Deszcz składający się z obiektów typu „rods” padał w Australii

Kategorie: 

Wiele osób uważa, że istnieje tylko to, co da się zobaczyć, a skoro tego nie widać to tego nie ma. Idąc takim torem rozumowania, można uznać, że nie istnieją promieniowania niewidoczne gołym okiem. Pokazuje to, że istnieją czasami rzeczy, których nie widać, ale są całkiem realne. Właśnie takim zjawiskiem są niezidentyfikowane obiekty typu „rods" rejestrowane od bardzo dawna i to praktycznie na całym świecie.

 

Można powiedzieć, że rods to UFO w skali mikro. Gdyby nie fotografie i filmy wideo ludzkość mogłaby nigdy ich nie odkryć. Zidentyfikowano do tej pory przynajmniej kilka typów obiektów typu rods. Są one przeważnie małe, do kilkunastu centymetrów, ale zdarzają się też większe. Wygląda na to, że umieją też zmieniać kształty oraz posiadają zdolność osiągania zawrotnych prędkości. Niekiedy pojawiają się sugestię, że są to jakieś formy życia, o których ludzkość oficjalnie nie ma pojęcia. Mogą to być istoty z innych wymiarów lub światów równoległych. W badaniach nad tym fenomenem szczególnie zasłużony jest Jose Escamilla, który zajmuje się tym już od kilkunastu lat.

Większość naukowców oczywiście odrzuca ich istnienie, ale jest wręcz przygniatająca ilość dowodów potwierdzających, że jest to rzeczywiste zjawisko. Do dzisiaj nie złapano żadnego takiego obiektu, oraz nie jest znany żaden przypadek zderzenia tego czegoś z czymkolwiek. 

Zwykle rods pojawiały się raczej okazjonalnie, tym razem wideo z Australii wskazuje na to, że mamy do czynienia dosłownie z deszczem takich obiektów. Tak jak niektóre z nagrań przedstawiających pojedyncze dziwne obiekty można jeszcze zaklasyfikować, jako przypadkowe uchwycenia insektów, czy też artefakty obrazu to już w przypadku deszczu składającego się z tych dziwacznych struktur nijak tak zaklasyfikować się nie da.

 

Podobno taki „deszcz” trwa już od kilku miesięcy i nie jest to wcale australijska specyfika, ponieważ to samo dzieje się na całym świecie. Może to oznaczać, że wokół nas zachodzą jakieś fundamentalne zmiany, których jeszcze po prostu nie dostrzegamy. Jaki jest ich związek z intensyfikacją występowania obiektów typu rods? Być może dowiemy się w najbliższym czasie.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika normalny?!

Cyt. : "...myślę że szaraki

Cyt. : "...myślę że szaraki być może rodsy też jak i wiele innych nie znanych stworzeń, odbijają tylko światło podczerwone."  -  leżę i kwiczę ze śmiechu !!! Biggrin 
Myślałem,że chociaż kilka z tych "nieznanych stworzeń" nam tutaj wymienisz ... domyślam się jednak,że chodziło Ci o elfy,trole i jednorożce ?!  Wink 
Co Wy bierzecie ludziska ?! JA też CHCĘ mieć TAKIE fazy !!! Biggrin  

Portret użytkownika Mały Budda

Dodam że nie istnieje

Dodam że nie istnieje normalna fotografia szaraka. A jednak wszyscy wiemy że tacy panowie istnieją. Fotografia czy film, nigdy nie będą dowodem w żadnej sprawie szaraka, ducha czy rodsa. To jest tylko obraz, piksele i zawsze można podważyć autentyczność czy wiarygodność tegoż zdjęcia. W fotografi analogowej tłumaczono takie zjawiska prześwietleniem, teraz przy obecnej technologi foto-video, można zrobić zdjęcie czego tylko się zechce. Kiedyś się zastanawiałem dlaczego nie było zdjęć szaraków, gdy w użyciu były tylko aparaty analogowe, i myślę że szaraki być może rodsy też jak i wiele innych nie znanych stworzeń, odbijają tylko światło podczerwone. Jak nie każdy wie, każdy aparat cyfrowy, nie wiem dlaczego zamienia częstotliwość fali podczerwonej na światło widzialne. Można zrobić w domu experyment, bierzemy tel komórkowy z aparatem i kierując na obiektyw pilot np od tv wciskamy dowolne przyciski, na wyświetlaczu telefonu, zaobserwujemy jak dioda podczerwona świeci światłem widzialnym. 

Portret użytkownika normalny?!

