Na Ukrainie mogło dojść do katastrofy UFO

Kategorie: 

Leśnicy z okolic Doniecka, w regionie Svierdlowskim, 27 września zlokalizowali dziwny wypalony okrąg. Miejsce wyglądało jak miejsce przymusowego lądowania jakiegos niezidentyfikowanego obiektu. Wypatrzono nawet ślady połamanych gałęzi wzdłuż drzew przylegających do miejsca tej katastrofy UFO.

Temat stał się lokalną sensacją i w naturalny sposób przyciągnął media. Powyższe nagranie dokumentuje tą dziwną anomalię. Można nawet zobaczyć odciśnięte w spalonym pyle rzekome ślady po bocznych wspornikach pojazdu.

 

Dzięki zaangażowaniu się w sprawę lokalnych dziennikarzy wiemy też, że rozpatruje się również ewentualność, że wypalony krąg w lesie to efekt podziemnego pożaru ściółki leśnej. Jednak fakt, że ów pożar występuje tylko punktowo jest interesującą anomalią.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ewela

Prof.Urbanowicz 61 lat zmarł

Prof.Urbanowicz 61 lat zmarł w dwa dni po opublikowaniu raportu o tym,że,serwery PKW znajdowały sie na terenie Rosji i były obsługiwane przez rosyjskich informatyków.Czy do was to dociera? Wstępne wyniki wyborów szły do Rosji ,były filtrowane i wracały do Polski. na opinii lemingów mi nie zalezy,chodzi mi o opinie normalnych ludzi. Państwowa Komisja Wyborcza sama przyznała teraz,ze korzystała z rosyjskich serwerów podczas ostatnich wyborow. Jak to oceniacie ludzie,Polacy? "DOŁÓZCIE DO TEGO ZMARLEGO NAGLE PARE DNI TEMU PROFESORA WIECZRKIEWICZA KTORY NAPISAL RAPORT NA TEMAT MOZLIWOSCI SFALSZOWANIA WYBOROW W POLSCE !!! TO ON ODKRYL ZE PANSTWOWA KOMISJA WYBORCZA KORZYSTALA Z SERWEROW ROSYJSKICH PRZY PRZESYLANIU GLOSOW !!!!!!PODOBNO ZMARL NA SERCE ......DZIWNE ZE 3 DNI PO UPUBLICZNIENIU RAPORTU ... PEWNIE SIE TO NIE UKAZE ALE BEDE PISAL NA WSZYSTKICH PORTALACH AZ DO SKUTKU !"

Portret użytkownika Niziol

Wszystko mozliwe dlaczego

Wszystko mozliwe dlaczego nie,nie musiało to byc nawet przymusowe ladowanie,poprostu sobie wyladowali po cos i odlecieli.:)By musieli sprawdzic czy nie ma jakis sladow samochodu ,sladow czlowieka,bo ktos ten złom by musiał pozbierac.
 

Portret użytkownika CHWD BACY

Fakt jest taki ze zadnego

Fakt jest taki ze zadnego kregu nie widac,moze jakby zdjecia  byly robione  z powietrza,ale widocznie  na Ukrainie  nie maja  helikopterow  fotoreporterzy.......sensacja  jakich malo!!!

CHWD BACY PO SAME JAJA:)

Portret użytkownika Serwus

Ale chcemy widzieć ślady UFO,

Ale chcemy widzieć ślady UFO, choć bardziej jest to podobne do pożarów torfowisk które mogą tlić się przez długi czas.Okolice Doniecka  sprzyjają   powstawaniu torfowisk a na chwilę obecną jest tam dość sucho i może się to teraz tak łatfo tlić 

Portret użytkownika Cinek z Rajca co ma duże jajca

Zaraz zaraz Panowie przecież

Zaraz zaraz Panowie przecież wczoraj w środe było święto zjednoczenia Niemiec. Czyli RFN z NRD, prościej mówiąc początek rozpadu ZSRR. Chłopaki ze wschodu z żalu pochlali że im się ojczyzna rozpadła i od ogniska tak się zajeło hehe wiecie każdemu się może zdarzyć przy pędzeniu bimbru. A tak poważnie to coś w tym jest z tym UFO ostatnio bo nawet na terenie RFN ich widać było z 3 różnych ujęć nad tym samym zamkiem. Wiecie co mógł by być już ten grudzień i koniec starego a początek nowego świata bo ja już sraki z niecierpliwości dostaje co się w końcu wydarzy. Na szczęście zamówiłem lot do PL na 20tego więc spokojnie wyląduję i poczekam jeden dzień.

Portret użytkownika Homo sapiens

Tam chociaż Rosjanie mają za

Tam chociaż Rosjanie mają za co żyć, mają złoto, diamenty, rope naftową i olbrzymie zasoby wszelkiego bogactwa, a do tego mają rząd który buduje wielką Rosję,  a u nas wszystko w Polsce poniszczone i nie ma pracy. No i ufo im londuje Smile

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj