Deszcz składający się z obiektów typu „rods” padał w Australii

Kategorie: 

Wiele osób uważa, że istnieje tylko to, co da się zobaczyć, a skoro tego nie widać to tego nie ma. Idąc takim torem rozumowania, można uznać, że nie istnieją promieniowania niewidoczne gołym okiem. Pokazuje to, że istnieją czasami rzeczy, których nie widać, ale są całkiem realne. Właśnie takim zjawiskiem są niezidentyfikowane obiekty typu „rods" rejestrowane od bardzo dawna i to praktycznie na całym świecie.

 

Można powiedzieć, że rods to UFO w skali mikro. Gdyby nie fotografie i filmy wideo ludzkość mogłaby nigdy ich nie odkryć. Zidentyfikowano do tej pory przynajmniej kilka typów obiektów typu rods. Są one przeważnie małe, do kilkunastu centymetrów, ale zdarzają się też większe. Wygląda na to, że umieją też zmieniać kształty oraz posiadają zdolność osiągania zawrotnych prędkości. Niekiedy pojawiają się sugestię, że są to jakieś formy życia, o których ludzkość oficjalnie nie ma pojęcia. Mogą to być istoty z innych wymiarów lub światów równoległych. W badaniach nad tym fenomenem szczególnie zasłużony jest Jose Escamilla, który zajmuje się tym już od kilkunastu lat.

Większość naukowców oczywiście odrzuca ich istnienie, ale jest wręcz przygniatająca ilość dowodów potwierdzających, że jest to rzeczywiste zjawisko. Do dzisiaj nie złapano żadnego takiego obiektu, oraz nie jest znany żaden przypadek zderzenia tego czegoś z czymkolwiek. 

Zwykle rods pojawiały się raczej okazjonalnie, tym razem wideo z Australii wskazuje na to, że mamy do czynienia dosłownie z deszczem takich obiektów. Tak jak niektóre z nagrań przedstawiających pojedyncze dziwne obiekty można jeszcze zaklasyfikować, jako przypadkowe uchwycenia insektów, czy też artefakty obrazu to już w przypadku deszczu składającego się z tych dziwacznych struktur nijak tak zaklasyfikować się nie da.

 

Podobno taki „deszcz” trwa już od kilku miesięcy i nie jest to wcale australijska specyfika, ponieważ to samo dzieje się na całym świecie. Może to oznaczać, że wokół nas zachodzą jakieś fundamentalne zmiany, których jeszcze po prostu nie dostrzegamy. Jaki jest ich związek z intensyfikacją występowania obiektów typu rods? Być może dowiemy się w najbliższym czasie.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Gajdzioch

Wiem o czym mówisz, bardzo

Wiem o czym mówisz, bardzo łatwo przychodzi Ci ocenianie innych, nie próbowałem z Ciebie zakpić, a prosiłem o zwykłą odpowiedź.
Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania to Żydzi są odpowiedzialni za wszystko negatywne.
Powiedz jeszcze czy słyszałeś o czymś takim jak Przebaczenie?
 
Pozdrawiam.

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika cristiano80

Baca jak zwykle wszystko wie.

Baca jak zwykle wszystko wie. Ludzkość od zawsze badała fenomen RODS a Baca już wiedział od dawna. Po prostu nikt do niego nie przyszedł i nie zapytał "Baca co to takiego?". Inaczej zagadka byłaby już dawno rozwiązana. A tak..... nadal żyjemy w niepewności. Jeśli Baca wie czym są RODS to można zakładać że są to po prostu latające żydowskie loczki koloru białego. Czyli takie od żydów albinosów. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Taki jest mój typ.