Wielkie dzięki za powyższy

Wielkie dzięki za powyższy link !!! Gorąco polecam WSZYSTKIM,a szczególnie tym,którzy naprawdę mają jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie tego tematu - naprawdę WARTO poszerzyć wiedzę !!! *
Żałuję tylko,że horyzontów myślowych wam już poszerzyć NIKT nie może ... bo w połączeniu z coraz powszechniejszą DYSKALKULJĄ  spodziewam się wprost proporcjonalnie większej ilości ANOMALII,NOLi,oraz dziwnych dźwięków odkrywanych w Polsce !!!  Wink 
* Wszelkie informacje i komentarze użytkowników jedynie UTWIERDZIŁY mnie w przekonaniu,że wyśmiewany,opłacany przez admina i służby troll o nicku "baca" ... MA RACJĘ !!!  Biggrin 
Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! Smile

Portret użytkownika Mały Budda

Czy może wystąpić deszcz

Czy może wystąpić deszcz obiektów typu pszczół, czy też ptaków?
Jeżeli obiekt latający np ćma, zostaje z fotografowana przy długim czasie migawki, to i owszem uzyskamy wtedy obiekt podobny do rodsa. Gdy rodsy wystepują na filmie, tu mamy inną sytuację dlatego że kamera robi 24 zdjęcia na sekundę, i mozemy wykluczyć tu aż takie długie czasy naświetlania. Kamera mając ograniczenia co do długości naświetlania, przy ciemnym kadrze zwiększa ISO, natomiast aparat może naświetlać jedną klatkę nieskończnie długo, w zależności od fotografa. Gdyby udało się zfilmować rodsa kamera do szybkich ujęć pewnie wszystko by to wyjaśniło, ale przy tak rzadkich ujęciach rodsów, jest to raczej ciężkie do uzyskania. 
Przedstawione zdjęcie jest to jednym z wielu jakie zostało wykonane, i rods wystepuje tylko na tym jednym.
 Mucha domowa macha skrzydłami z częstotliwością 33/sekundę. To przy migawce 0,005 sekundy, raczej by nie było 3 uderzeń jak tłumaczy się ślady skrzydeł na górze i nadole obiektu.

Portret użytkownika Amalua

Ludzie, nie podniecajcie się

Ludzie, nie podniecajcie się tak biednym Bacą Smile Facet doskonale się bawi i zapewne zarabia na tym co robi Wink Poczytajcie sobie definicję trollingu Smile Wcale bym się nei zdziwiła, gdyby był etatowym pracownikiem tego portalu. Przecież tu chodzi o rozruszanie dyskusji.
Baco pozdrowienia Smile Odpocznij, bo zrobiłeś się monotonny Wink
Odnośnie Rods bardzo jestem ciekawa czym są i chylę czoła przed tajemnicami Natury Smile

Portret użytkownika Polak

Amalua, baca to jest

Amalua, baca to jest internetowy napinacz na zlecenie MSŻ, ktore placi takim frajerom jak on by szczekali w sposob antysemicki i robili z nas Polakow zawistne i rasistowskie mendy. Takie pajace jak baca i jemu podobni w sposob konsekwentny realizuja plan "dac powod" , "wplywac na Polakow" , itd aby te kanalie z rzadu dobraly sie do wolnego internetu. Nikt normalny nie siedzi cale dnie przed kompem i maniakalnie nie pisze o tych kanaliach z poludnia w kazdym poscie, bo trzeba jeszcze chodzic do pracy aby miec pelna lodowke, a ten lapsus siedzi cale dnie i nakurwia na kazdym portalu gdzie tylko sie da. Sprawdzie w google tego trolla za zlotowe a sami sie przekonacie jaki to mlot sprzedajny. Nawet gdyby byl dziany, to juz kanalie za te rasistowskie i pelne nienawisci teksty dobraly by mu sie do dupy i kolo mialby wieczne problemy z ich strony. 

