Obiekt wielkości planety zaobserwowano w trakcie zaćmienia Słońca w Australii

Kategorie: 

Dziwny obiekt pojawił się na tle tarczy słonecznej podczas ostatniego całkowitego zaćmienia Słońca, które było obserwowane w Australii, 13 listopada 2012. W momencie gdy tarcza księżycowa nachodziła na tarczę słoneczną niektórzy zauważyli, że Słońce przesłoniło na chwilę coś jeszcze. Od razu pojawiły się sugestie, że był to jakiś ogromny sferyczny UFO, albo, że to kolejny dowód na zbliżanie się planety Nibiru.

 

Jak wiadomo zaćmienie Słońca to zjawisko astronomiczne występujące wtedy, gdy glob księżycowy przesłania tarczę słoneczną. Tarcza Słońca i Księżyca są tak idealnie dopasowane, że Księżyc staje się naturalną przesłoną umożliwiającą zobaczenie korony gwiazdy. Dzieje się to wtedy, gdy cień Księżyca znajdzie się nad danym obszarem. I takie zjawisko miało miejsce przed kilkoma dniami a podczas jego trwania zwolennicy teorii nadlatującej planety Nibiru dostrzegli kontury przejścia na tle tarczy nie tylko Księżyca, ale tez jakiegoś obiektu, który miałby się znajdować gdzieś w bliskiej nam przestrzeni kosmicznej.

[ibimage==15473==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wydaje się, aby obiekt ten mógł się znajdować między Księżycem a Ziemią. To by było nielogiczne skoro twierdzi się jednocześnie, że jest to coś wielkości planety. Gdyby duża planeta znalazła się tak blisko Ziemi nie mogłoby to pozostać niezauważone. Być może obserwacje mogą utrudniać chemtrails szczelnie pokrywające niebo, ale nawet wtedy można założyć, że obiekt tej wielkości po prostu nie może pozostać niezauważony w nieskończoność a skoro go nie widać to z dużym prawdopodobieństwem może on istnieć tylko, jako mit a nie realne zagrożenie.

[ibimage==15471==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Takie rozumowanie wydaje się być powszechne u wszystkich krytykujących teorię planety X. Trzeba tutaj nadmienić, że niektórzy internetowi prorocy twierdzą, że Nibiru widać już od jakiegoś czasu tylko początkowo rzekomo można to było uczynić jedynie z Antarktydy. To właśnie te pogłoski spowodowały wielką popularność kamery wideo emitującej obrazy z niemieckiej stacji polarnej Neumayer. Wielokrotnie twierdzono, że widziano tam dziwne światła na niebie i obserwowano podwójne wschody Słońca.

Ostatnio pojawiły się też nagrania z Cradle Mountains na Tasmanii i to, co zaobserwowano mogłoby mieć związek z obserwacją w trakcie zaćmienia Słońca. Zwraca uwagę fakt, że jest to dość bliska geograficznie okolica pasa, w którym obserwowano zaćmienie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika czytelniczka

Prosta analiza i pytanie...

Prosta analiza i pytanie... dlaczego to coś jest tak samo ciemne jak księżyc ?. Wychodzi na to,że mogłoby być pomiędzy księżycem a ziemią, tym samym musiałoby być widoczne gołym okiem cały czas, nawet po minięciu księżyca, słonka.
Filmik, który polecił antyilluminat, wskazuje na jakiś obiekt, który musiałby startować z księżyca a nie ze słońca, z racji takiego samego oświetlenia, czyli ciemny punkt. Nie jestem do końca pewna , czy w drugim wypadku nie była to jakaś chwilowa skaza nagrania ( nie piszę fachowo,bo się na tym nie znam)... lepiej wrócić na ziemię i dojrzeć dokłądniej to co się z nią dzieje - trzęśienia, powodzie, pękania ziemi jak rosnącego ciasta, opadania jej w innych miejscach...ale i na to co właśnie dzieje się w świecie ludzkim... takiego przeładowania agresją jak ostatnio , chyba nie było ostatnimi czasy, przynajmniej w uropie... nawiązując do tematu Izraela i strfy gazy, tego co się tam dzieje od kilku dni, a do tego co zaczyna dziać się i w uropie a od wczoraj w Polsc- mobilizacja, to niezbyt ładnie to "pachnie"...nie na darmo ostatnimi czasy rząd zajął się ustawami kryzysowymi i tworznim z Polski państwa policyjngo... posłuchajcie, co o tym sądzicie ?...o Polsce i wydarzeniach wczorajszych mniej więcej od połowy audycji:
 
https://www.youtube.com/watch?v=swM1MD-mcng&feature=plcp
 
ciekawa jestem Waszych opinii w tym temacie, o tych wydarzeniach...

