Kolejne "tankowanie" na Słońcu czy ciekawa protuberancja?

Kategorie: 

W dniu wczorajszym można było wypatrzyć kolejne zjawisko, które przez niektórych bywa nazywane "tankowaniem na Słońcu".

 

Założenie jest takie, ze coś dysponujące niedostępną dla nas ludzi technologią jest w stanie wlecieć w koronę Słońca i wyciągnąć z niego plazmę, która jak się sugeruje stanowi rodzaj paliwa.

 

Widzieliśmy już to kilka razy w tym roku i prawdopodobnie do takiego zjawiska doszło w dniu wczorajszym. Charakterystyczne dla takich obserwacji jest pojawienie się w okolicy wiru plazmy sferycznego otoczenia, które może być efektem działania jakiegoś typu pola siłowego.

[ibimage==13041==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Dla jednych to dowód na istnienie UFO a nawet na to, ze Słonce jest jedną z wielu bram do pokonywania przestrzeni kosmicznej. Naukowcy nazywają to protuberancjami a wszelkie anomalie wyglądu wyjaśniają obecnością silnych pól magnetycznych.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika G

A nie pomyślicie, że ten

A nie pomyślicie, że ten olbrzymi wir słonecznej materii (dla debili - ogonek) Ma ogromną masę i przyciąganie, dlatego na jego końcu tworzy się "czarna kulka"? To zwykły brak materii, nad tym słonecznym tornadem, a nie pojazd. Grawitacja, a nie cotygodniowe tankowanie. 

Portret użytkownika adept48

dojenie  naszego Słoneczka

dojenie  naszego Słoneczka ... komuś ,czemuś  dobrze idzie .. i wielgachne to .. chyba większe od naszej ukochanej Ziemi .. coś mi się wydaje ,że to jakiś spragniony podróżnik .. z innej galaktyki .. A słońce to inc innego jak ENERGIA to taki zbiornik energii . Już teraz rozumiem dlaczego tak wokół słońca krążą i krażą i odleciec nie chcą ... bo są uzależnieni od paliwa .nie mają własnego źródełka zasilania .. tak jak nasi kierowcy ... bez stacji paliw by daleko nie zajechali ... też by krażyli tylko w okolicy cpn... to takie ich kierowców słoneczko .. coraz bardziej cenne  i doi ich kierowców z portfela ..Może zaistniała potrzeba by troche tej energii słońca obecnie za wiale więc sa ściągacze .. odsysacze ..kosmiczni  by stabilizować  nam sytuację . ..można wiele by pisać .. ciekawe to .... może ktoś robi zapasy ? 

Portret użytkownika Rasta4Peace

My ziemianie nazywamy

My ziemianie nazywamy toprotuberancja, oni nazywają to wspaniałą energią wznoszącego się układu słonecznego Smile Takie jedno "tankowanie" wzbogaciło by nas w energie na pół roku najmniej Smile to daje nasz staruszek Smile a mama wciąż smutna przez te wybryki nasze dzięcęce :/

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika zio

Jak by cos takiego

Jak by cos takiego istnialo,jak by tak wszechswiat tetnił zyciem jak to pokazujeie.To dawnobysmy byli wytraceni z orbity albo zjedzeni.Napewno by sie nikt nie przejmował tym ,ze jacyś ludzie sa na planecie Ziemia.

Portret użytkownika :)

    people see what they want

   people see what they want to see and what is good for the moment One see only sun another something mysterious but the true is out there Smile Smile Smile  keep looking for something strange but dont forget - bigest dark is under the lamp Smile

Portret użytkownika anglista ;)

Cyt. : "bigest dark is under

Cyt. : "bigest dark is under the lamp" - i pytam : WHAT THE F... ?! Coś w stylu : "i`ll pay you from the mountain" ?! Biggrin  Tzw. rasowy ponglish ?!Do szkoły matoły,zanim zaczniecie błyszczeć na forach !!!Pozdrawiam rozbawionych anglistów ! Wink

Portret użytkownika :)

   pozdrawiam Jak najbardziej

  pozdrawiam Jak najbardziej moge pisac po polsku , tylko ze ja nie jestem z Polski i wolalem pisac po angl. a nie po pl bo jak zrobie jakis blad to cale forum mnie zacznie opierd...c Dzieki za poprawki i sorky za ortogr. problemy :):):)

Strony