Portret użytkownika borek

od pewnego czasu powiedzmy że

od pewnego czasu powiedzmy że od kilku miesięcy wchodzę tu i czytam posty, które zamieszczacie na tych stronkach . Dziwi mnie tylko że niemal pod każdym artykułem swój komentarz umieszcza baca i za każdym razem wyśmiewa albo artykuł albo tych co wpisują swoje komentarze , a inni jak stado baranów albo mu biją brawo (pewnie żeby się mu nie narazić ) albo podwijają ogon pod siebie i nic nie piszą . Z jego znajomością (Bacy) każdego tematu jasno wynika że nie ma pojęcia o niczym , po prostu jego chęć zwrócenia uwagi na swoją osobę jest tak wielka że nawet jak by się pisało że woda jest mokra to i tak żeby się wyróżnić stwierdziłby że ona nie jest mokra tylko mniej sucha a wy zwyczajnie nie macie pojęcia o czym piszecie . Na takiego biednego człowieczka jest sposób i to prosty jego komentarze potraktować jak folklor zgryźliwego tetryka i ani nie chwalić ani nie ganić tak zwyczajnie on pisze bzdurę trzeba to przeżyć ale po co go dalej komentować ? On jak napisze coś to chyba się branzluje w oczekiwaniu na odpowiedź innych , czy aby poraz kolejny udało mu się zwrócić uwagę na siebie . Tyle w temacie więcej wam nie przeszkadzam pewnie dalej będę wchodził i kontrolował wasze wypociny

Portret użytkownika baca

dużo rzeczy Cię dziwi jak to

dużo rzeczy Cię dziwi jak to wynika z postu ale to zrozumiale u tych ktorzy nie maja nic do powiedzenia i to na żaden dosłownie temat - bo nie skomentowałeś JESZCZE żadnego artykułu na innymmedium, prawda?
zadnego artykulu również, jak Ty to mówisz "nie wypocileś", czyż nie?
zero, nic, cisza.
człowiek idealny, nie mający w ogóle poglądów, niewidzialny i "życzliwy" jak emerytowany milicjant Smile
mnie dziwi natomiast tylko jedna sprawa: skąd wiesz Borek, że ktoś "zeby się nie narazic podwija ogon pod siebie i nic nie pisze"?
skąd Ty takie rzeczy wiesz... skoro oni niczego nie napisali o tym?
no i po drugie: narazić na co?
na straszny gniew wirtualnego niebieskiego ludka?
aż tak bardzo ufasz swojej... zerowej znajomosci... czego ? telepatii ? intuicji ? wszystkich innych zjawisk na których się nie znasz?
 

Portret użytkownika borek

przyznam że pomyliłem się ale

przyznam że pomyliłem się ale nie za wiele , obstawiałem że napiszesz coś w tym stylu - mój błąd że liczyłem że nastąpi to szybciej , widać bardzo musiałeś wysilić swój skromny intelekt . Do Twojej wiadomości nie każdy musi komentować IM , po co robić z siebie błazna skoro Ty już tu jesteś ? w Twoim przypadku lepiej by było nie komentować wcale Smile ale oczywiście każdy ma prawo uważać się za znawce każdej dziedziny ...
- oczywiście więcej już nie skomentuję tego co napiszesz o mnie albo innych chciałem tylko sprawdzić czy to co myślałem o Tobie potwierdzi się teraz już wiem że się nie myliłem i to mi starczy z poważaniem nie emerytowany i nie milicjant nawet nie żyd Smile czy inny wyznawca tego czy innego  nieistniejącego boga oczywiście jak bardzo będziesz nalegał to mogę podyskutować z Tobą ale z pewnością nie tu ...

Portret użytkownika verfluchten banditen

Witam Baca. Zawsze masz

Witam Baca.
Zawsze masz odpowiedź na jakikolwiek temat? Mimo że nie wnosisz nic, czyżby kreujesz się na celebryte tego portalu? Czy sie takowym obnosisz, a Twoj antysemityzm jest nie namiejscu, trzymaj swoje uwagi dla siebie. Mnie nie obrazisz, pisząc ze jestem mośkiem, bo mi nikt napleta nie odgryzł na Marmitwie. Ale jeżeli już jesteś antysemitą to poznaj ich kulture, i odróżniaj białe od białego a czarne od czarnego a nie odwrotnie jak to jeden pan Kaczyński.
 
opanuj się chłopku, i przestań pierdo....
 
Amen

Głosuj przeciw
-30
Portret użytkownika mxk

Nie gniewaj się ale to ty

Nie gniewaj się ale to ty pier...... od rzeczy.A temu gościowi którego krytykujesz nie dorastasz do pięt.
Ba jego pięty to poziom kótergo nie będziesz w stanie nawet zobaczyć u schyłku tego życia a być może i kilku następnych.
Ale co tam nie bede sobie strzępił języka bo i tak tego nie załapiesz.Dobra spróbuję.
Przyrównam Ci to do sytuacji kiedy musisz wytłumaczyć idiocie że jest idiotą.
Było łatwiej?
Mam nadzieję że tak.
Co do antysemityzmu czy jak tam sobie to  zwiecie to coś takowego nie istnieje!
Za to istnieje coś takiego jak związek przyczynowo skutkowy który dka was jest czymś niepojętym.
Na szczęście ten związek istnieje bez względu na to czy ktoś tego chce czy nie.
 
