Nagranie obcego schwytanego w Brazylii

Kategorie: 

Oto film przedstawiający rzekomego obcego schwytanego w Brazylii. Widać na nim nieznaną istotę i żołnierzy brazylijskich, którzy drażnią ją i są wyraźnie rozbawieni całą sytuacją Jest to reakcja, której nie spodziewalibyśmy się zobaczyć w tym kontekście.

Warto podyskutowac na ten temat, nawet się sprzeczać w kulturalny sposób. Gdy widzi się przestraszone stworzenie to czuje się też empatię dla niego. Zachowanie brazylijskich żołnierzy budzi niesmak ponieważ zamiast dążyć do integracji z obcymi Ziemianie wyraxnie dążą do dominacji i starcia. Z filmu wynika, że obcy został potem przetransportowany do innego ośrodka i ślad po nim zaginął a żołnierze, którzy to nagrali ponieśli tego konsekwencje.

 

Jestem wierzący i wydaje mi się, że ta istota może być też  stworzona przez Boga. Jeżeli to nagranie jest prawdziwe powinno otwoorzyć oczy. Wiem będą osoby które mają to gdzieś i wchodza tu tylko aby napisać cos obraźliwego lub popisać się ekstremalnym sceptycyzmem. 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Adam

Myślę że ten filmik to

Myślę że ten filmik to fotomontarz! kolejna bajka zrobiona po to by działać na ludzką wyobraznię!Ale część ludzi ma to do siebie że w prawdę nie potrafią uwierzyć tylko w jakieś bzdury o tworach!Ludzie gdyby na ziemi faktycznie w dzisiejszych czasach pojawiło się coś nie z tej ziemi to były by zdjęcia i filmiki na 100% robione i pewne!Ale że tak nie jest to trzeba tworzyć i wymyślać by działać fałszywie na ludzką wyobraznię!!!

Portret użytkownika FuBBu

Intersuję się grafiką 3D i

Intersuję się grafiką 3D i dla chcącego jest to może pół godziny roboty... skończcie robić z siebie debili wierząc, że to prawdziwe nagranie. Widać sztuczność i prostotę ruchów, fatalne oświetlenie i nierealistyczny wygląd tego "szaraka". Naprawdę, żal mi niektórych ludzi. Myślą, że są wielce oświeceni, a tak naprawdę g***o się znają i g***o widzieli.

Piszecie, żeby przejrzeć na oczy... jak chcesz zmienić świat to zacznij od siebie. Sami najpierw przejrzyjcie na oczy a dopiero potem pouczajcie innych... hipokryci.

P.S.
Po ilości minusów zobaczymy ilu jest tych "wielce oświeconych ponad Homo Sapiens" LOL

Portret użytkownika Ally

Widać że to fake, tymbardziej

Widać że to fake, tymbardziej że kadr z tego filmiku (animacji) miałem na awatarze jakiegoś forum już parę ładnych lat temu.
Nie było z tego sensacji dopóki ktoś nie dorobił do tego jakiejś śmiesznej teorii, którą internetowa gawiedź chętnie podchwyciła.

Portret użytkownika Mirron

Nie bede wnikal czy ten film

Nie bede wnikal czy ten film to fejk czy real , jedno jest pewne wszechswiat jest ogromny i jakies istoty napewna istnieja procz ludzi. Patrzcie na Wasze ciala niezla animacja co ? Acute Moze sa od nas slabsi, ale madrzejsi bankowo jesli potrafia przemieszczac sie w kosmosie w latach swietlnych :O Czemu przypadki UFO nie sa naglasniane przez media? Bo ludzia w glowach by sie poprzewracalo wzrost agresji i dominacji nad inna rasa by wzrosla.

Portret użytkownika człowiek544

Zastanawialiście się kiedyś z

Zastanawialiście się kiedyś z jakiego powodu ktoś miałby wysilać się nad dopracowywaniem do ostatnich szczególów filmu/ów który przedstawia UFO i obcych ???

Ok ktoś nie wierzy, zlepi materiał w 2d jak obcy wysiada ze statku chwyta kogoś i odlatuje. Pełno takich choćby na youtube.pl. W takim postępowaniu można za cel przyjąć szydzenie z tych co wierzą, takie filmy bezapelacyjnie od pierwszej sekundy wyglądają na fake. Ale powiedzcie mi co z filmami do których nie można się przyczepić ? Po cholere miałby ktoś to motnować ? jaki cel miałby temu przyświecać ? Przecież ktoś kto nie wierzy nie zrobi filmu który przedstawia do złudzenia 100% real tylko wręcz przeciwnie. Ktoś natomiast kto wierzy i jest tego pasjonatem nie potrzebuje montaży po pierwsze dlatego, że albo to widział lub przeżył taką sytuację, a po drugie taki montaż jest sprzeczny z jego poglądem. Ja tak to widzę. Uważam, że każdy materiał powinien być dobrze przebadany, owszem są montaże ale od razu są widoczne, ale nie doszukujmy się fake tam gdzie go nie ma. Kiedyś weryfiakcja takich nagrań była trudna z uwagi na jakość kamer czy innych rejestratorów audio-wideo dziś już dysponujemy dobrym sprzętem, i badajmy takie zjawiska, bo istoty które nas odwiedzają jeśli mieli by nam zrobić krzywdę lub oblężyć naszą planetę celem zrobienia własnej kolonii dawno temu by to nastąpiło. Pomimo tych wszystkich rzeczy rasa ludzka traktuje och jako wrogów sama jednocześnie podkreślając swoją głupotę. Bo jak inaczej określić sytuację, kiedy ludzkość poszukuje form życia pozaziemskiego, a jeśli owe się znajduję to nie dość, że prawdę się tai to jeszcze traktuje tą istotę jak przedmiot eksperymentów ?

Strony