Nagranie obcego schwytanego w Brazylii

Kategorie: 

Oto film przedstawiający rzekomego obcego schwytanego w Brazylii. Widać na nim nieznaną istotę i żołnierzy brazylijskich, którzy drażnią ją i są wyraźnie rozbawieni całą sytuacją Jest to reakcja, której nie spodziewalibyśmy się zobaczyć w tym kontekście.

Warto podyskutowac na ten temat, nawet się sprzeczać w kulturalny sposób. Gdy widzi się przestraszone stworzenie to czuje się też empatię dla niego. Zachowanie brazylijskich żołnierzy budzi niesmak ponieważ zamiast dążyć do integracji z obcymi Ziemianie wyraxnie dążą do dominacji i starcia. Z filmu wynika, że obcy został potem przetransportowany do innego ośrodka i ślad po nim zaginął a żołnierze, którzy to nagrali ponieśli tego konsekwencje.

 

Jestem wierzący i wydaje mi się, że ta istota może być też  stworzona przez Boga. Jeżeli to nagranie jest prawdziwe powinno otwoorzyć oczy. Wiem będą osoby które mają to gdzieś i wchodza tu tylko aby napisać cos obraźliwego lub popisać się ekstremalnym sceptycyzmem. 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika max37

... a może trzeba spojrzec z

... a może trzeba spojrzec z innej strony.Kiedy porywają ludzi dla badań genetycznych ludzie są takze przerazeni i z tego co czytałem raczej nie przejmowali sie bólem podczas badań czy empatią względem nas i wiem że inne cywilizacje zamieszkują wszechświat tak jak i my ale nasze wzorce tz.religijne nie mają podstaw bo każda cywilizacja podąża inna drogą.A MOŻE ZANIM BĘDZIEMY OCENIAĆ ZACHOWANIE LUDZI WZGLĘDEM OBCYCH TRZEBA ZROZUMIEC ZE NIEKONIECZNIE ICH SYSTEM WIARY JEST TAKI SAM  JAK NASZ A ZNAJĄC ZYCIE SŁOWO ,,JEZUS,,NIC IM NIE POWIE.A Z OCENĄ RELIGIJNĄ TRZEBA SIE POWSTRZYMAĆ...

Portret użytkownika Alex

Onie się nie przyznają bo są

Onie się nie przyznają bo są ponad prawem. Szare eminencje.
 
Ten film to fake. Czy jak to tam piszą. NIeprawdziwy. Przynajmniej ja w tym widze sztuczność i FX.
Prawda efekty możan już robić prawie tak dobre że mozna manipulować tłumem.
 
Obcy jesli kiedys będą przez nas więzieni odpłacą się więc lepiej traktować ich z godnoscią, gdyby to była prawda.
 
Ciekawy film ostatnio oglądamem na youtube, dosyć interesująca wizja tej sytuacji zdaniem Dana Akroyda, aktora.
Śa dwie siły, dla nas odwiczne a dla kosmitów przeciwstawne, źli i dobrzy kosmici, a my to mamy w mitach i legendach, w majańskich i sumeryjskich zapiskach, w Bibli, Koranie etc.

Portret użytkownika Mojeimię44

K...wa ten obcy wygląda jak

K...wa ten obcy wygląda jak by był przerażony, jakby go traktowano naprawdę źle. Założe się, że w słowach, które wymawia prosi o pomoc Sad Ludzie to bestie. Nie szanujemy siebie na wzajem to jak szanować mamy gości z kosmosu? Nigdy nikt z nami się nie skontaktuje bo się nas boją!! Człowiek od razu chciałby obcych zdominować a pozatym jak nie raz w historii bywało napewno by chciał ich skolonizować.  Kosmici dobrze nas znają bo założe się, że nie od dziś nas obserwują i dobrze wiedzą, że jesteśmy pasożytami mordującymi siebie na wzajemi i swoją matkę ziemię dla swoich interesów. Potrzebna jest REWOLUCJA!!!!!

Portret użytkownika Ampa Vatis

  Trochę nie na

 
Trochę nie na temat. 
 
Zastanawiał się ktoś z was czym jest kłamstwo i idąca z nim w parze manipulacja? Jak to jest, że przychodzi nam tak łatwo? Dlaczego to robimy, wiedząc, że skutki jakie ze sobą niesie mogą niszczyć życie innych osób?
 
Jak wam się wydaje, czy rządzący światem, ludzie o niebotycznym majątku i daleko idących układach, są w stanie przyznać się do winy? Są w stanie powiedzieć nam prawdę, pomimo że w słowach jakie by niosła przyznawali by się do zbrodni przeciwko ludzkości? Osobiście widzę, że im dłużej trwa zakłamanie tym bardziej deprawuje duszę, a co za tym idzie trudniej przyznać się do prawdy, nawet jeśli wcale nie jest ona straszna i tyczy się zwykłych prostych rzeczy.
 
Czy Ty potrafisz przyznać się do manipulacji i kłamstwa? 
 
Zagłosuj na plus, jeśli potrafisz lub na minus jeśli zabrakło by Ci odwagi. 
 
Proszę tylko o szczere głosy. Jest to anonimowe badanie i nawet jeśli wszyscy zagłosujecie na minus, to nikt wam z tego powodu nie powie nic złego. 
 
Dziękuję.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Andromax'

Nie usprawiedliwiam

Nie usprawiedliwiam zachowania żołdaków ale szaraki nie są Naszymi przyjaciółmi i odpowiadają za wiele zła na Naszej planecie. Żołdaki powinni odrazu puścić go wolno, przecież wyraźnie im mówi że zapłaci im dużo pieniędzy. Mówi im też że i tak jeszcze tej samej nocy wróci do swoich bez uszczerbku na zdrowiu ale dostanie opie_dol od swoich za to, że dał się złapać.
To dlatego jest taki smutny.
 
Aleee głupi, dał się złapać i chciał Naszych jeszcze przekupić...
 
 

Strony