Dziwne dźwięki zarejestrowano w Kijowie

Kategorie: 

Dwa dni temu, na Ukrainie doszło do manifestacji zjawiska dziwnych dźwięków. Przypomnijmy, że to właśnie tam po raz pierwszy słyszano dźwięki w trakcie wakacji zeszłego roku. Większość świadków tych zjawisk akustycznych twierdzi, że nigdy by nie uwierzyli w ich istnienie na podstawie filmików z YouTube i dopiero doświadczenie tego na sobie samym powoduje, że dana osoba dopuszcza ich istnienie.

 

Ten przypadek powyżej miał miejsce 8 listopada o 11:58 w Kijowie w okolicy ulicy Kontraktowej. Dźwięki zostały nagrane a ich pochodzenie pozostaje nieznane. Odgłos został określony przez świadka, jako coś pomiędzy muzyką wręcz medytacyjnym śpiewem a hałasem mechanicznym słyszalnym w określonej częstotliwości.

Według świadków w okolicy nie ma dużych budów ani urządzeń przemysłowych. Podobne odgłosy były wielokrotnie słyszane w różnych częściach Polski oraz w Czechach w Niemczech i w wielu innych krajach świata. Były tez słyszane w Azerbejdżanie a konkretnie w Baku gdzie zjawisko to ściągnęło uwagę środowiska naukowego. To właśnie dzięki tamtejszemu profesorowi geologii Elchinowi Khalilovowi wiemy, że dźwięki mogą być falami akustyczno grawitacyjnymi z wnętrza Ziemi.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

zazwyczaj aby niechcący

zazwyczaj aby niechcący spłoszyć Szaraki albo ptaszki wystarczy głośniej kaszlnąć a tutaj proszę bardzo - sam baphomet chciał na poważnie wystraszyć Kijowianów i Kijowianki a tymczasem nawet ptaszki mają go gdzieś bo ćwierkają jakby nigdy nic.

Głosuj za
22
Portret użytkownika szuwaxpl

Baco - rzadko odpowiadam na

Baco - rzadko odpowiadam na komentarze, tylko dlatego iż każdy ma prawo do swoich przemyśleń. Ale uwierz ptaki miejskie mało robią sobie z hałasu średnia w mieście ok 75-90dB
Ale wiejskie są bardziej płochliwe i faktycznie ten dźwięk mógłby je spłoszyć.
Pozdrawiam.

Głosuj przeciw
-29
Portret użytkownika YouGo

Lipa. Pierwszy filmik - jakiś

Lipa. Pierwszy filmik - jakiś Ukrainiec nagrał obraz zza okna i puścił dźwięk z głośników ...
Drugi film - podobnie jak w pierwszym - nikt inny nie zwrócił uwagi na (taki) hałas - idą przechodnie ...
Słyszałem "dziwne" dźwięki u siebie (Częstochowa - południowa dzielnica), ale to było bardziej dyskretne ...

Strony