Struktury nieznanego pochodzenia zlokalizowano na Księżycu

Kategorie: 

W ciągu ostatnich kilku dni pojawiło się kilka interesujących nagrań i zdjęć powierzchni Księżyca pochodzących z dwóch niezależnych źródeł, chińskiego i amerykańskiego. Powyższy film został zmontowany ze zdjęć wykonanych przez sondę Lunar Orbiter 5. Przedstawia cos, co wygląda na poruszające się pojazdy.

 

Obiekty są prawdopodobnie w ruchu, ponieważ zostawiają ślad. Widać też ewidentnie, że rzucają cień, więc musza to być struktury o pewnej wysokości.

[ibimage==12011==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Przypomnijmy, że to nie pierwsza obserwacja dziwnej wieży na powierzchni naszego satelity. Poprzednie nagranie zostało wykonane z Ziemi za pomocą teleskopu. Teraz jednak mamy przykłady zdjęć z dwóch różnych lokalizacji. Za obydwoma ciągnie się długi ślad tak jakby te struktury były w ruchu. Trudno o inną interpretację tego zdumiewającego znaleziska. Jeśli jednak taka istnieje chętnie ją poznamy.

[ibimage==12003==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Co więcej pojawiło się ostatnio zdjęcie prawdopodobnie ujawnione przez Chińczyków przedstawiające coś, co rzeczywiście wygląda na ruiny jakiegoś budynku zagrzebanego w pyle księżycowym. Obraz został wykonany przez sondę Chang-2, która robiła zdjęcia całej powierzchni srebrnego globu w tym jego niewidocznej z Ziemi strony. To właśnie tam mają się znajdować jakieś struktury, wieże i inne formacje, które nie mogły raczej powstać naturalnie.

Pojawiły się informacje, że rząd chiński może zadecydować o ujawnieniu tego, co uzyskano dzięki pracy sond księżycowych. Możliwe też, że znalezisko zostanie utajnione a Chińczycy po prostu przyspieszą program księżycowy, którego kulminacją ma być lądowanie na powierzchni naszego satelity.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika obiektyw

jestem zewnetrznym widzem

jestem zewnetrznym widzem tego wsyztkiego niewierze w boga niejestem chrzescijaninem itd jedyne w co wierze to w twarde dowody jesli to co tu jest zawarte to prawda a nie jakas manipulacja to omg generalnie nawet znalezienie jednego kawalka 5 na 5 cm czegos co niepochodzi z ziemi i niejest naturalnym tworem procesow zachadacych w kosmosie itd powinno bylo wywolac szok fascynacji a gdzie cale ruiny na ksiezycu to jak film i bajka sience fiction :O chcialbym byc na jeden dzien jednym zczlonkow ludzi wtajemniczonych w to wszystko zeby sie dowiedziec czy to wsyztko to prawda czy jakas bujda na resorach zeby moc prowadzic wlasne manewry polityczne itd . odkrycie kolumba przy tym to nic .

Portret użytkownika igor

Mamy cudowne zdjęcia innych

Mamy cudowne zdjęcia innych galaktyk,odległych zakątków wszechświata. NASA pokazała zdjęcia jakiejś tam planety odległej iles tam latświetlnych...............a nie mamay dokładnych i kolorowych zdjęć księżyca................proszę Was.

Portret użytkownika konrad

po drugiej stronie księzyca,

po drugiej stronie księzyca, stronie niewidocznej z ziemi,jest  wybudowana  baza awaryjna która będzie słuzyc istotom przybywajacym na ziemie po roku 2012,baza ta jest kompletnie wyposazona,naukowcy o tym wiedzą ,znajduje sie pod powierzchnią ksieżyca,tak jak na marsie

Portret użytkownika dąb

A jednak możemy ich czegoś

A jednak możemy ich czegoś nauczyćChociaż przebyli przestrzenie międzygwiezdne to jeszcze koła nie wymyślili bo ślad jaki zostawia obiekt to tak jakby sześcian się przewracał  i w ten sposób toczył po powierzchni. Pomóżmy braciom z kosmosu , niech wejdą na wyższy poziom rozwoju . A może i nie znają ognia?

Strony