 
Pozdrawiam Baco pamietaj że są ludzie w Polsce którzy podzielają Twoje poglądy.
Jako rodak dziekuję za wytrwałość oraz bezwzględne i trafne oceny sytuacji.
 

Głosuj za
26
Portret użytkownika Polak

"Pozdrawiam Baco pamietaj że

"Pozdrawiam Baco pamietaj że są ludzie w Polsce którzy podzielają Twoje poglądy. Jako rodak dziekuję za wytrwałość oraz bezwzględne i trafne oceny sytuacji." Hahhaa...baca ty sam do siebie piszesz i sam sobie przyklaskujesz? Co ty koles jestes to ja nie moge. Raz, ze ten sam sposob pisania, to tak samo wylaczasz edytor graficzny. Psychologia duzo mowi o piszacym i wedlug mojej oceny baca i mxk to ta sama osoba.

Portret użytkownika 85r

stopsyjonizmowi to jest

stopsyjonizmowi to jest dokładnie blog na wordpress. a nie strona, więc mogli im coś tam namieszać.
 Swego czasu monitorowipolskiemu też mieszali na wordpress i założył z tego powodu własną stronę.
 
Cytat tego co napisał Admin StSy:
"

StSy dalej jest zablokowane. Nie można dodać ani nowego wpisu, ani edytować starszych, choćby podwieszonego infa, aby poinformować o blokadzie.
Napisaliśmy kolejny email do wp:
“Good morning!
Yesterday posting function of my blog was blocked by You. As You suggested I sent, three times, mail to You so that to resolve the problem but you still keep silence. Simply i didn’t get any answer from You. I would like to resolve the problem as soon as possible and would like to have ability to use posting function of my blog. Please be so kind and let me know what problem You see with my blog because I don’y have the slightest idea. I’m waiting for any information from You as soon as possible. Thank you in advance. Sincerely Yours.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/10/info-redakcyjne-2/#comments

Portret użytkownika young

Bardzo często widywałem

Bardzo często widywałem "aniołi" bo tak je nazywałem : ) będąc 5-6 letnim dzieciakiem .
Przylatywały do mej persony, robiły kilka kółek nad głową po czym z OGROMNĄ prędkością wręcz ulatniały się...
Zacząłem je znów widywać po dość długim czasie, sporadycznie.
Póki co dawno się nie widzieliśmy : (
Jako ciekawostkę moge dodać, iż codziennością w owych czasach kiedy je często widywałem stał się syndrom gasnących latarni
Aniołki wydają mi się być jakąś "nieznaną" formą materi,energi które nie odwiedzają Nas od tak sobie, maja jakiś w tym cel...
Może ich ostatnio zwiększona aktywność na świecie (anioł wlatujący i wylatujący z wulkanu, w.w deszcz roads) ma związek z wydarzeniami,które nastapią w najbliższym czasie na ziemi ? 
Sam nie wiem co o tym wszystkim mysleć, w sumie co by się nie działo, nie zdziwi mnie nic
 
5
 
 

Głosuj przeciw
-21
Portret użytkownika Mały Budda

Widzisz opisałeś bardzo

Widzisz opisałeś bardzo ciekawe zjawisko i brak odzewu, gdyby baaaaaca napisał o latających synach syjonu, to by się posypały komentarze. Jestem bardzo ciekawy opisz coś więcej jak możesz o tych energiach.

 

Portret użytkownika Homo sapiens

1. Młode małżeństwo wraca do

1. Młode małżeństwo wraca do domu z weekendu spędzonego na wybrzeżu w Jersey latem 1974 roku. Jest słoneczne późne, niedzielne popołudnie. W pewnej chwili stwierdzają, że nagle jest noc i siedzą w samochodzie z wyłączonym silnikiem. Nie pali się żadne światło, a ich samochód zamiast stać na drodze znajduje się raczej na środku pola. Są przerażeni, zdezorientowani i nie mogą uwierzyć w sytuację, w jakiej się znajdują. Minęło wiele godzin, których przebiegu nie potrafią odtworzyć. W końcu mąż uruchamia samochód i podskakując w fotelach docierają po kilku minutach do polnej drogi, skąd kierują się do domu. W ciągu następnych kilku miesięcy przeżywają ataki lęku, które szczególnie mocno dotknęły męża. Ani przez chwilę żadne z nich nie myślało o wzięciu; żadne z nich nie czytało nawet o tego typu zjawiskach. Skoro w ich świadomych wspomnieniach nie było obserwacji UFO, nie przyszło im do głowy, że ich przeżycie mogło mieć z tym związek. Dopiero 14 lat później, w roku 1988, żona natknęła się w magazynie Omni na zamieszczoną tam przeze mnie ankietę, pod wpływem której zaczęła podejrzewać, że między tym zdarzeniem na polu, w wyniku którego w ich pamięci wystąpiła "luka w czasie", a innymi dziwnymi wydarzeniami w jej życiu istnieje związek. W rezultacie tych podejrzeń skontaktowała się ze mną, co doprowadziło do zbadania tej sprawy.

