Statki międzygwiezdne są od dawna rejestrowane przez astronomów?

Kategorie: 

Słynny ufolog, Jose Escamilla, ten sam, który pierwszy spopularyzował zjawisko "rods" wręcz lubuje się w tematach, które pokazują ludzkości jak głęboka jest przysłowiowa królicza nora. Tym razem Escamilla ujawnia, że w przestrzeni międzygwiezdnej znajduje się bardzo dużo obiektów, które mogą być ogromnymi statkami kosmicznymi.

 

Film Jose Escamilli przedstawia wiele dowodów na temat istnienia ogromnych struktur, jakie można wypatrzyć teleskopami z powierzchni Ziemi. Autor przekonuje nas, że te wielkie obiekty nie dość, że poruszają się z prędkościami dochodzącymi do milionów kilometrów na godzinę to jeszcze zmieniają kształt w locie. Nagrania, do których dotarł Escamilla wskazują na to, że zjawisko to jest powszechne tylko jest ignorowane. On sam dotarł do nagrań astronomów amatorów, czyli ludzi, od których oczekiwalibyśmy właśnie tego typu rewelacji, ponieważ przynajmniej teoretycznie nie powinni być pod wpływem rządowej konspiracji.

 

Bez wątpienia Escamilla dotarł do filmów przedstawiających coś bardzo dziwnego. Obecność takiej ilości obiektów w naszej okolicy może być ostatecznym potwierdzeniem teorii rezerwatu wedle, której nasza obecność na Ziemi jest pod ciągłą obserwacją przedstawicieli obcych cywilizacji, którzy po prostu traktują naszą cywilizację, jako eksperyment antropologiczny.

Niektórzy sugerują, że te nagrania to tak naprawdę jedynie nasza ziemska stacja kosmiczna, ISS, która jest filmowana pod różnymi kątami. Jeśli jednak tak jest to dlaczego Międzynarodowa Stacja Kosmiczna zmienia swój kształt w locie? Inni sugerują, że to nie żadni obcy tylko to ziemska tajna technologia. Jednak uznanie, że obiekty te są pochodzenia ziemskiego powodują konieczność zadania całej serji pytań w stylu : Jak to zbudowano, kiedy, czym jest to napędzane itd.

Istnieją też opinie, że wspomniane wielkie statki-światy, które wypatrzono w przestrzeni kosmicznej pełnią jakąś funkcję ochronną dla Ziemi. Może to być też obserwacja galaktycznych autostrad. Dziwne wydaje się, że tak zaawansowane technologiczne obiekty nie korzystają ze zdobyczy technologii kwantowych, które podróżowanie mogłyby uczynić znacznie łatwiejszym niż mozolne przedzieranie się przez przestrzeń kosmiczną. Może jednak lepiej przyjąć, że funkcja tych obiektów nie jest nam po prostu znana i może istnieje jakiś powód ich tam obecności.

Trudno nie zauważyć pewnych analogii do obserwowanych od dawna dziwnych obiektów wokół Słońca. Wielokrotnie sugerowano, że nasza gwiazda tak jak reszta gwiazd może być wykorzystana nie tylko do lokalizacji punktu w przestrzeni, ale również do transportu. Wtedy sama gwiazda miałaby pełnić funkcję gwiezdnych wrót. Koncepcja ta jest dość śmiała, ale dobrze wyjaśnia mnogość struktur ogromnych UFO, które można wypatrzyć w bezpośrednim sąsiedztwie Słońca. Bardzo możliwe, że obiekty, które ujawnił Escamilla oraz dziwne kształty widywane w okolicach tarczy słonecznej są jednego nieznanego nam pochodzenia.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca

Adminie, moja opinia jest

Adminie, moja opinia jest taka ze skoro tyle tego lata (rodsy) ze są podobno az deszcze tego rodzaju i nie są to ćmy lub inne robactwo no to dlaczego nikt tych rodsow do wiekszej siatki na motyle jeszcze nie nalapał zeby na spokojnie obejrzec pod mikroskopem?
nikt, nawet ten "geniusz" Escamilla nie wpadł na najprostrzy pomysł pod Słoncem, jaki od milionów lat stosują głupie pająki?
ludzkosc juz dysponuje tak malymi siatkami ze mozna spokojnie nimi filtrowac wode sloną zatrzymując po drodze czasteczki soli i powodując ze przeplywa tylko woda pitna a tak wielkiego rodsa nie da sie złapać?
wg mnie to slaba kamera plata po prostu figle optyczne i tyle - przy dobrych wiatrach mozna na filmie zobaczyc nawet jak sie kola w jadacym aucie krecą do tylu a co dopiero rozmazane w locie robactwo.

Portret użytkownika admin

Możliwe, że to wszystko tylko

Możliwe, że to wszystko tylko psikusy, ale argument z siatką jest słaby, bo te obiekty sa w stanie latac w jakiś sposób bezkolizyjnie z wszystkim. Nikt nigdy nie złapał rodsa. Oczywiście, możesz napisać, że ćmy się ciagle łapią, ale czy to na pewno tylko ćmy?

Portret użytkownika Elementone

Witam wszystkich . Na wstępie

Witam wszystkich .
Na wstępie chcę napisać iż jest to mój  pierwszy post  na tej stronie i  odnośnie tego materiału napisze tylko tyle iż sam osobiście sfotografowałem jeden  z tych obiektów który jest na tym filmie Escamilii ! Zdjęcie zrobiłem jakieś niecałe 2 lata temu i tylko dlatego że zafascynowały mnie 2 świecące "gwiazdy" na niebie jedna niebieskawa a druga czerwonawa wisiały  na przeciw siebię mówię wisiały gdyż z kazdym dniem zbliżały się ku sobie . Zdjęcie zrobiłem wysokiej jakości aparatem z 200 krotnym zoomem umieszczonym na stelażu . Na zdjęciu ukazał się identyczny obiekt  jak ten z pierwszego wideo ,a dokładniej w 7:57 sec . Pozdrawiam wszystkich 

Strony