Portret użytkownika Endor

Po zapoznaniu się z tym

Po zapoznaniu się z tym wykładem na temat czarów, trzeba przyznać iż zmuszanie ludzi do czegoś wbrew ich woli to są właśnie czary ! Jeżeli na przykład ktoś nie chce pracować a sytuacja go zmusza to znaczy że dana cywilizacja używa czarów, bo cywilizacja to "system" w którym żyjemy, czyli system czarów który zmusza człowieka do pracy ponad jego siły lub do pracy w środowisku które może wywołać chorobę ! Jeżeli czary systemu nas zmuszają do czegoś wbrew naszej woli to trzeba się odwołać do Mojżesza jako tego który wyprowadził ludzi z niewoli Egiptu gdzie zmuszano ludzi też do pracy wbrew ich woli ! Nowym Mojżeszem jest Chrystus Pan i do niego trzeba zanosić modlitwy oraz zapoznać się z jego Torą czyli Ewangeliami - Nowym Testamentem, trzeba także studiować Torę Mojżeszową bo ta ciągle daje nam wskazówki co do czarów Egispskich czyli obecnych bo obecny system jest ciągle Egipskim, zmuszającym nas do czegoś wbrew naszej woli !
http://www.youtube.com/watch?v=wJKlLlDZUWw
http://www.youtube.com/watch?v=PlWa1Z8jsuI
http://www.youtube.com/watch?v=YbYbc1YaUMc
 
Mojżesz opowiedział swemu teściowi wszystko, co Pan uczynił faraonowi i Egipcjanom przez wzgląd na Izraela, oraz o wszystkich trudach, jakie ponieśli w czasie podróży, i jak Pan ich uwolnił. 9 I cieszył się Jetro ze wszystkiego dobra, jakie Pan wyświadczył Izraelowi, gdy go uwolnił z rąk Egipcjan. 10 I powiedział Jetro: «Niech będzie uwielbiony Pan, który was uwolnił z rąk Egipcjan i z rąk faraona, <On, który uwolnił lud z rąk Egipcjan>. 11 Teraz wyznaję, że Pan jest większy niż wszyscy inni bogowie, gdyż w ten sposób ukarał tych, co się nimi pysznili»1.
12 Następnie Jetro, teść Mojżesza, złożył Bogu całopalenia i ofiary biesiadne. Aaron i wszyscy starsi z Izraela przyszli i brali udział z teściem Mojżesza w uczcie przed Bogiem. Ks Wyjścia 18:8
 
Następnie nowy Mojżesz uwalniający nas z tego świata, Jezus Zmarwychwstały:
A gdy rozmawiali o tym, On sam stanął pośród nich i rzekł do nich: "Pokój wam!" 37 Zatrwożonym i wylękłym zdawało się, że widzą ducha. 38 Lecz On rzekł do nich: "Czemu jesteście zmieszani i dlaczego wątpliwości budzą się w waszych sercach? 39 Popatrzcie na moje ręce i nogi: to Ja jestem. Dotknijcie się Mnie i przekonajcie: duch nie ma ciała ani kości, jak widzicie, że Ja mam". 40 Przy tych słowach pokazał im swoje ręce i nogi. 41 Lecz gdy oni z radości jeszcze nie wierzyli i pełni byli zdumienia, rzekł do nich: "Macie tu coś do jedzenia?" 42 Oni podali Mu kawałek pieczonej ryby. 43 Wziął i jadł wobec nich.
Marteusza 24:36

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika mate

Nie interesuje mnie  co to

Nie interesuje mnie  co to bylo , dla mnie moze to byc wielki statek w ksztalecie cyca .
Jedyna zecza jaka chce zobaczy w moim nedznym zyciu to podboj i calkowita destrukcje naszej cywilizacji
wtedy bede szczesliwy

Strony