2. Pewnego zimowego wieczoru 1968 roku, około godziny 19-tej, pani R. oglądała razem ze swoją 5-letnią córką i 12-letnim synem wiadomości telewizyjne. Jej kilkunastoletnia córka, T., zmywała w tym czasie naczynia po kolacji, zaś najmłodsze dziecko leżało w swoim łóżeczku. Z kolei najstarszy syn przebywał razem z dziadkiem na gwiazdkowych zakupach. Nagle głos i obraz na ekranie telewizyjnym zmienił się i pojawiła się na nim dziwna twarz, która sprawiła, że panią R. ogarnęło przerażenie. Jej córka, T., odczuła instynktownie strach matki, który ją wręcz sparaliżował. W chwilę potem wydało się jej, że słyszy głośny krzyk matki, lecz tym razem z jej sypialni, na tyłach domu. 12-letni syn znika z pokoju dziennego i po pewnym czasie zostaje odnaleziony w szafce w swoim pokoju, zupełnie nie pamiętając, przed czym się chował. W tym samym czasie na podjazd domu wjechał ich rodzinny samochód. Członkom rodziny znajdującym się wewnątrz niego wydało się, że to najstarszy chłopiec wrócił z dziadkiem z zakupów zaledwie kilka minut po wyjeździe, który nastąpił około godziny 19-tej. Jednak ku ich zdziwieniu okazało się, że było już po 21-szej .Nagle rozległ się dziwny hałas i cały dom zaczął się trząść, jakby miał na niego za chwilę runąć duży samolot odrzutowy, co spowodowało, że wszyscy wpadli w ogromną panikę. T. wyjrzała przez okno i ujrzała, że teren wokół domu oświetlony jest przez światło jaśniejsze od słonecznego, a jej brat stoi obok samochodu i wskazuje na coś nad domem. Stał zupełnie nieruchomo podobnie jak dziadek. Wkrótce hałas ustał i światło zgasło. W chwilę potem do pokoju wpadł jej brat, mówiąc, że widział ogromnego NOLa nad domem i że został przez niego unieruchomiony. Następnie zadzwonił na policję stanową, aby donieść o tym zdarzeniu i w pewnym momencie ze zdziwieniem stwierdził, że chociaż znalazł się pod domem po 21-szej, obecnie było już po 23-ciej, co oznaczało, że sta! unieruchomiony pod domem przez blisko 2 godziny.
Pomieszanie czasu, miejsca i zachowania niepokoi wszystkich sześciu członków tej rodziny i jest przypisywane głównie "podnieceniu" wywołanemu hałasem, NOLern i dziwnym obrazem na ekranie telewizora. Niemniej całe to wydarzenie jest pamiętane i często wspominane przez całą rodzinę. Skutki urazowych przeżyć trwają czasami wiele lat. Na przykład młodszy, 12-letni, syn pani R. upiera się, aby spać z kijem baseballowym obok łóżka, zaś jej córka T. z kolei przy włączonym świetle. Dwadzieścia lat później I. ujrzała mnie w programie telewizyjnym i przekazała mi powyższe informacje na temat przeżycia swojej rodziny, a następnie skontaktowała się ze mną osobiście.

The citizens from ancient middle east are considered to be a ‘dark race with dark hair and eyes’, however we can see so many blue-eyed Mesopotamian figures and depictions. Some says that Sumerians believed that blue eyes were a sign from Gods. Hebrew people associated light eyes with intelligence and dark eyes with ignorance. Some other people suggest that Sumerians might be a Caucasian race.

''...they (the Sumerians) certainly belong to the same racial division of mankind as the nations of Europe, they are scions of the Caucasian stock’’ - Arthur Keith (quoted in Ur Excavations, C. L. Woolley, 1927).

