Jakiś sferyczny obiekt, a może raczej sferyczna osłona jakiegoś obiektu, zbliżyła się do gwiazdy a do jej powierzchni prowadził kanał plazmy. Po pewnym czasie obiekt urywa się jak bańka mydlana i oddala się.

 

Wszystko to wygląda bardzo dziwnie i szczerze mówiąc potwierdza raczej śmiałą teorię głoszącą, że Słonce jest w istocie czymś więcej niż tylko zwykłą gwiazdą.

[ibimage==12952==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Ze zdjęć wynika, że podobny obiekt pojawił się w koronie słonecznej po przeciwnej stronie. Co to właściwie jest? Nie wiadomo na pewno. Sceptycy twierdzą, że to normalne i taki kształt to przypadek, ale ile przypadków jest potrzebnych, aby przestał działać psychologiczny mechanizm wypierania?

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika BioComp

Zauważcie jednak, że

Zauważcie jednak, że sferyczny obiekt odlatuje a te jęzory zostają. Są też na filmach gdzie słońce robi fikołka. Więc możemy mieć tu do czynienia raczej z naturalnym zjawiskiem.

Portret użytkownika obserwato

właśnie oglądałem stronę z

właśnie oglądałem stronę z naszym słońcem i ściągnąłem film archiwalny 04.04.2012 od godziny 5.58 słońce robi piękne salto,mało tego obok tego obiektu sferycznego ładującego plazmę czy też tornada jak kto woli,pojawił się trójkąt z ciemniejszych punktów na południowej stronie słońca   na ustawieniuobservatory- SDOinstrument-AIAdetector-AIAmeasurement-193(oczywiście na stronie http://helioviewer.org/ ) bardzo ciekawe

Portret użytkownika Aquarius

Czy w ogóle sobie zdajesz

Czy w ogóle sobie zdajesz sprawę z tego co piszesz? Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić co by się działo gdyby faktycznie Słońce wykonało takie "salto", jakie by były tego skutki ? To była zwykła kalibracja satelity by utrzymał się w swoim położeniu a nie cuda nie wiadomego pochodzenia.Najprościej wymyśleć sobie historyjkę do dowolnej sytuacji niż poszerzyć swoją wiedzę.Tak się właśnie rodzą mity o UFO, obcych, Nibiru i inny pierdołach wyssanych z palca.

Strony