Rośnie ilość UFO obserwowanych w okolicy traczy słonecznej

Kategorie: 

Informacje na temat obecności dziwnych niezidentyfikowanych obiektów w okolicy tarczy słonecznej pojawiają się już od jakiegoś czasu. Oficjalnie NASA twierdzi, że to artefakty obrazu. Jednak wiele osób śledzi wciąż te przekazy i w przekazach z koronografów STEREO widzą oni dowód na to, że w okolicy Słońca dzieje się coś niewyjaśnionego.

 

To właśnie osoby śledzące na bieżąco takie anomalie twierdzą, że ostatnio rośnie liczba tych intrygujących "artefaktów" o regularnych i nie rzadko symetrycznych kształtach. Większość obserwacji jest dokonywanych przez urządzenie SOHO STEREO Ahead + Behind (EUVI 195).

 

Zwolennicy hipotezy, że to, co pokazuje STEREO to w istocie UFO dzielą się na tych, którzy uważają, że obiekty te pełnią jakąś funkcję ochronną, na przykład stabilizując Słońce lub wręcz przeciwnie mogą być to statki kosmiczne pełne nieprzyjaznych nam kosmitów. Biorąc jednak pod uwagę, że mimo oczywistej dysproporcji sił nadal tego nie robią można wyrazić przypuszczenie, że o ile są to rzeczywiście wielkie obiekty to nie czekają nas z tego powodu jakieś kłopoty.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kefir78

znam ten filmik od wielu lat

znam ten filmik od wielu lat i co z tego  ... Ty tez uwazasz ze planeta moze byc wielkosci galaktyki ? jesli najwieksza znana nam do tej pory gwiazda siega orbity Marsa gdyby ustawic ja w srodku naszego ukladu slonecznego ... oczywiscie latwiej wierzyc w podwodne cywilizacje niz fakty naukowe, zaczynam podjerzewac  ze macie elementarne problemy z pojeciami typu grawitacja, galaktyka , uklad sloneczny i chyba dla Was to jedno i to samo. Ktos powyzej pisal o gwiezdzie smierci z Gwiezdnych Wojen .... no to jesli film w dodatku  tak bajkowy jak gwiezdne wojny jest dla niektorych zrodlem informacji to nie mam pytan.
Jeszcze jedno , czy ktos sie zastanowil ile energi potrzeba by zeby rozpedzic statek wielkosci Jowisza do odpowiednich predkosci zgodnie ze wzorem E=MC2 ? to by bylo ekonomicznie nieuzasadnione i wyjatkowo neibezpieczne, chyba ze wezmiemy teoryetyczne podroze poprzez mosty Rosena-Einsteina, ale trzeba pamietac ze istnieja pewna granice do ktorych mozemy sie posunac dzisiaj w formulowaniu takich teorii przy obecnym stanie wiedzy, bo inaczej takie teorie sa po prostu smieszne ...

Portret użytkownika Ryba

Czy nikt nie pomyślał ,że

Czy nikt nie pomyślał ,że ILUMINACI pobią was w konia z tymi niby statkami kosmicznymi ? To jest celowa robota ,która ma przygotować grunt na pewne wydarzenia. ZADAJCIE SOBIE PROSTE PYTANIE  kto daje wam możliwość oglądania tych zdjęć  ???

Portret użytkownika conscious

Witam. Tak się przyglądam

Witam.
Tak się przyglądam Waszej dyskusji na temat tych "artefaktów" i postanowiłem ściągnąć najnosze zdjęcia słońca wykonane przez właśnie SOHO STEREO - gdy obejrzałem kilkanaście z nich to mi wystarczyło by spojrzeć na to nieco inaczej - te wyśmiewane przez większość " artefakty " sąfaktycznie symetrycznych kształtów , mało tego - poruszają się w określonych kierunkach ( gdyby były to ratefakty pojawiałyby się i znikały w jednym miejscu ! ) . Jeśli mi się uda - wkleję tu te zdjęcia byście mogli sami je obejrzeć.
 
Miłego dnia , jakikolwiek by nie był....
 
conscious , Mikołajki[ibimage==15790==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15789==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15788==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15787==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15786==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15785==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15784==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15783==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15782==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15781==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15780==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15779==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==15778==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika cristiano80

Jeden z przekazów mówi o tym

Jeden z przekazów mówi o tym że Słońce jest zamieszkałe przez inne cywilizacje pozaziemskie. Są to jakby administratorzy naszej Gwiazdy. Biorąc pod uwagę technologię nad którą pracowali przez wiele milionów czy miliardów lat jest to całkiem możliwe i nie stanowi to dla nich problemu. W każdym razie mają za zadanie monitorowanie Słońca i regulację jego wzmożonej aktywności tak aby nie występowały większe rozbłyski które w najlepszym razie mogłyby pozabawić nas elektryczności. W najgorszym usmażyć nas jak frytki. Jednak poczekajmy na rozwój wydarzeń. Zobaczymy co będzie dalej. I tak nie mamy na to żadnego wpływu bo z naszą Ziemską wiedzą i technologią jesteśmy sto lat za murzynami.

Strony