Another interesting theory says that ancient Mesopotamians wrote about the Planet where their Gods came from. Some enthusiasts of this theory believe that Sumerians described their Gods as white-skined, white-haired and blue-eyed

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

"młode małżeństwo wraca do

"młode małżeństwo wraca do domu z weekendu"... i nie ma nic do powiedzenia na temat OBIEKTÓW RODS
zaczyna zatem gadać o czymś kompletnie innym....
ja w przeciwieństwie do Ciebie Homo wiem czym one są i to na 100 procent. (no ale z tym poczekamy na wypowiedzi innych bo kto wie czy nie będzie na forum jeszcze więcej pociechy niż tylko z Ciebie)
PS z dzisiejszej jesiennej kolekcji Homo "sapiensa" według mnie wygrał ten kolo w dolnym rzędzie - chyba probował zagrać rolę Hanibala w Milczeniu Owiec bo ma fajna maske na ryju i wygląda jak straszny dziadek do orzechów
miejsce drugie natomiast to ta grupa strasznych żydów w srodkowym rzędzie skradająca się od tyłu do małej dziewczynki
Jezuuuuu.... ci Sumerowie to naprawdę potrafili robić portrety pamięciowe - co za wiernośc detali anatomicznych !
miejsce trzecie to ten po prawej w środku - rzeźba przedstawiająca Adolfa Hitlera tuż po zastrzykach hormonalnych i przeszczepie piersi

Portret użytkownika Gajdzioch

Baca powiedz Brachu co

Baca powiedz Brachu co takiego się wydarzyło w Twoim życiu, że tak nie lubisz Żydów ? Powiedz proszę jeszcze dlaczego zawsze musisz przekonywać innych do swojego, czyżby wychodziły jakieś kompleksy?
 
Pozdrawiam.

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika baca

najbardziej traumatycznym

najbardziej traumatycznym wydarzeniem w moim życiu było kiedy żydzi podnieśli akcyzę na papierosy - jak obniżą to ich polubie
pomniejsze krzywdy typu rozbiory, Katyń, działalnośc zydo-UB sa nieistotne bo oczywiscie nie wiesz o czym mówię, no nie?
trzymaj się zatem akcyzy.

Portret użytkownika Gajdzioch

Wiem o czym mówisz, bardzo

Wiem o czym mówisz, bardzo łatwo przychodzi Ci ocenianie innych, nie próbowałem z Ciebie zakpić, a prosiłem o zwykłą odpowiedź.
Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania to Żydzi są odpowiedzialni za wszystko negatywne.
Powiedz jeszcze czy słyszałeś o czymś takim jak Przebaczenie?
 
Pozdrawiam.

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika cristiano80

Baca jak zwykle wszystko wie.

Baca jak zwykle wszystko wie. Ludzkość od zawsze badała fenomen RODS a Baca już wiedział od dawna. Po prostu nikt do niego nie przyszedł i nie zapytał "Baca co to takiego?". Inaczej zagadka byłaby już dawno rozwiązana. A tak..... nadal żyjemy w niepewności. Jeśli Baca wie czym są RODS to można zakładać że są to po prostu latające żydowskie loczki koloru białego. Czyli takie od żydów albinosów. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Taki jest mój typ.

Portret użytkownika baca

rozwiazanie "zagadki" rods

rozwiazanie "zagadki" rods masz matołku na najniższym filmie Admina bedącym czyjąś odpowiedzią na tak zwane ufo rodsy- odpowiedź tę masz pod swoim nosem ale... jej nie widzisz, ha ha ha - to ze względu na twoje predyspozycje umysłowe - lubisz czytac na skroty i oglądać tylko pierwszy film z brzegu, prawda?
to sa owady kretynku a nie jak sugerujesz żydowskie loczki - skąd w ogole w ludziach te semickie skojarzenia?
macie jakąś fobię dotyczacą żydów?
to są owady a nie żydzi - owad leci wiec raz ma skrzydelko w gore a raz w dol jesli go za wolna kamerą sfilmujesz masz rozmazane rodsy - to żadna sensacja - szybkoklatkowe kamery TO UDOWODNIŁY
ty masz cristosa we łbie baca ma logikę - i dlatego tam gdzie ty widzisz żydów... TO NA PEWNO ich nie ma
w tym temacie musisz również mi zaufać Smile

Portret użytkownika Polak

baca matołku, ci eksperci od

baca matołku, ci eksperci od kamer wcale nie mowili ze sa to robaki, ktore pospolicie wystepuja w przyrodzie. Masz na ostatnim filmie porownanie lewa-prawa co to jest. Z prawej strony pokazali jak to wyglada bez rozciagniecia poprzez zminimalizowanie predkosci i nie jest to zaden robak, tylko zmiennoksztalny swietlny obiekt. Swoja droga, ze te obiekty sa roznych rozmiarow, dlugosci i ksztaltow. Ty jak zwykle swoje niskie poczucie wartosci musisz reperowac kosztem drugiej osoby, bo inaczej chory bys byl. Taki z ciebie inteligent niby za dolara, jak ze mnie Smok Wawelski.

