Zmiennokształtne UFO wypatrzone na orbicie okołoziemskiej

Kategorie: 

Mnogość materiału filmowego przedstawiającego rozmaite anomalie obserwowane ostatnio w okolicach Międzynarodowej stacji kosmicznej jest zastanawiająca. Oto świeży film z wczoraj przedstawiający coś zdecydowanie niezidentyfikowanego.

 

Trzeba zaznaczyć, że ISS znajduje się na takiej orbicie, że wiele efektów świetlnych, jakie można obserwować za pomocą kamer transmitujących przekazy wideo może być powodowana przelotami innych satelitów. Czasami jednak dochodzi obserwacji różnego rodzaju obiektów, które nie wyglądają ani na satelity ani na kosmiczne śmieci.

 

Powyższe nagranie przedstawia coś, co mogłoby pozostać niezauważone, ale dzięki spostrzegawczości jednego z internautów widzimy wyraźnie przelatujący obiekt, który nie jest zbyt jasny, ale za to wyraźnie widać, że zmienia swój kształt. Ten UFO zmierzał w stronę ziemskiej atmosfery.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca

no to słabo jesteś

no to słabo jesteś zorientowany Smile
nie krzycz tylko się zorientuj, bo podałem linka gdzie masz na temat slowianskiej swastyki nie tylko fotografie ale tez mnostwo informacji - jeśłi w nie wątpisz to podam ci kolejny link gdzie jest odkryte slowianskie starozytne miasto w ksztalcie tej swastyki - to kolebka naszej cywilizacji:
http://www.youtube.com/watch?v=ytM5NkTlg88
swastyka to symbol galaktyki spiralnej oraz Słonca - i stąd znienawidzili go wyznawcy ciemnosci

Portret użytkownika Karen

Jakim prawem administratorze

Jakim prawem administratorze zatwierdzasz takie slównictwo i takich tłumoków na tym forum? A myślałam, że jestescie powaznym portalem, ale po takich wpisach zdecydowałam, że więcej się tu nie bedę wpisywać, bo szkoda słów i wiedzy dla takich osobników, ktorym daleko jeszcze do ewolucji w czwartym wymiarrze.

Portret użytkownika Karen

Jakim prawem administratorze

Jakim prawem administratorze zatwierdzasz takie slównictwo i takich tłumoków na tym forum? A myślałam, że jestescie powaznym portalem, ale po takich wpisach zdecydowałam, że więcej się tu nie bedę wpisywać, bo szkoda słów i wiedzy dla takich osobników, ktorym daleko jeszcze do ewolucji w czwartym wymiarrze.

Portret użytkownika baca

trzeci wymiar żegna Karen pa

trzeci wymiar żegna Karen pa pa pa... szalom
ps. pojutrze czyli po "koncu swiata" i "wejsciu w inna gęstość" i tak byś zmienila nicka aby nie wyjsc na idiotke prawda?
całe szczęście ze pretekst do odejscia w porę znalazlaś - bo wielu innych oszołomów z New Age niestety nie da rady.

Portret użytkownika BRUTAL

mi to wygląda na duszka

mi to wygląda na duszka kacpra ,kolejne pierdoły na poziomie nasa, ludzie ci naukowcy zniszczą ten świat szybciej niż go odkryją ,czy dowiedzieliscie się czegoś więcej od nich niż sami zauważyliście , ich tajemnice polegają na tym żeby nikt nie dowiedział sie że nic nie wiedzą  pozdrawiam

Portret użytkownika Polak

niestety Baca ma racje!!

niestety Baca ma racje!! swastyka towarzyszyla Slowianom od pokolen!!! napewno nie uzywali jej Niemcy przed 1933!! malo tego w wielu wiezeniach jest to symbol w ktorym wiruje wrzechswiat!! zakazdym razem kto ja przywlaszczal ponosil kleske!!! znaleziska w Arkaim dowodza iz przodkowie Nasi dokladnie wiedzieli ze Wszechswiat jest wirujaca spirala!! dlczego ja sie zwalcza tak zajadle? nigdy do 1933r. nie byla utożsamiana ze złem, a rzeczywiscie jakiekolwiek symbole Słowiańskie sa zwalczane zajadle przez Kosciol katolicki i dlaczego od tysiacleci nikt nielubi Słowian? dlaczego liczony w 1000 roku kalendarz odmierzał ok6400 rok od czego? maly cytat:
Jedyne przekazy pisane o walkach między Polską a Rusią o te terytoria pozostawił ruski kronikarz Nestor w swoim dziele "Powieść lat minionych". Nestor zapisał, że w roku 6489 (czyli w 981) Włodzimierz Wielki "poszedł ku Lachom" i zajął grody: Przemyśl i Czerwień. Odbił je dla państwa polskiego Bolesław Chrobry w czasie wielkiej wyprawy na wschód.

Kolejną wzmiankę o Grodach Czerwieńskich Nestor zapisał pod rokiem 6539 (1031 r.), gdy Jarosław Mądry uderzył na królestwo Mieszka II i ponownie objął Grody swoimi rządami.

Oprócz tych zapisów historycy nie mieli innych źródeł. Niewiele więcej dostarczyła im archeologia, bo choć pozostałości wałów otaczających grodzisko w Czermnie pozwalały przypuszczać, że właśnie tu znajdował się Czerwień, to nikomu nie udało się znaleźć jakichkolwiek śladów kościoła (o którym pisał Nestor), w owych czasach symbolu władzy i znaczenia wielkiego ośrodka miejskiego, jakim musiał być Czerwień.

- Szukano go w obrębie obwarowań - tłumaczy prof. Kokowski. - Nikt nie podejrzewał, że świątynia mogła znajdować się na podgrodziu! W Europie Środkowej to chyba ostatni kościół, o którym wiadomo, że istniał, a dotąd nie zdołano go odkryć.

przypominam ze to juz bylo po Chrzcie Polski!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika Wieszcz Emil Kytryba

To Schwarze Sonne leci do

To Schwarze Sonne leci do nas, ziemian zmieniajac sie co chwila raz w sierp i mlot a za chwile w gwiazde dawida.
Kto sie ze mna zgadza lapka w gore!!!
 
Niniejszym zapraszam wszystkich na film, premiere;
 
[ibimage==15773==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
 
 

Strony