Zdumiewające nagranie UFO z Brazylii

Kategorie: 

Całe zdarzenie miało miejsce 25 października 2012 roku w Rio de Janeiro. Powyższe nagranie należy do gatunku "za dobrych". UFO albo jest za bardzo rozmazane, albo za bardzo wyraźne tak jak widac powyżej. Widac bardzo wiele szczegółów nisko przelatującego spodka oświetlonego od spodu. Można to uznać za niezbity dowód na istnienie UFO lub doskonałe CGI.

 

Nagranie trwa w sumie kilkadziesiąt sekund i od razu chciałoby się zapytac dlaczego tylko tyle. Wśród racjonalnych wyjasnień tego fenomenu poza zaawansowaną grafiką komputerową można jeszcze zaryzykowac hipotezę, że był to latający model UFO. Jednak gdy przyglądnie się mechanizmowi na spodzie pojazdu można odnieść wrażenie, że jest on odwzorowany bardzo realistycznie. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika anon

LEWY DOLNY RÓG - znak CG

LEWY DOLNY RÓG - znak CG (takie się daje czasem, żeby ludzie wiedzieli, że to tylko animacja komputerowa). Jest to C w G, zresztą widzicie przecież. Tak sądzę, że to może być CG, i tylko to mi do głowy wpada, choć jeśli to CG, to naprawdę dobra. Fajnie się świeci toto, dość podobnie do czegoś co widziałem na niebie za pomocą teleskopu, więc z mojej strony 50:50.

Portret użytkownika taurusjanin

Widziałem setki filmikó i

Widziałem setki filmikó i zdjęć ufo, większość to szajc i tu też muszę się zgodzić z Bacą , ewidentnie to coś nad woda leci i odbicia nie ma, dziwniw jakoś hyboce ten obiekt na boki jakby mało stabilny był..i wielokrotnie byłem w Gdańsku i jestem prawie pewien że to tam jest..:))
Może niech ktoś z Gdańska się wypowie....Pozdro....

Portret użytkownika rimka

Obejrzałam wszystkie 9 filmow

Obejrzałam wszystkie 9 filmow użytkownika evidenciasreasis na you tubie. Gdyby były prawdziwe...Jeśli wszechświat jest taki wielki, to bardzo egoistyczne by było sądzić, że jesteśmy jedynymi istotami żyjącymi w tym wszechświecie. Filmiki mi sie podobają i te komentarze w tle też Smile

Portret użytkownika serwant

Ludzie , popatrzcie na

Ludzie , popatrzcie na poczatek filmu a pozniej na zdjecie zamieszczone przez Grzegorza
Adminie , przyjacielu napisz nam co to ma byc . i o co Ci chodzi . chyba dales sie
podejsc jak niemowle 

Portret użytkownika Jimmyee

Co do wytłumaczenia tego

Co do wytłumaczenia tego zjawiska jak na razie nie mam pomysłów.
Chciałem tylko napisać, że często na zdjeciach wychodzą ciekawe obiekty, których ludzie nie zauważyli podczas robienia takiego zdjęcia. Nasuwa mi się taka hipoteza: czy od dawna na Ziemi obecne są statki obcych cywilizacji, które potrafią rozwijać tak duże prędkości, że nie można ich zauważyć gołym okiem, a jedynie z odrobiną szczęścia uchwycić na zdjęciu? Nie wykluczone też, że mogą to być także zaawansowane pojazdy produkcji ziemskiej wyprodukowane np. w ramach jakiegoś 'projektu' szpiegowskiego. Taki pojazd może np. szybko znaleźć się nad dowolnym miejscem na świecie, zrobić zdjęcia/pomiary i szybko zniknąć z danego miejsca nie powodując nieporządanych reakcji obserwatorów. Ale to tylko taka hipoteza.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika magi74

Robilam kilkanascie zdjec

Robilam kilkanascie zdjec klatka po klatce.I tylko na tym jednym bylo widac ten obiekt.Wyglada na to, ze poruszal sie z ogromna predkoscia.Chmury wisialy tuz nad naszymi glowami a burza byla niesamowita.Takiej nie przezylam przynajmniej od kilku lat.Zlapalam tez ujecia kilku innych obiektow ktore zostawily za soba ogony swiatla.A ja polowalam na blyskawice.Czytalam gdzies,ze burza jest doskonalym akumulatorem.

Strony