Portret użytkownika baca

rozwiazanie "zagadki" rods

rozwiazanie "zagadki" rods masz matołku na najniższym filmie Admina bedącym czyjąś odpowiedzią na tak zwane ufo rodsy- odpowiedź tę masz pod swoim nosem ale... jej nie widzisz, ha ha ha - to ze względu na twoje predyspozycje umysłowe - lubisz czytac na skroty i oglądać tylko pierwszy film z brzegu, prawda?
to sa owady kretynku a nie jak sugerujesz żydowskie loczki - skąd w ogole w ludziach te semickie skojarzenia?
macie jakąś fobię dotyczacą żydów?
to są owady a nie żydzi - owad leci wiec raz ma skrzydelko w gore a raz w dol jesli go za wolna kamerą sfilmujesz masz rozmazane rodsy - to żadna sensacja - szybkoklatkowe kamery TO UDOWODNIŁY
ty masz cristosa we łbie baca ma logikę - i dlatego tam gdzie ty widzisz żydów... TO NA PEWNO ich nie ma
w tym temacie musisz również mi zaufać Smile

Portret użytkownika Polak

baca matołku, ci eksperci od

baca matołku, ci eksperci od kamer wcale nie mowili ze sa to robaki, ktore pospolicie wystepuja w przyrodzie. Masz na ostatnim filmie porownanie lewa-prawa co to jest. Z prawej strony pokazali jak to wyglada bez rozciagniecia poprzez zminimalizowanie predkosci i nie jest to zaden robak, tylko zmiennoksztalny swietlny obiekt. Swoja droga, ze te obiekty sa roznych rozmiarow, dlugosci i ksztaltow. Ty jak zwykle swoje niskie poczucie wartosci musisz reperowac kosztem drugiej osoby, bo inaczej chory bys byl. Taki z ciebie inteligent niby za dolara, jak ze mnie Smok Wawelski.

Portret użytkownika taurus

Mam takie dziwne wrażenie, że

Mam takie dziwne wrażenie, że faktycznie zmienia się nasz swiat i otaczająca go rzeczywistośc i wystepuje taki efekt jakby ktos zaczął otwierac drzwi do pustego pokojui wpuszczać doń światło..w efekcie zaczynamy dostrzegac ciągle więcej szczególów... chmmm..wydaje mi śię ze ten proces będzie przyspieszał i z dnia na dzień będziemy dostrzegac i przezywac więcej zmian w ogólnym procesie transformacji ...może o to chodzi z data 21.12.2012.....i po niej....transformacja zewnętrzna i wewnętrzna naszej rzeczywistości..dla kazdego jednak inna..indywidualna...to tak jak z zakresem wiedzy każdy ma inny...tak będzie z postrzeganiem zmieniajacej się rzeczywistości..jedni zobacza wiele nowego inni prawie nic i będa smiać się z tych co dostrzegaja i będa z nich szydzić.....

Portret użytkownika XMan

Pytanie do Bacy piszącego

Pytanie do Bacy piszącego fajne  może czasami kontrowersyje w treści posty.
Skoro filmy są kręcone z prędkością tysiąca klatek na sekundę i te obiekty nie zostały uchwycone tak aby je było widać ze szczegułami to nasuwa się pytanie z jaką prędkością one się poruszają .Myślę że na tyle zawrotną ,że te obiekty nie są owadami a skoro nie są to czym.
Co by tu nie gdybać wydaje mi się ,że nasza wiedza o tym co nas otacza jest bardzo nikła. 

Portret użytkownika baca

no przecież masz dowód na

no przecież masz dowód na najniższym filmie - dowód wykonany kamerą o dużej ilosci klatek na sekundę
bardzo duże znaczenie ma te optyczne "odświeżanie" bo nasze zmysly wzroku w porownaniu do zmyslow owadow sa naprawde biedne. my widzimy naszymi oczami coś okolo 40-50 klatek na sekunde i wszystko co szybkie jest po prostu zamazane - owady natomiast mają zdolnosc do obserwacji otoczenia wynoszącą 150-200 klatek na sekunde i stad tak ciezko jest zlapac czlowiekowi osę, ważkę i inne latające robactwo. nasze nieskoordynowane ruchy na podstawie wzroku są dla nich śmieszne i bardzo ale to bardzo powolne bo one widzą "znacznie szybciej i o wiele ostrzej" od nas - odpowiednio szybciej zatem rónież reagują, tak samo nasze urzadzenia do filmowania - sa daleko w tyle za parametrami normalymi dla owadow - dopiero te o podwyższonej ilosci klatek na sekunde są w stanie nadążyć - a jak nadążą to wtedy widać że nie ma żadnych cudów/rodsów tylko np ćma machająca skrzydełkami.

Strony