Portret użytkownika taurus

Mam takie dziwne wrażenie, że

Mam takie dziwne wrażenie, że faktycznie zmienia się nasz swiat i otaczająca go rzeczywistośc i wystepuje taki efekt jakby ktos zaczął otwierac drzwi do pustego pokojui wpuszczać doń światło..w efekcie zaczynamy dostrzegac ciągle więcej szczególów... chmmm..wydaje mi śię ze ten proces będzie przyspieszał i z dnia na dzień będziemy dostrzegac i przezywac więcej zmian w ogólnym procesie transformacji ...może o to chodzi z data 21.12.2012.....i po niej....transformacja zewnętrzna i wewnętrzna naszej rzeczywistości..dla kazdego jednak inna..indywidualna...to tak jak z zakresem wiedzy każdy ma inny...tak będzie z postrzeganiem zmieniajacej się rzeczywistości..jedni zobacza wiele nowego inni prawie nic i będa smiać się z tych co dostrzegaja i będa z nich szydzić.....

Portret użytkownika XMan

Pytanie do Bacy piszącego

Pytanie do Bacy piszącego fajne  może czasami kontrowersyje w treści posty.
Skoro filmy są kręcone z prędkością tysiąca klatek na sekundę i te obiekty nie zostały uchwycone tak aby je było widać ze szczegułami to nasuwa się pytanie z jaką prędkością one się poruszają .Myślę że na tyle zawrotną ,że te obiekty nie są owadami a skoro nie są to czym.
Co by tu nie gdybać wydaje mi się ,że nasza wiedza o tym co nas otacza jest bardzo nikła. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

no przecież masz dowód na

no przecież masz dowód na najniższym filmie - dowód wykonany kamerą o dużej ilosci klatek na sekundę
bardzo duże znaczenie ma te optyczne "odświeżanie" bo nasze zmysly wzroku w porownaniu do zmyslow owadow sa naprawde biedne. my widzimy naszymi oczami coś okolo 40-50 klatek na sekunde i wszystko co szybkie jest po prostu zamazane - owady natomiast mają zdolnosc do obserwacji otoczenia wynoszącą 150-200 klatek na sekunde i stad tak ciezko jest zlapac czlowiekowi osę, ważkę i inne latające robactwo. nasze nieskoordynowane ruchy na podstawie wzroku są dla nich śmieszne i bardzo ale to bardzo powolne bo one widzą "znacznie szybciej i o wiele ostrzej" od nas - odpowiednio szybciej zatem rónież reagują, tak samo nasze urzadzenia do filmowania - sa daleko w tyle za parametrami normalymi dla owadow - dopiero te o podwyższonej ilosci klatek na sekunde są w stanie nadążyć - a jak nadążą to wtedy widać że nie ma żadnych cudów/rodsów tylko np ćma machająca skrzydełkami.

Portret użytkownika Mały Budda

Ludzkie oko odbiera ok

Ludzkie oko odbiera ok 30klatek/sekundę, nie żadne 50. Po drugie muchy nie można złapać nie przez nasze wolne oczy, a raczej przez wolne ręce. Mucha jeszcze odbiera wibrację powietrza włoskami na ciele, dlatego dziurkowana klapaka na muchy jest w stanie dopaść muchę mimo że wolno widzisz. Baco skąd wiesz że szaraki istnieją, przecież są tylko na filmach i zdjęciach. Czy może poruszają się tak szybko że nasze wolne odświerzanie ich nie pozwala dostrzec?.

Dodam jeszcze nie na temat, jak ktoś niżej napisał, baca jest trollem który napędza odświerzanie strony innemedium co daje, wysokie wyniki odwiedzin a co za tym idzie reklama i dochody. Nikt nie inwestuje swoich pieniedzy w reklamę gdzie nikt nie zagląda.

Być może w domu nic nie ma do powiedzenia, i tu wielkie mądrości wciska. Zło rodzi zło, jeden zły post powoduje 10 innych, to reakcja łańcuchowa, a portal na tym zarabia. A wy dajecie się wkręcić, proponuję nie odpowiadajmy bacy na jego posty, a za jakiś czas pojawi się pod innym nickiem, zmieni styl pisania i zabawa się zacznie od nowa. Powodzenia.

