Przypadek teleportacji w Chinach

Kategorie: 

Kamery telewizji przemysłowej w Chinach uchwyciły niesamowite zjawisko. Wszystko wskazuje na to, że ktoś teleportował rowerzystę, którego powinna uderzyć przejeżdzająca ciężarówka. Najwyraźniej z niezwykłym wydarzeniem musi mieć jakiś związek kobieta odchodząca powoli z miejsca zdarzenia.

Widać totalne zszokowanie zarówno kierowcy jak i rowerzysty. Wydaje się, że rzeczywiście nastąpiła tam jakiegoś rodzaju teleportacja. Całe zdarzenie przypomina ingerencję anioła, albo jakieś istoty zdolnej do naginania praw fizyki.

 

Nagranie mogło oczywiście zostać spreparowane, ale jeśli będziemy odrzucać wszystko, jako oczywisty fake to możemy przeoczyć rzeczy ważne. Ta obserwacja jest na tyle ciekawa, aby zostawić każdemu możliwość decyzji, co tam widzi i czy w to wierzy. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika bujda

toz to nie jest prawdziwe,

toz to nie jest prawdziwe, popatrzcie jak ta ciezarowka zapieprza, widac ze przyspieszone tepo jest, porownajcie sobie samochod osobowy na poczatku a ta ciezarowke, i pozatym nie zachamowal by tak szybko kierowca ciezarowki z takiej predkosci, ludzie przyjrzyjcie sie uwaznie!

Portret użytkownika promień

Kiedyś czytałam świadectwo

Kiedyś czytałam świadectwo protestanta. Wjechał na most i nagle zjechał w bok przeleciał przez barierę i leciał do rzeki w powietrzu złapała go jakaś ręka, która wyłoniła się z nieba i postawiła na moście z powrotem. Byli świadkowie tego wypadku. Opowiadał, że jego samochód był w tej ręce jak pudełko zapałek.
A ja miałam takie zdarzenie. Biegłam do tramwaju na skrzyżowaniu, jak weszłam na pasy w biegu znikało już zielone światło, nagle noga mi się podwinęła i uklękłam, przede mną przejęchał z ogromną szybkością samochód, zaskoczona zobaczyłam, ze klęczę i trzymam ręce złożone jak do modlitwy. Ledwie się pozbierałam i doszłam do chodnika.

Portret użytkownika Serwus

Niestety nagranie jest

Niestety nagranie jest spreparowane Wink Fajnie pomyślane, trochę zamętu robi - widać po komentarzach.
Błąd w tym nagraniu polega na braku wydłużającego się cienia cyklisty/motorowerzysty który powinien być na jezdni wraz ze zbliżającym się oświetleniem z pojazdu. Widać tylko stały zarys powstały dzięki oświetleniu latarni na drodze. 

Portret użytkownika Lord_J

Kolega ma rację. To fake.

Kolega ma rację. To fake. Jestem właśnie po doświadczeniach przeprowadzonych w światłach reflektorów z cieniami na podobnym skrzyżowaniu. Cień cyklisty byłby bardzo długi, im bliżej byłaby ciężarówka tym byłby dłuższy i szerszy i przechodziłby ze strony prawej na lewą. a będąc na środku maski pojawiłyby się dwa cienie. Tu cień jest tylko od latarni. Są to dwa nałozone na siebie nagrania z tej samej kamery. No cóż....szkoda, ale i tak gratuluję autorom.

Portret użytkownika Lord_J

Obejrzałem ten film dziesiąt 

Obejrzałem ten film dziesiąt  razy, klatka po klatce. Całość teleportacji mieści się w jednej sekundzie. Posługuję się tu zegarem z kamery, ten YT jest nieprecyzyjny. Tak więc 32.26 kierowca prawdopodobnie zaczyna gwałtownie hamować. 33.01 rzuca autem lekko w lewo,być może zaczęły działać ABS-y bo auto koryguje ruch i brak jest śladów hamowania.  33.02 z prawej strony pojawiają się linie światła. 33.05 linie światła są już na skrzyżowaniu, samochód jest za pasami. Cień rowerzysty staje się wyraźny w świetle reflektorów samochodowych. 33.09 widać postać wyciągającą ręce w kierunku cyklisty. Mam wrażenie jakby cyklista zaczął unosić się nad drogą, 33.10 narasta światło teleportacji, cienie od ciężarówki bledną. 33.13 jest już tylko błysk. 33.19 za pasami po prawej stronie ekranu pojawia się krąg światła. 33.26 zaczyna się materializacja. 35.09 ciężarówka się zatrzymała.
Jesli to fake to naprawdę rewelacyjnie zrobione z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, takie jak ciągłość czasu na kamerze, ciemne kręgi po teleportacji, świecące dłonie, twarz i stopy, cienie , reakcja uczestników zdarzenia . Szok. Jestem pod wrażeniem.

Strony