Duch świętował zdobycie gola podczas meczu FC Porto - PSG

Kategorie: 

Obraz, który widać powyżej, robi furorę w Portugalii. Pomocnik James Rodriguez w 83 minucie strzelił jedynego gola meczu przeciwko paryżanom w ostatniej rundzie Ligi Mistrzów UEFA (03.10.2012) i podbiegł do linii bocznej, aby fetować sukces wspólnie z fanami FC Porto na Estádio Do Dragão.

 

Zdjęcie podczas zawodów wykonał fotograf Associated Press Paulo Duarte. Widać na nim sylwetkę człowieka siedzącego na trybunach, który pochodzi jakby z innej epoki (dziewiętnasty wiek). Wskazuje na to jego fryzura i ubiór. Fotografia nie była w żaden sposób przerabiana.

 

 

Źródło: www.nesn.com

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Roobaczkowa

Fajnie być duchem! Można

Fajnie być duchem! Można wchodzić na imprezy za darmochę! A tak na serio - na widowni są też inne miejsca jakby nieco nieostre, zamazane. Pewno ci ludzie (lub części ich garderoby) byli w ruchu, co w tych okolicznościach nie dziwi. Ja też na kilku fotkach zrobionych gdy się przemieszczałam wyglądam jak duch. A co do tego faceta - trochę jest za elegancki ale może po meczu wybierał się na jakąś oficialną  uroczystość? ,,Uroczystości chodzą po ludziach!"  Teraz wiele osób specjalnie stylizuje się retro. Co w tym dziwnego? Facet pewno ma dobry ubaw, nigdy nie sądził że aż tak źle się trzyma!

Głosuj przeciw
-34
Portret użytkownika proktolog

Baca ty jesteś jak hemoroid.

Baca ty jesteś jak hemoroid. Nikt cię nie lubi, a ty sie trzymasz tego forum jak żylak odbytu. Zobacz ile zrywasz minusów za każdym razem, powinno ci to dać do myślenia. No chyba, że wchodzisz tu z czystej perwersji.
 

Strony