Portret użytkownika baca

być może oko małego buddy

być może oko małego buddy odświeża z predkoscia 30 klatek na sekunde i dlatego jego procesy myślowe sa porwane na strzępy a wnioski niezbyt hmmm... płynne, bo już dawno temu duży Budda powiedzial: "Jedynie umysł oświecony jest w stanie ogarnąć pozorny chaos"
Pozorny - zapamiętaj to bo ten mętlik jest tylko pozorny. brak Ci tego wspomnianego oświecenia mały, brak i pogubiony jesteś dokumentnie w pozornym chaosie skoro nie dostrzegasz widocznego gołym okiem dobra i zła.
szamoczesz się w urojeniach takich jak te: "baca wierzy w szaraki".
bo baca uwierzy w szaraki jak je sam zobaczy a nie kiedy mały budda mu to wmówi Smile
nie posiadasz ani grama zmysłu sarkazmu wiec nie dziw się że 90 % moich postow Ci... umyka lub jest inaczej "zrozumiana". nie ogarniasz... i dopoki sie sam nie oswiecisz nie ogarniesz... niczego prócz kłamstw.

Portret użytkownika XMan

W dalszym ciągu nie mam

W dalszym ciągu nie mam odpowiedzi na zadane pytanie - z jaka prędkością poruszają się owe RODS.Z tego co piszesz wynika że oprucz owadów nam znanych i widzianych są jakieś inne króre poruszają się z taką prędkością ,że ich nie widzimy .Ja bym się z tym nie zgodził.Pozdrawiam

Portret użytkownika baca

daj już spokoj Iksmen, są

daj już spokoj Iksmen, są ważniejsze rzeczy od tego ile machów wyciąga robactwo, bo profesjonalna packa na owady i tak wyciąga większą
jesli Ciebie temat fascynuje to kup kamere szybkoklatkową, sfilmuj zjawisko a potem sobie sam podziel droge robactwa pzez czas a wyjdzie Ci predkosc.
ja wole to packą badać bo nie dośc ze taniej to od razu pzechodze do stop klatki
 

Portret użytkownika admin

Widzę, że nie tylko ja

Widzę, że nie tylko ja dostrzegam do jakiej groteski doprowadza tak fanatyczny antysemityzm. Niczym to sie nie różni od "cytatowców" z Biblii, którzy na wszystko mają cytat, nawet teleportacje kwantową. To się nazywa obsesja chyba.
 
I nawet o milimetr się nie posunęliśmy do przodu w temacie czym są rods. Podobno bywają na przykład przypadki, że rods latają obok spadachroniarzy. Nie wiadomo jak dochodza do tych prędkości, ale zaobserwowano, że niektóre mają na sobie wypustki. Filmowano to zjawisko bardzo szybką kamerą i okazało się, że zmieniają się one w trakcie "lotu". Wygląda na to, że są one na tyle szybkie, że bezwładność ludzkiego oka powoduje, że ich po prostu nie widzimy. Prawdopodobnie żyją z nami od zawsze bo są doniesienia z okolic 700 r pne z Chin, gdzie tamtejsi naukowcy zastanawiali się jakie jest pochodzenie tych małych świetlistych istot.
 
Musza być jakieś prawa fizyki sterujące ich lotem, kto wie czy to nie ma faktycznie jakiegoś kwantowego charakteru, na przykład, że to jakaś inna rzeczywistośc interferująca w strunie. To jest mega temat, ale boje się, że teraz przed 21 grudnia to moge niepotrzebnie postraszyć jakbym zszedł do króliczej nory z tymi rods. Jakbyście chcieli o tym poczytac to te stwory nazywane bywają też skyfish

Portret użytkownika taurus

No jak to nie wiecie czym sa

No jak to nie wiecie czym sa rods to proste jest to nieznana forma zycia (wiele form rods), ze względu na szybkośc z jaka poruszaja się te istoty?..zwierzęta..?..sa one niewidoczne dla gołego oka i dopiero przy pomocy przypadkowych nagrań udało się je zaobserwowac na "zwolnionym tempie". Widziałem wiele filmów z rods i stwierdzam, ze wg mnie jest to jakaś forma życia nam jeszcze nie znana. Na Ziemi jest takie bogactwo różnych form zycia, że nie dziwi mnie zbytnio, że istnieją takie formy jak rods..w powietrzu śmigają owady, ptaki, ssaki to i rods mogą..czymkolwiek sa....